Нехай буде (комплект із 2 книг)
Паперова книга | Код товару 1292521
Автор
Аві Йоріш, Сет М. Сіґел
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Зорина Тіммерман
Кількість сторінок
624
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
140х215 мм

Усе про книжку Нехай буде (комплект із 2 книг)

Книга 1. Аві Йоріш. Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ

Аві Йоріш, підприємець та експерт із Близького Сходу, розповідає про винаходи, які покращують життя мільярдів людей у цілому світі, допомагають годувати голодних, лікувати хворих, рятувати життя. Це історії про відвагу та завзяття винахідників у медицині та сільському господарстві, обороні та енергетиці. