Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
Паперова книга | Код товару 909857
Yakaboo 5/5
Автор
Клариса Пінкола Естес
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2019
Рік першого видання
1992
Перекладач
Наталія Валевська
Кількість сторінок
528
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах

Книжку постійно видають ось уже впродовж 25 років, у світі загалом продано більше двох мільйонів примірників. Вона 144 тижні трималась у списку бестселерів New York Times.

Анотація:

На думку доктора психології Клариси Пінколи Естес, здорові вовки та здорові жінки мають певні спільні психічні характеристики: гостроту відчуття, грайливий дух і глибоку відданість. Вовки й жінки споріднені за природою, допитливі, наділені витривалістю й силою. Вивчаючи вовків, доктор Естес вперше викристалізувала концепт архетипу Дикої жінки. У книжці, яка стала світовим бестселером і сенсацією The New York Times, Естес розкриває цей архетип, розшифровує давні легенди і давно відомі дитячі казки, а також пояснює його на прикладах зі своєї психоаналітичної практики.

«Жінки, що біжать з вовками» почалася як нотатки 1970 року, а вже 1971-го Естес узялася за текст. Авторка завершила книжку, «працю про любов і воскресіння жінок нашого світу», за двадцять років; за цей час їй 42 рази відмовили в публікації, аж доки книжка вперше побачила світ у видавництві Ballantine/Random House 1992 року. У 1995-му вийшло оновлене видання з додатком і новою вовчою казкою.

Про українське видання:

До створення українського видання книжки долучилася трансдисциплінарний митець Олена Невертій (проект Para Platform). На обкладинці - фрагмент сакрального танцю, присвяченого пробудженню Духу та очищенню першоелементами: Землею, Вогнем, Простором, Водою, Повітрям. Кожному елементу відповідає свій танець, який формує гармонійні відносини із Планетою, як живим організмом. На жінках одіяння з натуральної вовни, виткані за старовинними технологіями, переосмисленими та вдосконаленими, щоб стати мостом між спадком предків та надбанням сучасності, зв’язавши береги часу воєдино. До сотворення  долучилися найкращі майстри ткацтва Українських Карпат, об’єднані ідеєю популяризувати архаїчні форми мистецтва та ручну працю в цілому, як потужний акт колективного зцілення.

Відгуки:

Олена Невертій вперше прочитала книжку Клариси Пінколи Естес 2015 року:  "«Та, що біжить з вовками» - храм душі, літопис - пробудження. Книга символізує безкінечне життя. Всередині неї великий світ, такий живий та насичений, в якому кожен може згадати себе, розрити свою глибинну природу".

"Одна з найважливіших книжок мого життя. Це якщо коротко і з пафосом. А якщо детально і приземлено, то беріть її до рук і біжіть з вовками: це неймовірний скарб. Ви відкриватимете її, і наче зовсім випадково будете натрапляти на актуальну ситуацію свого життя. Книга правди, потаємної і проникливої. Книга катарсису: ви неодмінно заплачете, бо вона про вас і вам допоможе. Книга секрету: ховайте її від звичайних чоловіків (але підсовуйте чоловікам незвичайним). Тішуся українському перекладу. Люблю Естес".

— Ірена Карпа, письменниця, співачка, перша секретарка з питань культури Посольства України у Франції.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Клариса Пінкола Естес
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2019
Рік першого видання
1992
Перекладач
Наталія Валевська
Кількість сторінок
528
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Цитата
Одна з найважливіших книжок мого життя. Це якщо коротко і з пафосом...
Ірена Карпа, письменниця, співачка, перша секретарка з питань культури Посольства України у Франції
Рецензії
 •  
  Сила, про яку ми забули 87% користувачів вважають цей відгук корисним
  Я давно хотіла прочитати цю книгу. І ось одного дня переглядаючи сайт я побачила, що нарешті з'явився український переклад! Моєму застою не було меж, тому я одразу оформили замовлення.
  Декілька днів - і ось моя омріяна покупка у мене! Мушу сказати, що переклад просто неймовірний! Велике спасибі за це усім, хто долучився до цієї нелегко справи.
  Що дає ця книга? В першу чергу розуміння свого єства. Того давнього та древнього, що живе в кожній жінці, і яке придушили давним-давно. Проте, цю книгу потрібно бути готовою читати. Якщо ви усвідомили, що щось не так й стандартні книги з психології та саморозвитку не допомагають, ця книга для вас. Якщо вам здається, що чогось бракує (одного маленького пазлу), щоб усе стало на свої місця, ця книга для вас. Якщо ви готові до змін, ця книга для вас. Ви не почитаєте її на одному подиху. Кожна легенда вимагає осмислення, прийняття та розуміння. Так, хочеться читати ще та ще, без упину, але ви цього не зможете зробити, поки не зрозумієте попередній розділ. І в цьому теж своя магія.
  З давніх давен жінка була священною, вона несла в собі таємницю всесвіту, таємницю життя та смерті. Але нас змусили забути про це. Релігія, війни, темне Середньовіччя, війни, сучасне стирання меж - усе це заглушило голос Дикої жінки, яка живе в кожній з нас. Ця книга допоможе згадати усе, але будьте готові до того, що ваше життя більше ніколи не буде таким, як раніше. О, ні! Я не перебільшую!
  Ця книга не сходить з книжкових полиць магазинів вже 25 років! Продано більше двох мільйонів примірників! І її й далі продовжують купувати, на неї й досі шалений попит. Це багато про що говорить.
  Не сумнівайтеся ні секунди перед покупкою. Ця книга стане вашою розрадницею, порадницею та подругою. Вона стане вашою віддушиною у цьому залізобетонному світі, де так важко дихати Дикій жінці.
  Я в шаленому захваті від цієї книги. Вже порекомендувала її усім своїм подругам і буду рекомендувати кожній жінці.
  P.S. Забрала одну зірку через малий шрифт. Через нього важко читається, доводиться користуватися окулярами. Сподіваюся, для наступного типажу це врахують :)
 •  
  для жінок необхідна книжка 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Доктор психології, практикуючий психоаналітик та авторка "Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах" - Клариса Пінкола Естес. Бестселер, що перекладений десятками мов - і не дарма! (припинили наспівувати Винника? То тепер читайте відгук)
  Книга містить у собі 16 розділів, можна назвати їх 16-ма сеансами у психотерапевтки, яка оповідає тобі казочку (які вона збирала впродовж всього життя) та через призму юнгівського психоаналізу тлумачить тобі її. З назви книжки зрозуміло, що ключовий архетип Дика жінка, яка живе у кожній! І як її знайти, плекати, пробудити, підтримувати - оповідають казки. За допомогою алегорій, метафор авторка говорить про головне.
  От як часто ми втомлюємося від буденності, стикаємось із нерозумінням, стереотипізацією? Наші творчі ідеї, думки, світогляд просто знецінюють та хижак всередині нас поглинає їх, без спроб реалізації. Хочеться втекти. Чи все ж знайти "своїх", себе, творчу ріку, бути витривалою та сильною? Легенди вчать бути терплячим, сміливим, мати силу волі сказати "Я йду", проживати лють та вчитися прощати, бути витривалим, зцілювати свої рани, та рухатися далі. Про невинність, звільнення від наївності, тілесність, повернення до себе, інтуїцію, шрами, союз із іншим. Книга має терапевтичний ефект.
  Цікавий концепт Життя - Смерть - Життя. У будь-яких відносинах він наступає, і важливо бути готовим. Щоб щось народилося, має щось померти.
  Читати корисно і жінкам, і чоловікам. Щось можна прийняти, інше заперечити, зрештою психоаналіз річ індивідуальна, але точно крихту натхнення та сили залишить по собі. Все життя Дика жінка поруч, просто(непросто) відкинути хижаків, сумніви, захисний холод, фантазії, ілюзії, вічно осуджуючий соціум та почати жити грайливо, віддано, допитливо, у гармонії із собою та природою. Лише варто почати та не піддаватися на спокуси, які тимчасово задовільняють голод.
  Окремо відзначу переклад українською та обкладинку!
  "Якщо вас колись називали непокірною, невиправною, прямолінійною, хитрою, бунтівною, неслухняною чи бунтаркою - ви на правильному шляху. Дика жінка вже поруч"
Купити - Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
420 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Клариса Пінкола Естес
Клариса Пінкола Естес

Кларисса Пінкола Естес, доктор філософських наук, всесвітньо визнана поетка, лауреатка премій; дипломована старша юнґіанська психоаналітикиня, сертифікована Міжнародною асоціацією аналітичної психології (Цюрих, Швейцарія), спеціалістка з посттравматичного відновлення, а також cantadora, хранителька древніх історій у латиноамериканській традиції. Автор фото: Clara Griffin...

Детальніше

Цитата Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах

Одна з найважливіших книжок мого життя. Це якщо коротко і з пафосом...
Ірена Карпа, письменниця, співачка, перша секретарка з питань культури Посольства України у Франції
 

