Книги по езотериці та окультизму

У цьому розділі нашої бібліотеки зібрана езотерична література різних напрямів і жанрів, яка припаде до душі шанувальникам містики і ворожінь. Езотерика - це сфера непізнаного, яка приваблює можливістю інтуїтивного розуміння світу. Особлива роль у цій сфері відводиться знакам і способам їх тлумачення. З творів цього розділу ви дізнаєтеся про руни, ворожіння на картах, ознайомитеся з передбаченнями Ванги й Нострадамуса, а також безліччю не менш цікавих речей. Купити книги з езотерики треба тим, хто хоче знати свою долю й навчитися впливати на неї.

ᐉ У чому полягає магічний світ символів?

Література з езотерики - це великий пласт різного типу книг: від енциклопедій і довідників до науково-популярних видань. Для тих, хто довіряє народним традиціям, представлені збірники змов, молитов і посібники з народної медицини. Адже не секрет, що народна пам'ять зберігає знання з давніх часів.

Іншим важливим мистецтвом, яке багато хто прагне опанувати, є ворожіння - на картах, рунах та інших підручних засобах. Зазвичай книгам з езотерики для початківців містять опис способів пророкувань й основи практичної магії. Також уважний покупець знайде твори про привидів, вампірів та інші породження темряви, що стали невіддільною частиною казок і легенд.

Різні автори, серед яких і знамениті екстрасенси, повідають про таємні окультні знання, навчать розуміти знаки природи - адже всі астрологи, екстрасенси, знахарі в один голос твердять, що нічого не відбувається випадково. А вже прочитавши цікаві твори, читач зможе зробити власні висновки про правдивість написаного.

ᐉ Навіщо купувати книги з езотерики та окультизму?

Окультні знання не завжди безпечні, але вони притягують з величезною силою. Завдяки книгам з цього розділу ви поглибите здатності розуміти все, що відбувається, та й просто ознайомитеся з особливостями й можливостями впливу на навколишню дійсність. Серед переваг нашого книжкового магазину - не тільки широкий асортимент творів, а й зручність оформлення замовлення, а також швидка служба доставки по всій території України. Адже сучасні технології - це теж трохи магія, яка дарує комфорт тому, хто її використовує.

Книги з езотерики та окультизму 2021 

Найдешевший товар «Близнюки. Характер. Доля. Здоров'я. Кохання. Благополуччя» 2 грн
Найбільш оцінений товар «Трансерфінг реальності. Ступінь IV. Управління реальністю» 146 грн
Найпопулярніший товар «Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип у міфах та оповідях» 237 грн
Найбільш обговорюваний товар «П'ять травм, які заважають бути самим собою» 71 грн
RU UA