Найти умного. Как проверить логическое мышление и творческие способности кандидата
Електронна книга | Код товару 1234184
Автор
Вільям Паундстоун
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961435153
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Найти умного. Как проверить логическое мышление и творческие способности кандидата

Про що книга «Знайти розумного: Як перевірити логічне мислення і творчі здібності кандидата»

Прочитавши цю книгу, ви не розгубитеся, якщо під час HR-інтерв'ю вас раптом запитають про те, скільки в світі настройщиків піаніно, як без допомоги ваг зважити реактивний авіалайнер або чому в дзеркалах міняються місцями праве і ліве, а не верх і низ. Втім, завдання, над якими можна поламати голову, - не головне достоїнство книги.

Якомога докладніше розповідається про методику рекрутингу, яка прийнята в Microsoft і все більш активно використовується іншими великими компаніями, що бажають приймати на роботу не просто здатних, а найбільш творчих і нестандартно мислячих новачків. Практика Microsoft заснована не на відборі кандидатів за підсумками стандартних інтерв'ю, а на тому, чи зможе претендент дати переконливу відповідь на питання в дусі «Яку кількість води річка Міссісіпі проносить протягом години повз Нового Орлеана?». Виявляється, при належному тренуванні творчого і аналітичного мислення знайти відповідь на таке запитання можна навіть в стресовій ситуації HR-інтерв'ю.

Книга розповість здобувачеві, як це зробити... і допоможе інтерв'юеру задати претенденту на робоче місце ще більш несподіване запитання.

Чому книга «Знайти розумного» гідна прочитання

  • Книга «Знайти розумного» обґрунтовано доводить, що так зване «стандартне» HR-інтерв'ю рано чи пізно стане надбанням історії і вже сьогодні є лише грою, правила якої знайомі і інтерв'юеру, і здобувачеві, - а значить, рано чи пізно на місце стандартним інтерв'ю прийдуть «питання, на які не можна відповісти» - і до цього краще бути готовим заздалегідь.
  • Розмірковуючи про те, що таке інтелект, Вільям Паундстоун влаштовує читачеві фантастично цікавий екскурс в історію вивчення цього поняття: від IQ-тестів і клубу Mensa International до інтерв'ю на кмітливість.
  • Книга містить добірку реальних питань-головоломок, які використовуються в HR-практиці Microsoft та інших компаній, а також вирішення цих головоломок.

Хто автор

Вільям Паундстоун - американський письменник і журналіст, автор великої кількості книг, дві з яких - «Рекурсивний всесвіт» і «Лабіринти розуму» - було номіновано на Пулітцерівську премію. Серед інших книг Паундстоуна - «Чи достатньо ви розумні, щоб працювати в Google».

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Вільям Паундстоун
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961435153
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Найти умного. Как проверить логическое мышление и творческие способности кандидата
Найти умного. Как проверить логическое мышление и творческие способности кандидата

Звичайна ціна: 120 грн

Спеціальна ціна: 96 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Найти умного. Как проверить логическое мышление и творческие способности кандидата

 
Характеристики Найти умного. Как проверить логическое мышление и творческие способности кандидата
Автор
Вільям Паундстоун
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961435153
Тип
Електронна