Книги для викладачів — YAKABOO, купити книги і підручники для педагогів, ціни на книги для педагогів ВНЗ

Книги та підручники педагогам

Чого хочуть студенти, майбутні викладачі? Успішно здати сесію і підшукати ідеальну для себе роботу. У цьому вам допоможуть наші курси, книги та підручники педагогам. Найбільша книжкова платформа України Yakaboo у Києві робить добірки книг для викладачів спеціально для вас, тих молодих та перспективних, хто входить у доросле життя. Багато читання — більше розуму! А з нами — ще і цінного досвіду!

Видання для студентів внз

Не лише з підручників, навчальних курсів вистелений шлях в альма-матер. Необхідно вміти розуміти навколишній світ, знати, чим живе сучасна Україна і зарубіжні країни, тонко відчувати й грамотно подавати себе для нових перспектив.

Особливо багато знати необхідно майбутнім педагогам, які вже успішно практикуються, працюють з дітьми й молоддю. Дитяча і юнацька психологія, методики раннього розвитку, включаючи англійську, логопедія, белетристика з поглибленим знанням психотипів, аудіо підручники з педіатрії. Цю та велику кількість інших видань для викладачів та студентів ви можете купити у нашому інтернет-магазині.

Як підбирати книги для себе

Де ви вчитеся, ким плануєте стати? Возитися з малюками й разом з батьками радіти їх успіхам або працювати в школі? Багато хто з вас стане професорами й викладачами внз Києва або зарубіжних країн. Для вас відкриті усі дороги, які стануть ще успішніші з нашими книгами для школярів і абітурієнтів.

Що ми радимо при виборі літератури:

  1. Для майбутніх і практикуючих вихователів. Порозумітися не лише з малюками, але і з батьками, щоб спільними зусиллями працювати над розвитком майбутнього громадянина допоможуть наші посібники. Вони підкажуть, як зробити, щоб діти вміли чути вихователя і розуміти завдання. Ми спеціально створили підбірку матеріалу з урахуванням особливості сучасних дошкільнят з тих видань, де автори діляться власним досвідом, розглядають і опрацьовують випадки з життя.
  2. Вчителів школи. Кожен новий навчальний рік необхідно зустрічати у всеозброєнні, підвищуючи професійний розвиток. Ми робимо окрему підбірку літератури для вчителів, куди включаємо потрібні методики, посібники. Завдяки нашим книгам ви дізнаєтеся, як зберегти власне здоров'я, порозумітися з різними школярами, зробити уроки цікавими і яскравими.
  3. Викладачів будь-якого рангу. Для них ми підготували спеціальну підбірку учбового матеріалу, який згодиться тим, хто прагне не лише вчиться, але і передавати знання новим поколінням. Ці книги допоможуть стати справжніми професіоналами в роботі, зробити процес навчання будь-яким предметам, включаючи англійську та інші зарубіжні мови не просто ефективним, але і таким, що запам'ятовується.

Усі книги, які ви можете купити у нас для вихователів, педагогів, створені з однією метою — зробити процес навчання цікавим і максимально корисним. Вивчивши книги для викладачів та педагогів, ви зрозумієте, як задіяти принципи навчання, підключивши увагу та пам'ять дітей. Це сучасне практичне і корисне керівництво із завданнями не лише для педагогів і вихователів, але і для батьків, які бажають зблизитися зі своїми малюками, підлітками й допомогти їм адаптуватися до дорослого життя.

Чому купити у нас книгу вигідно

Більше читання — більше світогляду, розуму і розвитку. Найбільша книжкова платформа України, магазин Yakaboo буде надійним партнером. Ми працюємо для вас і пропонуємо унікальні підбірки літератури, націлені на поліпшення професійних якостей. Наш читацький клуб активно росте, і приваблює до нього людей не лише доступні ціни, оперативна доставка, але і прекрасний вибір книжкових видань.

RU UA