Безкоштовно по Україні
Без вихідних, з 8 до 21
Безкоштовно по Києву зі стаціонарних телефонів
Кібератаки у сучасному інформаційному просторі вже стали нормою. Їх жертвою може стати будь-який користувач персонального комп'ютера, ноутбука, смартфона або планшета. Ціна витоку даних може виявитися чималою: через це страждають окремі особи, компанії, великі корпорації та навіть цілі держави. Саме тому сьогодні такий великий попит на фахівців у сфері інформаційної безпеки (скорочено ІБ).
Щоб гарантувати максимальний захист цифрових систем і інформації, що зберігається в базах даних, професіонали з кібербезпеки повинні мати знання і навички в наступних областях:
Отримати корисні відомості можна не лише в інститутах та на курсах підвищення кваліфікації, а й самостійно вивчаючи тематичну літературу. Чи не знаєте, де купити такі книги? Найкращі екземпляри зібрані у каталозі національної книжкової платформи України Yakaboo. У нас початківці та досвідчені IT-фахівці можуть підібрати для себе літературу за напрямками ІБ:
Читайте! Буде пізнавально.
Читати книги про комп'ютерну безпеку корисно як професіоналам у цій галузі, так і простим користувачам, щоб вміти забезпечити захист своїх гаджетів від несподіваних атак та уникнути витоку особистої інформації.
Заради того, щоб ви більше читали, книжкова платформа Yakaboo підготувала список з кількох книг, які можуть виявитися корисними для профі, новачків та обивателів:
Оксана Мороз має амбітну мету: навчити 7 мільйонів українців до 2024 року інформаційної гігієни. В рамках реалізації цієї ідеї була випущена книга "Як не стати овочем", в якій містяться інструкції з виживання в інфопросторі для людей, які легко піддаються різного роду маніпуляціям. Автор вчить розпізнавати фейкову інформацію в інтернеті та не траплятися на шахрайські схеми у цифровому світі. Довідник легко читається, тому розібратися в ньому зможе будь-яка людина, малознайома з ІБ. Оскільки це соціальна ініціатива, то й вартість видання невелика.
Дейл Карнегі цифрової доби — саме так називають автора “Безпечної мережі” Еріка Куалмана. Ця книга вчить тому, як поводитися в соціальних мережах та інших інтернет-платформах, щоб не впасти в бруд обличчям. Купити видання варто тим, хто стурбований власною репутацією та готовий докласти зусиль для її збереження. У посібнику наведено найкращі поради та дієві методики, а також посилання на корисні матеріали із захисту персональних даних.
Експерт з кібер- та корпоративної безпеки Юрій Когут випустив перше українське видання, яке є керівництвом з протидії кібератакам у приватних та державних структурах. “Кібертероризм. Історія, цілі, об'єкти” буде цікавий бізнесменам, IT-фахівцям, чиновникам, науковцям у цій галузі та студентам.
У прикладному курсі Стіва Енсона представлені сучасні методи реагування на інциденти, пов'язані з порушенням захисту будь-якої мережі. Автор пропонує перевірені механізми для забезпечення ІБ. Великий за обсягом посібник має і чималу ціну.
Відомі у всьому світі фахівці у галузі криптографії Брюс Шнайєр та Нільс Фергюсон намагаються розв'язати головну проблему криптографії: забезпечити безпеку спілкування двох людей. Про запропоноване авторами вирішенні цього завдання можна почитати у їхній книзі “Практична криптографія”.
Замовляйте видання на сайті Yakaboo за приємною вартістю та з доставкою по Києву та всій Україні. Якщо доставка не потрібна, приходьте за товаром до нашого магазину в центрі Києва.