Сучасна проза — YAKABOO, купити сучасну літературу в жанрі проза у Києві, Україні. Ціни на книги сучасної прози

Сучасна проза

Хоча класика актуальна у всі часи, нове покоління авторів теж користується заслуженою любов'ю читачів. У інтернет-магазині Yakaboo можна купити за хорошою вартістю книги класичної прози, багато з яких стали світовими бестселерами. Якщо ви думаєте, що нинішня література ніколи не зрівняється з класичною, це помилка. Письменники нашого часу нерідко стають класиками за життя. Останнім часом видані багато цікавих книг сучасної прози, популярних у всьому світі. Серед самих затребуваних зарубіжних авторів — Ренсом Гіггз, Фредерік Бегбедер, Джеймс Паттерсон, Роджер Желязни, Харукі Муракамі. З українських на слуху — Всеволод Нестайко, Вадим Карпик, Люко Дашвар, Марія Чумарна, Сергій Жадан, Сашко Дерманський.

Найпопулярніші серед усіх книг сучасної прози

Сучасна література — широке поняття, що охоплює чималу кількість жанрів, авторів і тем. Тому прихильники любовного або пригодницького роману, детектива, фантастики, жахів або містики неодмінно підберуть книги до душі.

Серед самих затребуваних книг останнього часу більшість рейтингів виділяють неоготичну «Тринадцяту казку» Діани Сетерфілд, фантастичну «5 хвилю» Рика Янсі, таємничий «Будинок, в якому…» Маріам Петросян, зворушливу притчу «Не відпускай мене» Кадзуо Ісігуро, неординарний «Синдром Петрушки» Діни Рубіной і захоплюючий «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса.

Це далеко не повний список кращих книг сучасної прози, тому що оригінальних сюжетів і нестандартних письменницьких ходів набагато більше. У цьому привабливість сьогоднішньої прози: вона настільки різноманітна, що виходить далеко за рамки будь-яких рейтингів. Крім того, можна замовити екземпляр за відповідною Вам ціною.

Жіноча література

Цей напрям на піку популярності. У списку самих затребуваних книг сучасної прози для жінок виявилися «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойес, «Дорогоцінні дари» Даниели Стіл, «Просто разом» Ганни Гавальди, «Крихка душа» Джоді Піколт, «Між небом і землею raquo; Марка Леві, «Мені тебе обіцяли» Ельчіна Сафарлі. Ці різні за сюжетом і характером книги об'єднує інтерес до теми любові — великою, трагічною, світлою, безвихідною, відчайдушною, втраченою, але незмінно важливою в долі героїв і такою, що визначає їх життя.

Книги для тінейджерів

Останнім часом нестримно розвивається напрям young adult, або література для «юних дорослих». Серед книг сучасної прози для підлітків на лідируючих позиціях виявився жанр фентезі. Тінейджерам подобаються чарівні історії про ровесників, що опинилися у фантастичних обставинах. Тому найчастіше вони читають «Таймлес» Керстин Гір, «Гаррі Потера» Джоан Роулінг, «Учня Відьми» Джозефа Ділейні та цикл про Персі Джексона Ріка Ріордана.

Інтерес у підростаючого покоління викликають і книги, що піднімають серйозні теми (життя, смерті, хвороби тощо), наприклад, «Винні зірки» Джона Гріна.

Прочитати відгуки читачів, дізнатися про ціни й купити вподобані новинки сучасної прози доставкою по Києву та Україні можна в книжковому розділі сайту. Придбати книги російською мовою за хорошою вартістю можна вже зараз на найбільшій книжковій платформі Yakaboo. Якщо ви знаходитеся в Києві (в Україні), відвідаєте нас, щоб особисто купити товар. Так ви зможете не замовляти доставку.

RU UA