Книги про менеджмент

Цей каталог присвячений книгам про менеджмент — одного з важливих та затребуваних економічних дисциплін. Сьогодні немає людини, яка не усвідомлювала б значення цієї сфери діяльності та недооцінювала потребу в її ефективності. Стратегії управління завжди цікавили людство, тепер, коли ця наука досягла висот, вони перебувають у піку популярності. XXI століття — час величезних корпорацій та дрібного бізнесу, коли завдяки грамотно збудованим особистим відносинам можна досягти успіху у всіх сферах діяльності. Якщо вас цікавлять тактика та стратегія людського спілкування, варто купити книги з менеджменту, які розкривають секрети управління собою та навколишнім світом. Замовте їх зараз за вигідною ціною на найбільшій книжковій платформі Yakaboo, вартість цілком доступна. Доставка здійснюється по всій Україні (до Києва та інших міст).

Різноманітність літератури з лідерства

Хто такий лідер? Це людина з високим авторитетом, правом управління та визнанням серед певної групи людей. Кажуть, лідерами народжуються. Але, ще більшою мірою лідерами стають, перш за все, завдяки власної настирливості, рішучості та здатності прийняття важливих рішень. Великі лідери – великі читачі. Запам'ятайте це перед тим, як розпочати свою справу. Хоча у будь-якому разі лідерські якості необхідні однаково як у бізнес-сфері, так і на особистому фронті. Представлені в Якабу книги з лідерства — чудовий спосіб надихнутися на пошуки внутрішньої харизми, енергетики, властивої справжньому ватажку. У переліку – світові бестселери, матеріали про те, як стати лідером. Купуйте будь-який з них, відфільтрувавши сторінку вартості товару, якщо це необхідно.

Книги на будь-який запит — щодо планування, інноваційного менеджменту, кадрового управління, менеджменту проектів, часу, прийняття рішень, стратегічного управління та багато іншого. Книги про лідерство, висвітлюють питання кар'єри, ноу-хау у досягненні успіху, психологічні прийоми менеджменту компанії, конкуренції та законів бізнесу, а також історії великих менеджерів та результати їхнього управління. Тільки найнеобхідніший робочий матеріал, що дозволяє навчитися мистецтву управління, розкрити власний потенціал лідера, отже, піти шляхом сильних світу цього.

Різноманітність літератури з менеджменту

Література про адміністрування та управління різноманітна — частина її присвячена управлінню групами людей, наприклад, персоналом («Управління цінностей», А. Кисельова; «Як управляти своїм босом», Джон П. Коттер). Інша частина - особливостям саморозвитку, виховання в собі необхідних для підприємця, рекламника, дизайнера якостей («Як управляти собою», Пітер Ф. Друкер).

Багато книг, які ви можете купити, присвячені одній конкретній сфері діяльності: роботі з атрибутами стилю та моди, вмінню побудувати бізнес, керувати ним або розпочати стартап. Інші розкривають історії брендів, навчають лідерства, мистецтва маніпулювати — без цих умінь було б неможливе економічне зростання. Встигніть замовити захоплюючу літературу за доступною ціною з доставкою по Україні. У Києві можливе самовивезення.Автори пропонованих книг - досвідчені практики, знавці людської психології та взаємин. Серед них безліч людей, які ведуть успішний бізнес, що, як відзначають читачі у відгуках, робить їх твори особливо корисними з практичної точки зору. Придбати книги про менеджмент за вигідною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину Yakaboo. Ми доставляємо товари по Києву та в інші міста України.

RU UA