Менеджмент. Лідерство

Цей каталог присвячений книгам з менеджменту - однієї з важливих і затребуваних економічних дисциплін. Сьогодні немає людини, яка не усвідомлювала б значення цієї сфери діяльності та недооцінювла потребу в її ефективності. Стратегії управління завжди цікавили людство, а тепер, коли ця наука досягла висот, вони знаходяться на піку популярності. XXI століття - час великих корпорацій і дрібного бізнесу, коли завдяки грамотно збудованим особистим стосункам можна досягти успіху у всіх сферах діяльності. Якщо вас цікавлять тактика і стратегія людського спілкування, варто купити книги з менеджменту, які розкривають секрети управління собою і навколишнім світом.

Мистецтво перемагати

Менеджмент - справжнє мистецтво, що дозволяє досягати поставлених цілей, а також домагатися від людей - підлеглих або керівників, добре або поверхово знайомих - сприяння в тій справі, якою ви займаєтеся.

Все більша кількість людей усвідомлює, що ця сфера діяльності є не менш важливою частиною суспільного буття, ніж праця лікаря, вчителя, поліцейського або вченого. Мистецтво управляти, переконувати і мотивувати, що становить суть менеджменту, необхідно навіть в особистому житті, що вже говорити про ділові відносини, громадський порядок, та й в цілому - про взаємини між групами людей, не пов'язаних теплими почуттями. Тому так популярні сьогодні книги з лідерства та влаштування взаємин в різних колективах. Вони допомагають дотримуватися своїх інтересів, не порушуючи кордону інших людей.

Наука адміністрування та управління базується на засадах психології індивідуальної і колективної і має велике практичне значення.

Різноманітність літератури з менеджменту

Література про адміністрування та управлінні різноманітна - частина її присвячена управлінню групами людей, наприклад, персоналом ( «Управління по цінностям», А. Кисельова, «Як управляти своїм босом», Джон П. Коттер), інша частина - особливостям саморозвитку, виховання в собі необхідних для підприємця, рекламщика, дизайнера якостей ( «Як управляти собою», Пітер Ф. Друкер).

Багата кількість книг присвячені одній конкретній сфері діяльності: роботі з атрибутами стилю і моди, вмінню побудувати бізнес або почати стартап. Інші розкривають історії брендів, вчать лідерству, мистецтву маніпулювати - без цих умінь був би неможливий економічний зріст.

Автори запропонованих книг - досвідчені практики, знавці людської психології і взаємовідносин. Серед них безліч людей, що ведуть успішний бізнес, що, як зазначають читачі у відгуках, робить їх твори особливо корисними з практичної точки зору.

Купити книги з менеджменту за вигідною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми доставляємо товари по Києву і в інші міста України.

 

RU UA