Книги трилери — YAKABOO, купити книги жанру трилер, ціни на книги трилери детективи

Книги жанру трилер

У цьому каталозі зібрані кращі книги в жанрі трилер. Цьому напряму властивий стан саспенсу — тривожного очікування, хвилювання, занепокоєння, тривоги, а то і страху, який може викликати у читача гострий сюжет твору. І хоча цей термін не обкреслений чіткими межами — елементи саспенсу є у багатьох художніх книгах, найяскравіше його риси проявляються у бойовиках, детективах, фантастиці й таких різновидах трилерів, як містичні, психологічні, авантюрні та любовні романи, а також книжкові варіанти відомих кінострічок. Якщо ви любите читати пригодницьку і захоплюючу літературу, історії про неординарних героїв і сміливих персонажів, вам варто купити книги трилери — твори з гостросюжетним оповіданням. Найбільша книжкова платформа України Yakaboo пропонує ознайомитися онлайн з каталогом книг (вартість вказана на сайті) або відвідати офіс в Києві.

Твори для любителів «полоскотати нерви» 

У каталозі представлений широкий вибір літератури про шпигунів і в жанрі трилер — декілька тисяч найменувань на російській, українській і англійській мовах. Багато видань побачили світ у рамках серій — «Бійцівський клуб», «Містичний детектив», «Сучасна гостросюжетна проза», «Англійський детектив», «Ексклюзивна класика», «Детектив-бестселер ХХІ століття», «Голлівудські трилери» і десятки інших. Їх автори — сучасні письменники різних часів, країн і народів, що здобули світову популярність : Рей Бредбері, Артур Конан Дойл, Умберто Ач, Сидні Шелдон, Діана Сетерфілд, Сью Графтон, Деніел Коул і інші. Всього більше сотні прославлених імен, чиї твори з легкістю захоплять читача спокійними домашніми вечорами або дозволять скоротати час в поїздці. Багато видань згруповані за періодами: «Література XIX–початок XX віків (до 1918 року) », «Твори XX століття», «Сучасна література».

Купити книги в жанрі трилер в інтернет-магазині — вигідно, просто і зручно

Зручні фільтри дозволяють вибрати саме тих авторів і книги, які ви шукайте. Усі товари мають короткий опис змісту твору, інформацію про поліграфічні характеристики. Ця інформація дозволяє книголюбові без особливих зусиль вибрати потрібне йому видання. Замовити гостросюжетні художні твори на різних мовах можна на нашому сайті. Ми здійснюємо оперативну доставку книжкової продукції в усі населені пункти України, включаючи Київ і інші міста. Замовити можна на сайті, кликнувши на кнопку «Купити».

Найбільша книжкова платформа Yakaboo — це не лише доступні ціни й швидка доставка. У нас ви зустрінете книги на будь-який смак, де будуть ваші улюблені герої та персонажі. Ми пропонуємо вам кращі видання за низькою вартістю, допомагаючи розширювати кругозір.

RU UA