Рецензії Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Сила, про яку ми забули 87% користувачів вважають цей відгук корисним
  Я давно хотіла прочитати цю книгу. І ось одного дня переглядаючи сайт я побачила, що нарешті з'явився український переклад! Моєму застою не було меж, тому я одразу оформили замовлення.
  Декілька днів - і ось моя омріяна покупка у мене! Мушу сказати, що переклад просто неймовірний! Велике спасибі за це усім, хто долучився до цієї нелегко справи.
  Що дає ця книга? В першу чергу розуміння свого єства. Того давнього та древнього, що живе в кожній жінці, і яке придушили давним-давно. Проте, цю книгу потрібно бути готовою читати. Якщо ви усвідомили, що щось не так й стандартні книги з психології та саморозвитку не допомагають, ця книга для вас. Якщо вам здається, що чогось бракує (одного маленького пазлу), щоб усе стало на свої місця, ця книга для вас. Якщо ви готові до змін, ця книга для вас. Ви не почитаєте її на одному подиху. Кожна легенда вимагає осмислення, прийняття та розуміння. Так, хочеться читати ще та ще, без упину, але ви цього не зможете зробити, поки не зрозумієте попередній розділ. І в цьому теж своя магія.
  З давніх давен жінка була священною, вона несла в собі таємницю всесвіту, таємницю життя та смерті. Але нас змусили забути про це. Релігія, війни, темне Середньовіччя, війни, сучасне стирання меж - усе це заглушило голос Дикої жінки, яка живе в кожній з нас. Ця книга допоможе згадати усе, але будьте готові до того, що ваше життя більше ніколи не буде таким, як раніше. О, ні! Я не перебільшую!
  Ця книга не сходить з книжкових полиць магазинів вже 25 років! Продано більше двох мільйонів примірників! І її й далі продовжують купувати, на неї й досі шалений попит. Це багато про що говорить.
  Не сумнівайтеся ні секунди перед покупкою. Ця книга стане вашою розрадницею, порадницею та подругою. Вона стане вашою віддушиною у цьому залізобетонному світі, де так важко дихати Дикій жінці.
  Я в шаленому захваті від цієї книги. Вже порекомендувала її усім своїм подругам і буду рекомендувати кожній жінці.
  P.S. Забрала одну зірку через малий шрифт. Через нього важко читається, доводиться користуватися окулярами. Сподіваюся, для наступного типажу це врахують :)
 •  
  для жінок необхідна книжка 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Доктор психології, практикуючий психоаналітик та авторка "Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах" - Клариса Пінкола Естес. Бестселер, що перекладений десятками мов - і не дарма! (припинили наспівувати Винника? То тепер читайте відгук)
  Книга містить у собі 16 розділів, можна назвати їх 16-ма сеансами у психотерапевтки, яка оповідає тобі казочку (які вона збирала впродовж всього життя) та через призму юнгівського психоаналізу тлумачить тобі її. З назви книжки зрозуміло, що ключовий архетип Дика жінка, яка живе у кожній! І як її знайти, плекати, пробудити, підтримувати - оповідають казки. За допомогою алегорій, метафор авторка говорить про головне.
  От як часто ми втомлюємося від буденності, стикаємось із нерозумінням, стереотипізацією? Наші творчі ідеї, думки, світогляд просто знецінюють та хижак всередині нас поглинає їх, без спроб реалізації. Хочеться втекти. Чи все ж знайти "своїх", себе, творчу ріку, бути витривалою та сильною? Легенди вчать бути терплячим, сміливим, мати силу волі сказати "Я йду", проживати лють та вчитися прощати, бути витривалим, зцілювати свої рани, та рухатися далі. Про невинність, звільнення від наївності, тілесність, повернення до себе, інтуїцію, шрами, союз із іншим. Книга має терапевтичний ефект.
  Цікавий концепт Життя - Смерть - Життя. У будь-яких відносинах він наступає, і важливо бути готовим. Щоб щось народилося, має щось померти.
  Читати корисно і жінкам, і чоловікам. Щось можна прийняти, інше заперечити, зрештою психоаналіз річ індивідуальна, але точно крихту натхнення та сили залишить по собі. Все життя Дика жінка поруч, просто(непросто) відкинути хижаків, сумніви, захисний холод, фантазії, ілюзії, вічно осуджуючий соціум та почати жити грайливо, віддано, допитливо, у гармонії із собою та природою. Лише варто почати та не піддаватися на спокуси, які тимчасово задовільняють голод.
  Окремо відзначу переклад українською та обкладинку!
  "Якщо вас колись називали непокірною, невиправною, прямолінійною, хитрою, бунтівною, неслухняною чи бунтаркою - ви на правильному шляху. Дика жінка вже поруч"
 •  
  Відновленні жіночої сили у казках, міфах та легендах 66% користувачів вважають цей відгук корисним
  Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах
  Я починала читати цю книгу російською мовою, але ніяк не могла зрозуміти про що вона? Та коли на Мистецькому Арсеналі 2019 я побачила книгу Клариси Пінколи Єстес рідною мовою зрозуміла, що я її обов'язково придбаю.

  Що в цій книжці? Казки, міфи та легенди - ось на цьому можна закінчити мій відгук. Але чому майже двадцять п'ять років ця книга має такий шалений успіх. Відповідь можна знайти в собі. В глибині кожній жіночій душі, в історії нашого жіночого роду. Така глибока книга, яку неможливо сприймати російською мовою.

  Переклад, це як ласкава мамина пісня. Читаючи книгу я прям занурююся в солодкий сон, причому такий ніжний і душевний, не хочеться прокидатися. Знання та сили, що дарує ця книга необхідні в нашому урбанізованому суспільстві кожній дівчині, жінці, кожній з нас.

  Ця книга стане відмінним подарунком для будь-якої дівчини. Ну а для мене ця книга входить в п'ятірку кращих книг, які обов'язково збережу і передам своєї

  Окремо спасибі Yakaboo за Ваш сервіс і асортимент та акції!
 •  
  Невероятная книга! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Как человек, который всегда любил сказки, я очень внимательно прочитала эту книгу, наслаждаясь каждой страницей. Объяснения автора, которые включают юнгианскую психологию и принципы женской интуиции, обогатили и углубили мою оценку древнего утраченного искусства обучения через басни, мифы и аллегории.

  Несколько романтизированный взгляд автора на древние религии приводит к сопутствующему недоверию к современным западным религиям, причем самый печальный результат - то, что она часто прямо отвергает или просто упускает из виду положительный вклад последних в истории, которые она обсуждает.

