Детективы

У цьому каталозі зібрані цікаві книги детективного жанру, затребувані серед покупців нашого книжкового магазину. Кожне з цих творів - захоплюючий і динамічний літературний твір. Якщо ви любите напружені історії, в яких читачеві разом з головним героєм доводиться розкривати загадкове вбивство, розслідувати зникнення або вирішувати інші головоломки - на цій сторінці представлений список найцікавіших таких творів. Купити кращі книги детективного жанру варто поціновувачам літературних праць, від яких неможливо відірватися до останньої сторінки.

Топ найцікавіших детективних книг

На сторінці представлені найпопулярніші книги по рейтингу продажів. Кожен з цих творів дозволить на кілька вечорів буквально випасти з повсякденного життя.

Залежно від стилістичних особливостей літератури цього типу прийнято розділяти на кілька піджанрів: британський, історичний, поліцейський, іронічний і містичний детективи, а також історії про приватних детективів і спеціальний напрям, в якому головним героєм виступає жінка-детектив.

Так, британський детектив - своєрідна класика жанру, найбільш чітке уявлення про яку дає всесвітньо відома серія пригод Шерлока Холмса. Згідно з традиціями, найчастіше події романів цього типу відбуваються в Англії, а в якості головного героя виступає сищик-одинак. Кращі книги в жанрі детектива цього типу - тонка, інтелектуальна і захоплююча література.

Головна відмінність творів історичного спрямування полягає в тому, що описувані в книгах події відбувалися в минулі епохи. Це можуть бути як події початку XX століття, так і часів епохи Відродження або зовсім Середньовіччя. Наприклад, місце дії роману «Ім'я троянди» Умберто Еко - середньовічний монастир.

Поліцейські детективи найбільшу популярність отримали в другій половині XX століття. Книги цього типу розповідають про життя і службу представників правопорядку різних країн, а саме про найбільш таємничі справи, які їм доводиться розкривати.

У містичному детективі письменники змішують реальний світ з фантастичними подіями, що надає літературі особливої ​​пікантності і напруженості. А автори романів в іронічному піджанрі в однаковій мірі можуть як захопити читача інтригою, так і розсмішити його.

Купити популярну літературу детективного жанру ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми доставляємо товари по Києву і в інші міста України.

RU UA