Сучасна проза

Хоча класика актуальна в усі часи, нове покоління авторів теж користується заслуженою любов'ю читачів. В інтернет-магазині Yakaboo можна купити книги сучасної прози, багато з яких стали світовими бестселерами. Якщо ви думаєте, що нинішня література ніколи не зрівняється з класичною, це помилка. Письменники нашого часу нерідко стають класиками за життя. Останнім часом видано багато цікавих книг сучасної прози, популярних у всьому світі. Серед найбільш затребуваних зарубіжних авторів - Ренс Риггз, Фредерік Бегбедер, Джеймс Паттерсон, Роджер Желязни, Харукі Муракамі. З російських на слуху імена Андрія Белянина, Бориса Акуніна, Людмили Улицької, Віктора Пєлєвіна, Макса Фрая ...

Найпопулярніші серед усіх книг сучасної прози

Сучасна література - широке поняття, що охоплює чималу кількість жанрів, авторів і тем. Тому шанувальники любовного або пригодницького роману, детективу, фантастики, жахів або містики неодмінно підберуть книги до душі.

Серед найбільш затребуваних книг останнього часу більшість рейтингів виділяє неоготичну «тринадцяту казку» Діани Сеттерфілд, фантастичну «5 хвилю» Ріка Янсі, таємничий «Будинок, в якому ...» Маріам Петросян, зворушливу притчу «Не відпускай мене» Кадзуо Ісігуро, неординарний «Синдром Петрушки» Діни Рубіної і захоплюючий «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса.

Це далеко не повний список кращих книг сучасної прози, тому що оригінальних сюжетів і нестандартних письменницьких ходів набагато більше. У цьому принадність сьогоднішньої прози: вона настільки різноманітна, що виходить далеко за рамки будь-яких рейтингів.

Жіноча література

Цей напрямок на піку популярності. У списку найбільш затребуваних книг сучасної прози для жінок виявилися «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойес, «Дорогоцінні дари» Даніели Стіл, «Просто разом» Анни Гавальди, «Тендітна душа» Джоді Піколт, «Між небом і землею» Марка Леві, «мені тебе обіцяли» Ельчина Сафарли. Ці різні за сюжетом і характером книги об'єднує інтерес до теми любові - великої, трагічної, світлої, безвихідній, відчайдушної, втраченої, але незмінно важливою в долі героїв і визначає їх життя.

Книги для тінейджерів

Останнім часом стрімко розвивається напрямок young adult, або література для «юних дорослих». Серед книг сучасної прози для підлітків на лідируючих позиціях виявився жанр фентезі. Тінейджерам подобаються чарівні історії про ровесників, які опинилися в фантастичних обставин. Тому найчастіше вони читають «Таймлесс» Керстін Гір, «Гаррі Поттера» Джоан Роулінг, «Учня Відьмака» Джозефа Ділейні і цикл про Персі Джексона Ріка Ріордана.

Інтерес у підростаючого покоління викликають і книги, що піднімають серйозні теми (життя, смерті, хвороби і т.д.), Наприклад, «Винні зірки» Джона Гріна.

Почитати відгуки читачів, дізнатися ціни та купити вподобані новинки сучасної прози з доставкою по Києву та Україні можна в книжковому розділі сайту Yakaboo.

RU UA