  Многие мифы выживают, потому что они вне времени и способны адаптироваться к изменениям культуры - если бы она потратила время на то, чтобы подумать о том, как эта история могла бы рассказать женщинам, чья вера позволила им поверить в западную религию, цепляясь за древний фольклор своих предков Возможно, она смогла выяснить еще более глубокие значения в них. Удаление многих слоев культуры без их тщательного изучения приводит к анализу, который, хотя и остается значительным и значимым, как универсальный троп, оказывает плохую услугу тем, кто, размышляя о своей собственной религии, включил эти размышления в мудрость древние. В общем, советую тем, кто хочет стать интеллектуально богаче!
 •  
  Книга, которая поможет разобраться в себе 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Я купила эту книгу в прошлом году, но прочитала только недавно. Причем прочиталась книга довольно быстро.Примечательно, что я вполне согласна с обеими сторонами отзывов о любви / ненависти к "Женщинами, которые бегут с волками". Да, читалось это нелегко, и автор, кажется, местами немного преувеличивает, но эта книга была мне очень нужна. Замечу, что читатель действительно должен быть морально готов к этой книге.

  Мне кажется, что "Женщины, которые бегут с волками" - это книга, которая предназначена для людей, переживающих некоторые проблемы в своей жизни, будь то развод, проблемы с доверием, принятие себя во всех возможных смыслах. Я определенно согласна с тем, что женщины немного потеряли себя в отношении того, кем мы были раньше, но, как замечает автор, мы отлично адаптируемся к условиям вокруг нас. Хорошо это или плохо, зависит от человека и каждого конкретного случая. Так что, если вы переживаете кризис и вам нужен кто-то, кто скажет, что вы сильная, тогда вам понравится эта книга!
 •  
  книга, яку має прочитати кожна жінка 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Цю книгу ми проходили в університеті, радила подруга-історик, я читала багато схвальних відгуків і от нарешті, коли вийшов український переклад я її придбала.
  І скажу одне - на сто відсотків книга варта бути прочитаною!
  Сподобався переклад, він достатньо добрий, білосніжний папір, книгу спочатку трішки складно читати через манеру подачі, але звикаєш і стає просто і захопливо.
  Почну з того, що це феноменальна культурологічна праця, філософська та пізнавальна, про природу жінки - силу і вразливість міць і могутність. Також це великий екскурс в міфи та легенди, традиції давніх племен та сучасних - яких не пошкодила цивілізація, це казки для "дорослих дівчаток", які виросли і забули дещо важливе про себе самих.
  Мені дуже подобається юнгеліанський підхід, це щось містичне, архітипічне, підсвідоме і внутрішнє, що живе в кожному, знаємо ми це чи ні.
  Кожна жінка - це богиня, вовчиця, хижачка, мати... кожна жінка має внутрішню силу і проходить життєвий досвід.
  Ця книга це терапія і пробудження, це казка і легенда, розмова з внутрішнім єством.

 •  
  Книга, як віднайдений скарб 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки в міфах і легендах. Цю книгу я купила тоді, коли в столиці було оголошено карантин. І фокус моєї уваги повністю перемістився у світ казок, аналізу, і ,найголовніше , підтвердження жіночої сили. Книга буде цікава шанувальникам юнгіанського психоаналізу. Вона як свіжий морський бриз, здатна вдихнути життя .автор надає шалену підтримку жінкам, чоловікам, парам. Найбільше мені сподобалась казка про жінку-скелет. У ній дуже гарно показаний чоловік-рибалка, який спочатку тікав від страшної жінки-скелета. А потім знайшов у собі сили та ніжність і розправив її заплутані руки, знайшов для неї місце у своєму домі. Жінка випила сльозу із його ока і в неї з'явилось красиве тіло. На ранок ці двоє вже були парою, яких об'єднувала спільна пригода. Чоловік, який проявляє ніжність і терпіння, отримує винагороду. Я дуже ціную казки, легенди, бо вони здатні навчити нас любити заново. Навіть не маючи партнера, чи люблячого друга, можна повірити в життя, читаючи цю книгу. Секрет успіху криється у способі життя письменниці Клариси Пінколи Естет. Вона подорожувала досхочу, досліджувала дикий ліс і слухала розповіді найдревніших казкарок по всьому світу. Зараз жінки віддалені від своїх матерів і бабусь, часто виховують дітей самотужки. Автор раз у раз нагадає, що молода жінка має пройти ініціацію, що у житті є безліч періодів трансформації і підтримка роду є необхідною.Якщо Ви, як і я заплутались у відношенні до фемінізму та безкінечному саморозвитку то сторінки цієї книги буквально розставлять все по місцях." У багатьох жінок є звичка нормалізувати "ненормальне" - ця думка наштовхує мене на роздуми, як часто ми замовчуємо проблеми, які нас насправді турбують і залишаємося в образі "спокійної, урівноваженої". Автор не закликає жінок до маніфестів, просто розповідає що нормально визнавати, коли "не все гаразд ". Також ви зможете прочитати про образ Дикого чоловіка, і поради, як йому зрозуміти краще себе та свою жінку. Думка, що жінка часто має багато бажань, які не є їх власними, як ніколи актуальна під час карантину. Бажаю всім отримати задоволення від прочитання цієї книги.
 •  
  Прикольно! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Перші сторінок 30 взагалі не могла допетрати, що то за авторка, що вона від мене хоче і нашоооо я купила таку гігантську (!) книжку...
  Ну еммм скоріше за все, це точно не те, що ви очікуєте прочитати. Взагалі я таких книжок не зустрічала... Це не банальна попса з "30 днів челенджу" або "10 правил"ю О ніііі... взагалі ні!
  Книжка капець яка глибока. Часто насправді я до кінця її не розумію. Інколи на полях я пишу свої власні думки (це я роблю так уперше), або те, як я зрозуміла певні судженні.
  Я зловила себе на думці, що читати цю книжку для мене - то приділяти справді час і сили собі, то як проводити певний РИТУАЛ уваги до себе. Це книга, яку неможливо прочитати поспіхом. Це думки, які крутяться потім в голові і їх ще довго рефлексуєш.
  Це книжка, яку я перечитаю через 5-10-15-20 років і розумітиму абсолютно по-новому, з нового боку.
  Однозначно я не шкодую про покупку, час на книгу тощо. Це - щось більше, ніж просто книжка. То якийсь інший світ взагалі.
  Цікаво також, що книга повертає мене укріпляти зв"язки зі своїм родом, шукати власні родинні історії та "пускати корені"....
  Дівчата та жінки, читайте, пробуйте.
 •  
  Архетипи 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Автор книги К.Естес , психолог, яка базуючись на психоаналізі К.Юнга досліджує казки. Як і всі прихильники та послідовники психоаналізу вважають, що всі проблеми людині пов'язані з певними проблемами психіки, які, якщо їх ліквідувати допоможуть зцілити людське тіло.
  Книга "Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах" вміщує в собі велику кількість казок, які піддаються дослідженню з точки зору психоаналізу. Оскільки психоаналіз - це специфічний розділ філософії та психології, то й результати дослідження авторки слід сприймати через критичну призму точки зору.
  Естес аналізуючи казки вважає, що в них прихований таємний смисл, який потрібно шукати "між рядками". Наскільки теорія Естес має право на життя кожен може зробити висновки самостійно, але те, що книга цікава та захоплююче написана, це факт.
  Оскільки книга на специфічну тему, то непідготовленому читачеві варто було б хоча б потрібно ознайомитися з теорією архетипів Карла Юнга. Принаймні це дасть змогу зрозуміти, про які приховані таємниці підсвідомості пише авторка.
 •  
  Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  "Жінки, що біжать з вовками" - універсальна книга про архетип Дикої жінки, Первісної жінки.

  Авторка, Клариса Пінкола Естес, юнгіанська психоаналітикиня, міфопоетеса, феміністка. Вона написала книгу сумішшю голосів - науковим, поетичним, розмовним, і це прекрасно.

  Книга складається з п'ятнадцяти розділів, в основі майже кожного лежить міф, легенда або казка, і цей фольклорний матеріал розглядається з погляду архетипної психології.

  Перший розділ розповідає про Жінку-вовчицю, дику самість жінки, яка виспівує людську сутність над кістками. Вона відновлює зв'язок з Дикою жінкою.
  Другий розділ інтерпретує казку про Синю Бороду, а саме про зустріч жінки з природнім хижаком, про інтуїцію і виживання, про важливість хитрості і смертоносність наївності.

  Третій розділ (мій улюблений) розповідає про ініціацію, яка є відновленням інтуїції, прикладом описаного шляху є образ Василіси Премудрої, яка дала своїй надто добрій матері померти, зустрілася з Дикою Відьмою, віднайшла шлях у темряві і стала цілісною особистістю.

  Четвертий розділ, основою якого є афро-американська оповідь про Манаві, дикого чоловіка, який мріяв завоювати серця двох красивих жінок-близнючок, присвячений взаємозв'язку між чоловіком і жінкою, про двоїсту природу жінки, і, зрештою, про силу, яку складає прийняття жінкою своєї світлової і тіньової частин особистості.

  П'ятий розділ описує ісландську казку про жінку-скелета, про шлюб, кохання, стадії прийняття у шлюбі, а також про те, що в основі любові лежить принцип Життя-Смерті-Життя.

  Шостий розділ присвячений належності, віднайденню своїх людей, "зграї", спільноти. В центрі цього розділу лежить добре відома нам казка про Гидке каченя.

  Сьомий розділ учить нас любити, приймати, шанувати і відчувати гармонію зі своїм тілом. Ілюстрацією до тези інстинктивної прив'язаності до тіла є історія про Жінку-метелика, яка має іншу сутність, ніж може здатися на перший погляд.

  Восьмий розділ присвячений казці "Червоні черевички", він про інстинкт самозбереження, протистояння здичавінню, виявленню пасток і збереження вільності.

  Дев'ятий розділ описує ще одну дуже красиву чарівну казку, яка є поширеною в холодних скандинавських країнах. "Тюленяча шкура" - ідея, закладена в цій казці, говорить про те, що нам треба повертатися додому, що ми не можемо жити і нормально функціонувати, а відтак бути собою, там, де ми почуваємося відірваними від дому. Цей розділ також став для мене дуже цінним у тому сенсі, що допоміг усвідомити причину, сутність і способи уникати вигорання, з яким я зіткнулася.

  Десятий розділ інтерпретує казку "Дівчинка з сірниками", що з погляду авторки є ілюстрацією живлення творчого життя, уникнення забруднення творчого потоку, очищення і функціонування мистецької жилки в жінці.

