Книги про дорослішання для дітей

Перехід зі світу безтурботного дитинства в підлітковий вік часто проходить для дитини досить хворобливо. Напевно, дорослішання — це найскладніший період в житті людини. Зустрічаючи на своєму шляху перші складнощі, хлопці часто не знають, як поступити, здійснюють помилки. І дуже часто не роблять з них висновки. Саме у підлітковому віці ми уперше закохуємося, стикаємося з несправедливістю, побутовими й матеріальними проблемами… Тут вже не до жартів. Голова йде кругом від маси питань, що постають. Що ж робити? Як бути? Як повестися в тій або іншій ситуації? У цій підбірці Yakaboo зібрані книги за прийнятною вартістю, що розповідають про дорослішання і світ навкруги. Це матеріали, які повинні опинитися під рукою в певні життєві моменти, щоб підказати, допомогти, наставити на істинний шлях, допомогти протистояти поширеним стереотипам. Вартість книг вказана на сайті, щоб Вам простіше було знайти й купити потрібний екземпляр. Доставка здійснюється по усій Україні (по Києву та іншим містам). Тому встигніть замовити їх за цією ціною.

Юність — період незабутніх і яскравих моментів, які згадуватимуться до кінця життя. Так проведіть же її по повній, не соромтеся бути справжніми й здійснювати помилки. Книги Yakaboo допоможуть Вам розібратися в усіх перипетіях підліткового віку, послужать вірним підказувачем при виході з будь-якої ситуації, навіть якщо йдеться про комп'ютерні технології.

Купити книгу з прийнятної ціни можна на найбільшій книжковій платформі Yakaboo. Доставка здійснюється по усій Україні. Мешканці Києва можуть особисто прийти в книжковий магазин і забрати книгу для своєї дитини. Також можна замовити кур'єрську доставку.

RU UA