1 товар
[object Object] «Все дирижабли мира. Том 1. До 1960 года», автор Михайло Аріє – фото №1
icon Паперові
Все дирижабли мира. Том 1. До 1960 года
Михайло Аріє Михайло Аріє
2320 грн
Немає в наявності

Серед сучасних читачів чимало тих, хто обожнює книги про авіацію - літаки, авіакатастрофи, пілотів. Ця тема користується популярністю не менше, ніж історичні книги, вона для тих, хто не мислить себе без небесної висоти, пов'язує долю з авіацією, знаходить у ній особливу романтику, життєве призначення. Якщо ви шукаєте, де купити високоякісні видання за доступною ціною – національна книжкова платформа Yakaboo чекає на вас! Ви можете замовити літературу з адресною доставкою по Україні, в інші країни або відвідати наш офлайн магазин у Києві.

Художні та науково-популярні подарункові книги з розділу «Авіація» розкажуть про поле і небо не з чуток, з позиції сухих цифр. Тут — реальні історії, досвід тих, хто має за плечима сотні й десятки тисяч хвилин польоту, захоплюючі розповіді про те, як небо змінює життя. Про пілотів за штурвалом, бойових льотчиків, видатних авіаконструкторів, чий геній створив неймовірних та витривалих залізних птахів.

Авіація: книги про військову, цивільну та космічну техніку

Подарункова література за доступною ціною (у дорогій шкіряній обкладинці з тисненням) містить енциклопедичні зведення про військові та цивільні літаки, гелікоптери, космічні апарати з унікальними фотографіями, схемами та малюнками. Фанати авіації будуть раді отримати унікальний подарунок і дізнатися багато нового про техніку відомих світових виробників, різні моделі літаків військової авіації та пасажирських лайнерів, їх параметри та особливості. У нас можна купити унікальні за змістом і книги про залізничний транспорт.

Література про бойові машини написана простою мовою, легко читається. Багатий довідковий матеріал розкриває секрети кращих пілотів та асів літаків Другої світової війни, дані про велику та мініатюрну техніку того часу. Вивчаючи бойові машини, можна з головою поринути в гущу історії, подій та фактів, паралельно дізнатися про видатних полководців та воєначальників.

Книги про авіацію: історія та сучасність

У каталозі національної книжкової платформи Yakaboo представлені найкращі видання за доступною вартістю, завдяки яким можна дізнатися:

  • історію літакобудування та авіації, від перших польотів планерів до розробки надзвукових реактивних машин останнього покоління;
  • технічні та льотно-технічні характеристики літаків, вертольотів, блискучі інженерні знахідки;
  • невідомі факти та огляди екстрених ситуацій, які будь-коли мали місце з льотчиком у повітрі;
  • правила поведінки пілотів, керуючого персоналу, пасажирів.

Не менший інтерес представляють книги про героїчні вчинки пілотів.

На яких законах фізики побудовано роботу найважчих авіалайнерів? Який зсередини аеропорт та гелікоптер? Чому деякі літаки невидимі для радарів? Як турбулентність впливає керування літальним апаратом? Це лише «вершина айсберга» з усієї цікавої інформації, яка чекає на вас у книгах цього розділу. Боїнги, транспортні літаки, дирижаблі, бомбардувальники та штурмовики… — все для чинних і майбутніх льотчиків, повітроплавців та юних шанувальників авіамашин.

Щоб замовити необхідну літературу, телефонуйте нам. Менеджери магазину завжди готові допомогти з вибором книги, підкажуть її вартість разом із доставкою та розкажуть про новинки. У нас можна купити навіть рідкісне видання! Ми надсилаємо замовлення до всіх міст України та світу, а в Києві книги можна купити в офлайн-магазині Yakaboo.

Багато книг з авіації розраховано не лише на дорослих та школярів. Книжка за всіх часів була і залишається найкращим подарунком. Читайте! Буде пізнавально!

Авіація: питання, що часто ставляться

1️⃣ Авіація - де купити вигідно?

У категорії «Авіація» на сайті YAKABOO є більше 10 000 книг. У нас регулярно діють різноманітні акції та спеціальні пропозиції на купівлю книг. Ми співпрацюємо з більш ніж 500 українськими та зарубіжними видавництвами, в YAKABOO ви завжди зможете знайти потрібну книгу за вигідною ціною.

2️⃣ На яких мовах є книги у розділі?

Авіація, представлена на сайті, є 1 мовою. Найбільше книг українською мовою.

3️⃣ Які ціни на книги в розділі «Авіація»?

У розділі «Авіація» діапазон цін на книги від 2320 до 2320 грн. На сайті YAKABOO завжди актуальні ціни на книги та регулярно оновлюється каталог товарів.