  Одинадцятий розділ присвячений поверненню жіночої сексуальності, а також розумінню образу з давньогрецької міфології - брудної богині Баубо, яка повернула до гармонії і життєздатності згорьовану Деметру.

  Дванадцятий розділ містить в собі японську казку про місячного ведмедя, і розповідає про приборкання люті, опанування гніву, прощення і очищення від злості, яка теж блокує творчі і позитивні бажання жінки.

  Тринадцятий розділ про Золотоволоску, про важливість життєвого досвіду, шрамів, пам'ятання, але рефлексування над травмами і ставання сильнішою попри складнощі.

  Чотирнадцятий розділ про Безруку діву - один з найскладнішим розділів, для його осмислення треба більше часу, ніж на інші. Він про ініціацію у підземному лісі, про містичну грань між живим і мертвим, про сім ступенів зростання.

  П'ятнадцятий розділ про зустріч з вовком. Висновок такий: "Якщо ти не підеш у ліс (життя), і не зустрінеш вовка (небезпеку), то твоє життя так і не почнеться".
  Твір не вичерпується переказом вмісту 15 розділів. Вона набагато глибша і сенсовніша. Бездонна.

  Книгу я читала довго, вдумливо, нотувала і рефлексувала. Дуже раджу для прочитання усім жінкам і дівчатам.
 •  
  ЖІНОЧА КНИЖКА 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  На все свій час, і от настав час і для мене прочитати-зануритися в цю надзвичайно глибоку, насичену, корисну книжку.
  Одна з кращих, прочитаних мною за життя.

  Спочатку я її оминала, бо думала: "Пффф, казки, легенди, вовки – це явно щось не моє".
  Але коли я почала цікавитися книжками про жіночність то багато людей рекомендували саме цю, з оваціями, що вона дуже крута.

  500 сторінок, але читалися вони мені зовсім не легко, не залпом, а цілих 2 тижні.
  (Формат величенький, шрифт нормальний).

  Спочатку я очікувала якихось універсальних правил для кращих проявів жіночності в житті.
  Але таких правил не існує. Найкраще правило – це віднайдення себе. Це повернення до себе такої, якою тебе задумав Творець. До дикої жінки, до жінки вільної, до жінки творчої, до жінки від якої віє нестримною енергією.

  Книжка містить багато притч, казок легенд, які потім дуже глибоко тлумачаться авторкою-психологом. Тут кожна вовчиця може побачити себе, знайти те, що зачепить.

  Мені було все легко і зрозуміло, бо я два роки тому розпочала (нарешті) шлях до себе і, думаю, він триватиме все життя, але це прекрасне відчуття робити тільки те, що ти хочеш.

  Ти, яка, читаєш цей відгук,
  достойна бути вільною,
  достойна бути щасливою,
  достойна бути любленою!
  Достойна бути собою!

