Школярам і абітурієнтам

Підручники є важливою основою навчання в школі. Без них важко зрозуміти новий матеріал і запам'ятати його. У шкільних книгах докладно розписуються досліджувані теми, розбиті на параграфи. Підручники є кращими друзями для учнів. Але потрібно відзначити, що в нашу цифрову еру паперові підручники поступово витісняються електронними книгами для школи, користуватися, якими зручніше і практичніше.

Переваги електронних підручників перед паперовим

Більшість батьків згодні, що прогрес не стоїть на місці і що прийде такий час, коли застосування електронних книг для школярів буде більш економічним і зручним. Головні переваги електронного підручника:

  1. Економія. Витратити один раз кошти на електронний підручник і забути про придбання безлічі звичайних книг на кожен рік.

  2. Зручність для дитини. Школяру не знадобиться носити на спині 4-8 кг паперових книг. Дитина візьме одну електронну книгу і якщо станеться заміна предмету, зможе відкрити потрібний підручник.

  3. Зручність для батьків. Їм не потрібно витрачати час і гроші для пошуку і покупки потрібного підручника. Пропонується зайти в електронний магазин Yakaboo і завантажити всі шкільні підручники.

  4. Зручність для вчителів. Кожен учитель може бути впевнений, що дитина не залишила підручник по його предмету вдома так, як всі книги поміщаються в одному пристрої.

  5. Користь для дитини ще в можливості читати книги, які йому задали для самостійного читання, не відвідуючи бібліотеку, а батьки знову заощадять.

Як завантажити електронний підручник

При виборі електронної книги потрібно врахувати наступне:

Батькам потрібно поговорити з учителем про можливість використання їх дитиною підручників на електронному носії.

Необхідність в електронних шкільних підручниках

Іноді трапляється, що підручників в школі бракує всім або книги, які видали - виявилися порваними і розмальованими. У цих випадках найкращим рішенням буде зайти на сайт Yakaboo, вибрати електронні книги для школи і купити їх. На сайті магазину можна знайти тести і підручники для всіх класів.

RU UA