Офтальмологія. Розлади зору. Окуляри

Книги з офтальмології інтернет-магазину Якабу - це повне забезпечення лікарів-окулістів, а також фахівців оптичних компаній України профільною літературою!

Офтальмологія - окрема галузь медицини, що вивчає орган зору, покликана, перш за все, займатися лікуванням і профілактикою захворювань очей.

Чому важливо читати книги з офтальмології?

Сучасне суспільство вже добре усвідомлює необхідність ранньої діагностики та своєчасного виявлення очних хвороб, а тому, при виявленні найменшого дискомфорту очей, вважає за краще консультуватися з офтальмологами. Але, щоб не упустити той момент, коли лікування можливої ​​проблеми буде найефективнішим, рекомендуємо купити книги з офтальмології. Методичні та практичні матеріали відомих докторів і фахівців-офтальмологів дозволяють виявити захворювання очей, різні патології, а також вживати необхідні заходи для їх усунення.

Офтальмологія: книги від методички до національного керівництва

У каталозі нашого інтернет-магазину доступні книги з боротьби з короткозорістю і далекозорістю, астигматизмом, косоокістю, видання з відновлення втраченого зору, а також ефективні авторські методики, що дозволяють назавжди позбутися від окулярів (метод Бейтса, поради доктора Норбекова і ін.)

Яке найкраще лікування? Правильно - профілактика! Читач може купити книги з офтальмології з тренінгами та іграми для очей, а також гімнастики для поліпшення зору.

Студенти та інтерни медфаку знайдуть багато корисної інформації, як проводити огляд очей, перевірити гостроту зору, відчуття кольору, досліджувати очне дно і внутрішньоочний тиск (глаукома). Як ставити початковий діагноз, призначити консервативне лікування, підібрати окуляри. Лікарям-окулістам стануть в нагоді поради фахівців вузького профілю: ендокринолога, онколога, невропатолога та ін. Офтальмологія книги, підручники, атласи провідних вітчизняних практиків з багаторічним стажем лікування очних недуг: Токінова, Копаєва, Бочкарьова, Єгорова, Сомова. У них розглядаються такі теми, як кон'юнктивіт, блефарит, кератит, катаракта, папіломи, міліуми, травми очей, дистрофія / відшарування сітківки, запалення зорового нерву, демодекс, і деякі інші, що вимагають негайної кваліфікованої допомоги лікаря. а також корисні відомості про рентгенографію, оптичну когерентну томографію, ультразвукову діагностику. Всі кращі навчальні та довідкові матеріали про патогенез, етіологію, діагностику та лікування очних захворювань у дітей та дорослих.

RU UA