  Читай! Відкривай свої нові грані, бо ти – діамант!
 •  
  Від жінки до жінки 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Це не звичайний нонфікшн. Тут немає правил на кшталт "10 правил, щоб стати щасливою, гарною дружиною, хазяйкою чи бізнес-вумен". Тут взагалі немає правил.
  Адже які можуть бути правила, якщо йдеться про жінок?
  Кожна з нас унікальна і це - чудово.
  Ця книга дозволяє розпочати пошуки себе, своєї душі. Показує, що іноді зовсім не нашкодить бути дикою, вити з вовками, танцювати під дощем, порушувати правила.
  Глибока, сильна книга.
  Тут розказують казки. Ті, що дають жінкам силу. Ті, що вчать боротися та відпускати, жити та вмирати, втрачати та знаходити. А потім йде розбір цих казок. Чому все сталося так, а не інакше? Які символи закладені в казці? І як ці знання допоможуть в реальному житті.
  Я швидко читаю, але цю книгу читала майже місяць. По розділу, спокійно, не кваплячись. Намагаючись це все зрозуміти та прожити.
  І вам раджу!
 •  
  Женщины и инстинкты.
  Кларисса Пинкола Эстес в своей книге "Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах" детально рассматривает теорию которая фактически гласит о диком сходстве женщин и волчиц особенно в периоды когда девушки действуют смело полагаясь на свои давние инстинкты кричащие изнутри о защите своего беззащитного детеныша, тотальной заботе и налаживании благоприятных условий для дальнейшего бытия в своем небольшом и приватном жилище. Автор постепенно раскрывает суть своих помыслов и происходит удивительная вещь читатель находит себя буквально в каждой из множества строчек. Если вы ищете путь к истине своего существования или желаете помочь в этом нелегком деле женщинам из своего окружения приобретите данное произведение, а у всех поклонников и давних фанатов литературных работ Клариссы Пинколы Эстес или конкретно этой книги теперь появилась возможность прочесть эту работу на украинском языке благодаря качественному и разнообразному в выборе книжных творений издательству Yakaboo Publishing.
 •  
  Сила женского рода.
  Превосходный сборник старинных женских ритуалов положивших свое начало еще из давних времен когда женская сила без стеснения раскрывалась абсолютно в природных, а иногда и стихийных условиях наедине со своей дикостью и животной страстью. Благодаря книге Клариссы Пинколы Эстес читателям предоставлена возможность рассказать о своем восприятии душевной и телесной наготы женщин в сказочном и одновременно абсолютно реалистичном и узнаваемом формате. Легенды о слабости женщин преследуют нас по сей день, а мифические рассуждения об идеальной внешности превратили первобытные инстинкты которыми ранее руководствовались самки в неприятие своего тела и породили комплексы у множества прекрасных созданий. В книге "Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах" поочередно описаны все этапы через которые проходят физические и духовные составляющие женского строения. После прочтения определенно присутствуют нежные эмоции адресованные автору словно налажена некая близость между читателем и писателем.
 •  
  Для всіх жінок і чоловіків
  Мене завжди цікавить книги у жанрі ноніфікшн (або науково-популярні), які написані психологами або психоаналітиками. Та ще й якщо вони практикуючі. Тобто людина не просто там собі щось у голові вигадала, а реально має певні підстави стверджувати все те, що написано в книзі. А ще мою увагу привернула назва. Обожнюю вовків. І думка про те, що жінки (і я серед них) мають щось спільне з вовками або вовчицями – ну дуже мені сподобалась! Книга поділена на 16 розділів, мені кожний розділ нагадав один сеанс у психотерапевта. На цьому сеансу тобі розповідають казочку. Чи навіть притчу. А потім пояснюють її. По суті, і вся книга, і кожний окремий розділ розповідає про те, що в кожній жінці (лише уявіть – у кожній з нас) живе вовчиця. Дика жінка. Яка може все. І наше завдання – не загубити її, пробудити та підтримувати її. Як це зробити – саме про це ми можемо дізнатися з оцих казочок. Там в алегоричній, замаскованій формі авторка розповідає свої головні уроки. Я впевнена, що кожна жінка знайде собі щось своє в цій книзі. Якщо не все, то принаймні щось відгукнеться. Тут і про те, як втекти від буденності та рутини. Як зламати стереотипи. Як побачити і почути творчі ідеї, які народжуються в нас, але на які ми не звертаємо уваги, не чуємо наш внутрішній голос. Ці казки чи легенди вчать нас бути сміливими (знову хочеться сказати дикими), сміливими, але й терплячими. Не боятися відчувати злість, але і вміти прощати. Вчасно піти, рухатися далі, шукати себе. Я б радила читати не лише жінкам, але й чоловікам. Не поглинати всю інформацію бездумно. Так, щось вас стосується, а щось ні – і це нормально, ми всі різні. Але точно буде багато пунктів «на подумати».
 •  
  Кохання з першого погляду!
  Клариса Пінкола Естес - мисткиня та психоаналітикиня, яка зазирне в душу кожній, хто потрапить в її чарівний світ, де казки переплітаються с реальним сьогоденням.
  Безумовно зацікавить кожну дівчину або жінку, бо ця книга немає обмежень щодо віку. Ця книга про кожну з нас, - особу жіночого роду. Вона пробуджує в нас найпотаємніші сили душі, бо в кожному розділі, в кожному міфі чи легенді ми знайдемо себе і ті проблеми з котрими зустрічається та бореться сучасна жінка. Почерпнути натхнення, віднайти відповіді на питання? Все це є на сторінках цієї дивовижної книги, яка недаремно стала бестселером!
 •  
  Магічно. Чарівно. Душевно.
  Так сумно стає після того як прочитуєш останню сторінку книги. Недарма в кінці написане Благословення, воно підбадьорює, надихає, мотивує. Як і вся книга, чесно кажучи. Поки читаєш її (а це займе багато часу, бо це та книга яка лежатиме на вашому столі місяцями), звикаєш до неї. Згодом це вже не просто книга, а найкраща подруга, порадниця, тоді розумієш, що навіть дочитавши її повністю не закинеш на полицю, будеш перечитувати, щоб осмислити її глибше, кожного разу діставати з неї нові знання, нові інсайти.
  Десь читала про те, що коли психотерапія добігає кінця, клієнт чинить цьому опір, несвідомо звичайно. Йому стає сумно, з'являються страхи типу "А як я далі сам?", "Що я робитиму без цього надійного помічника?" і так далі. З "Жінками, що біжать з вовками" я відчула щось подібне, було важко, коли приходить усвідомлення того, що книга прочитана, пора "вирушати у самостійну путь". Авторка так глибоко проникає в самі потаємні куточки жіночої душі й так просто й легко доносить це до читачів, що здається сидиш у кріслі навпроти неї і ви бесідуєте наче давні знайомі. А ще це враження підсилюють ті казки і особисті історії з життя якими К. П. Естес люб'язно ділиться в книзі.
  "Жінок, що біжать з вовками" рекомендую до прочитання всім жінкам незалежно од віку, і впевнена, що жодна з них не пошкодує про той час, що був витрачений на їх прочитання.
  Маю надію Yakaboo publishing видасть і інші праці Клариси Пінколи Естес.
 •  
  Неймовірна книга
  Ця книга не просто бестселер, вона феномен! Перекладена більш ніж на двадцять п'ять мов, книга декілька років займає високі місця у світовому рейтингу. Оцінити її як неймовірну, чудову - це не сказати нічого. Без перебільшень - книга унікальна й дуже цікава.
  Книга виготовлена якісно, оформлення мені сподобалося.
  Переклад заслуговує окремої уваги та похвали, тому що стиль авторки не є простим для читання. Деякі читачі оцінили стиль авторки як "водянистий" чи "лиття води". У мене під час читання такого відчуття не виникало. Безумовно, ця книга не належить до тих, котрі швидко прочитаєш за вечір. Читання потребує зосередженості.
  Структура книги лаконічна та зручна: одна казка - один розділ. Прочитавши розділ я брала паузу для того, щоб обдумати та проаналізувати його.
  До цієї книги хочеться повертатися, і не один раз. Приємно час від часу перечитувати її.
  Книга підходить абсолютно усім жінками планети, не залежно від віри чи місця проживання. Кожна із них знайде для себе саме те, що їй потрібно. Тому деякі жінки знаходять тут шлях звільнення від патріархального світу, у той час коли інші віднайдуть себе справжню на сторінках цієї книги.
  Рекомендую!
 •  
  Треба думати ще...
  Клариса Пінкола Естес "Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах"
  Я ненавиджу казки. А колись їх дуже любила. Ця книга стала для мене викликом, адже вона уся базується на тому, що я терпіти не можу. Моє намагання дізнатися якнайшвидше, що ж такого авторка побачила ще у цій казці, а у тій, а он в тій, підсунуло мені свиню. Чи ж я сама її підсунула. Я розумію, що пропустила багато цінного і важливого.
  Такі книги треба читати з олівцем в руках, мати час на обдумування, на розуміння і якісь власні висновки. Багато із цього всього пройшло мимо мене. Я пригадую якісь основні тези та міркування, але цілісності немає. і це погано. А ще гірше те, що я поки що із жахом думаю про повторну спробу читання цієї книги.
  Дисонанс?
  Напевно) Але книга мені сподобалася. Принаймні, примирила мене із казками, а це вже геть непогано, зважаючи на сина, який казки любить)
  Один момент хочеться відмітити особливо. А саме ті казки, у яких помирає добра мама і дитина залишається із слабовольним батьком та лихою мачухою. Мені у них завжди дуже шкода була тих дітей. Їхнє життя здавалося сповненим лише страждань і ненависті. Та не все так просто... "Надто добра мама" -це не так вже й добре насправді. Вона заважає самовиразитися, самоствердитися і просто рухатися вперед.
  Тож... треба читати)
 •  
  Феноменальна праця
  Коли ви біжите, що ви відчуваєте? Втому? Бажання зупинитись?
  А можливо радість у м'язах, що ваше тіло і дух міцні і витривалі, наче якась нова сила оповиває ваші ноги приливом енергії та впевненості...
  Коли ви споглядаєте за вовками, не важливо вживу чи ні, ви відчуваєте страх чи захоплення? Прекрасні вільні, вповні віддані своїм інстинктам, вони обирають пару на все життя, борються за своїх дітей і зграю, справжні партнери...

