Доставка

 

 

Працюємо без свят і вихідних! Клієнти з України можуть отримати замовлення протягом 2-4 днів, в залежності від місцезнаходження населеного пункту і обраного способу доставки. Доставка можлива в ті населені пункти, де працюють відділення Нової пошти чи Укрпошти. Доступні способи, точні терміни та вартість доставки ви можете побачити під час оформлення замовлення після вибору потрібної служби та міста доставки.

Ми щодня працюємо для вас – 24/7. Незважаючи на воєнний стан, робимо все від себе залежне, щоб виконати всі замовлення вчасно.

Комплектація і цілісність товару

  • Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і документи при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках служби доставки.
  • Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника.
  • У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

Способи оплати замовлення

Книгарня / Самовивіз

м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт).

Графік роботи:

Пн-Нд: 09:00-20:00


Телефон: 0-800-335-425.

Книжковий магазин у центрі Києва – Yakaboo.ua на Хрещатику. Книжкові стелажі і зона видачі інтернет-замовлень. У магазині обладнана спеціальна зона з останніми новинками та бестселерами.

Зверніть увагу: замовлення на самовивіз сплачуються онлайн чи при отриманні. Замовлення, оформлені до 16:00 доставляються до книгарні протягом 2-3 днів з дати оформлення. Замовлення, оформлені після 16:00 доставляються до книгарні протягом 3-4 днів з дати оформлення. Після переміщення замовлення до книгарні Yakaboo ви отримаєте SMS про готовність до видачі вашого замовлення.

Вартість переміщення замовлення до книгарні Yakaboo – БЕЗПЛАТНО.

Замовлення може зберігатися на самовивозі 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові.

Для отримання відправлення необхідний паспорт або інше посвідчення особи.

Доставка Укрпошта Експрес

Вартість доставки складає 35 грн. Без комісій. Замовлення буде доставлене у відділення Укрпошти протягом 3-5 днів. Замовлення може безплатно зберігатися у відділенні Укрпошти 7 календарних днів. На 8 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.

Всі замовлення на суму від 349 грн доставляємо до відділень Укрпошти безплатно.

Зверніть увагу: замовлення відправляються на наступний робочий день після оформлення.

Кур'єрська доставка Укрпошти (склад - двері)

Вартість доставки складає 65 грн. Без комісій. Замовлення буде доставлене протягом 4-5 днів.

Зверніть увагу: замовлення відправляються на наступний робочий день після оформлення.

Доставка можлива в ті населені пункти, де наразі працюють відділення Укрпошти.

Доставка на склад Нової пошти

Вартість доставки фіксована і складає 60 грн, тому додаткові витрати за пересилку коштів не стягуються. Замовлення буде доставлене у пункт самовивозу протягом 2-3 робочих днів. Нова пошта проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні Нової пошти.

Всі замовлення на суму від 799 грн доставляємо до відділень Нової пошти безплатно.
 
Зверніть увагу: замовлення, оформлені до 15:00, доставляються до відділення Нової пошти на наступний робочий день (у віддалені населені пункти на 2-3 день). Замовлення, оформлені після 15:00, будуть відправлені на наступний день. Замовлення може безплатно зберігатися на складі Нової пошти 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Для отримання відправлення необхідний паспорт, посвідчення особи або додаток Нової пошти. 

Кур'єрська доставка Нової пошти (склад - двері)

Вартість доставки складає 95 грн. Без комісій.

Доставка у поштомат Нової пошти

Поштомат – це термінал самообслуговування, де ви можете забрати своє замовлення. Вартість доставки складає 55 грн. Оплата замовлення можлива on-line на сайті чи у додатку Нової пошти.

Всі замовлення на суму від 600 грн доставляємо до поштоматів Нової пошти безплатно.

Замовлення буде доставлено у поштомат протягом 2-3 робочих днів. Коли посилка прибуде у поштомат – ви зможете відкрити комірку через додаток Нової пошти, вказавши геолокацію. Замовлення може безплатно зберігатися у поштоматі Нової пошти 3 робочі дні. На 4 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові.

Доставка можлива в ті населені пункти, де наразі працюють відділення Нової пошти.

Міжнародна доставка Nova Poshta Global

Nova Poshta Global з 2015 року надає послуги міжнародної експрес-доставки для своїх клієнтів, відправляючи документи, посилки, вантажі в Україну і навпаки у найкоротші терміни.

Вартість доставки залежить від країни призначення, ваги та габаритів відправлення. Розраховується під час оформлення замовлення.

Рекомендуємо перевіряти умови ввезення товарів до потрібної країни призначення перед оформленням замовлення на сайті novaposhtaglobal.ua

Yakaboo.ua не несе відповідальність за затримані на митниці або конфісковані замовлення.

Додаткові витрати: через те, що митна політика та імпортні мита відрізняються від країни до країни – Yakaboo.ua не може прогнозувати ці збори на етапі оформлення замовлення на сайті, тому у вартість доставки не включено вартість митного оформлення вантажу та суму ПДВ: 

Країна Ставка ПДВ
Австрія 20%
Бельгія 21%
Болгарія 20%
Угорщина 5-18-27% (залежить від товару)
Великобританія 20%
Греція 23%
Німеччина 19%
Данія 25%
Італія 22%
Ірландія 23%
Іспанія 21%
Кіпр 18%
Люксембург 21%
Латвія 21%
Литва 21%
Мальта 18%
Нідерланди 21%
Португалія 23%
Польща 23%
Румунія 24%
Словенія 22%
Словаччина 20%
Франція 20%
Фінляндія 24%
Хорватія 25%
Чехія 21%
Швеція 21%
Естонія 21%

Спосіб оплати: для міжнародних відправлень доступна лише оплата платіжною карткою on-line.

Спосіб доставки: здійснюється кур'єром за вказаною Вами адресою. Доставка в поштові скриньки, відділення або іншими альтернативними способами недоступна.

Трекінг: перевізник не попереджає про час та дату доставки, тому відстежуйте відправлення на сайті логістичного оператора за посиланням.

Зверніть увагу! Якщо ви не отримали товар за адресою доставки у терміни, які передбачені умовами міжнародного перевезення, вчасно не сплатили митні послуги, неправильно вказали адресу або телефон отримувача, не відповіли на дзвінок кур'єра під час організації доставки, товар вважається прийнятим і Yakaboo.ua не компенсує вартість товару і вартість послуг доставки міжнародного відправлення.