Книги школярам і абітурієнтам

Починаючи з середини серпня і практично впродовж усього навчального року, з книжкових полиць безперервно скуповуються навчальні посібники для викладачів і підручники для школярів. На просторах магазину Yakaboo ви зможете знайти усе необхідне для ваших школярів і себе особисто. Читати завжди ОК!

Якщо ви є мешканцем Харкова, Києва, Львова або будь-якого іншого міста (поселення), віддаленого від Києва та області, не впадайте у відчай. Доставка книжкових видань здійснюється по усій території України за допомогою пошти.

ᐉ Які книги потрібні для дітей шкільного віку?

Підготувати свої улюблені чада до школи можна абсолютно недорого. Купіть в нашому магазині підручники та шкільну літературу. Замовляйте доставку в інтернеті й економте свій дорогоцінний час. На книжкових полицях Yakaboo представлений величезний асортимент учбової літератури на вибір.

Тут ви можете знайти:

На найбільшій книжковій платформі України Yakaboo доступні до замовлень усі необхідні книги й підручники для школи. Доставка здійснюється сервісами Нової пошти, Укрпошти, Meest, Justin по усій території країни. Також купуйте електронні посібники та не чекайте доставку. Усі актуальні ціни представлені на просторах сайту магазину Yakaboo.

ᐉ Які книги вибрати для школи?

З початку навчального року освітніх посібників потребують не лише школярі, але і викладачі, і репетитори. У список необхідних книг входять:

І це далеко не увесь список. Придбати у нас їх можна недорого. Розвиватися треба не лише дітям, але і тим, хто їх навчає. Для грамотного підходу слід вибрати найвідповідніший комплект навчальних посібників і книг. Це залежить від віку учнів, дисциплін, які вони вивчають, шкільного ухилу, загальних дитячих здібностей, майбутніх іспитів і так далі. З Yakaboo ви завжди знайдете те, що вам припаде до смаку. Купіть книги в нашому магазині й отримайте їх найближчим часом.

ᐉ Де купити книги для школярів і абітурієнтів?

У інтернеті не усі піклуються про своїх клієнтів. А ми робимо усе можливе, щоб економити ваші нерви й час, витрачені на пошуки потрібних посібників. У Yakaboo представлений широкий асортимент самих різних літературних видань. Для вашої зручності до замовлення відкриті послуги доставки за доступними цінами. По Харкову, Києву та області товари доставляються кур'єрами. На іншій території України відправка робиться поштою.

Замовте аудіокниги й не платіть за відправку. Викачуйте відразу на електронний носій і слухайте у будь-який час. Вам не треба йти в пункт доставки, щоб отримати цю можливість. Оплата робиться онлайн — це так зручно! Якщо залишаються питання, замовте зворотний дзвінок за телефонами, вказаними на сайті, і ми передзвонимо якнайскоріше. Ми робимо все, щоб наші клієнти залишилися задоволені.

Ціни на книги для школярів і абітурієнтів 2021

Найдешевший товар «Картонка-підказка Абетка. Українська мова. 1-2 класи» 5 грн
Найбільш оцінений товар «Cool Grammar. Intermediate Level» 14 грн
Найпопулярніший товар «Історія України. Комплексне видання. ЗНО 2022» 175 грн
Найбільш обговорюваний товар «Тореадори з Васюківки» 140 грн
RU UA