  Такими були створені жінки, як вважає авторка. Створені сильними, палкими, живими, вільними, вірними, мудрими... Допоки не були заманені і замкнені, засуджені за свою "дикість" в силу різних історичних процесів. Адже люди, що хочуть контролювати, бояться тих, кого не вдається контролювати...

  Я ніколи б не подумала, що КОЖЕН елемент кожної казки - це символ і метафора до стану людської психіки і стану душі. І якщо ви цікавитесь психологією, я вам раджу прочитати цю цікаву багаторічну працю над найкращими казками світу.

  Я - християнка, і язичницькі ідеї відкидаю, та все одно у всіх розділах є багато повчальних елементів. Мої улюблені розділи:

  - казка про Синю Бороду - про "внутрішнього хижака, який живе у кожній жіночій душі", про ключ - правильне запитання до себе, і потаємну кімнату, відкривши яку наступає момент осяяння, який дуже небезпечно ігнорувати

  - казка про Василісу та ляльку в кишені - про те, як дати померти своєму бажанню завжди залишатися в комфорті, наважитись піти шукати власний вогонь, годувати свою інтуїцію, щоб дати відсіч злим маніпулятивним думкам у вашому житті та здобути мудрість

  - казка про червоні черевички - про втрату " світу, який жінка сама собі створила, разом з його пристрасною життєвістю", про те, як руйнівно для жіночої душі зраджувати себе на користь золотої карети - пастки, яка несе лише душевні страждання та голод


  А казка про гидке каченя і пошуки своєї зграї, про жінку-скелета і мудрість у стосунках, про тюленячу шкуру та практику свідомого усамітнення, про дівчинку з сірниками і підтримку своїх творчих сил, про місячного ведмежа та власну лють, яка при правильному відношенні веде вас до мудрості та прощення!

  Ви вже відчули, як сильно мені сподобалась ця книжка! Більше 100 виділених цитат у моїй копії! Ще рік не закінчився, але це моя ТОП 1. Це феноменальна праця з психології! Раджу ⭐⭐⭐⭐⭐
 
Характеристики Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
Автор
Клариса Пінкола Естес
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2019
Рік першого видання
1992
Перекладач
Наталія Валевська
Кількість сторінок
528
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
70х100/16 (170х240 мм)
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7544-16-5
Тип
Паперова
 

Про автора Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах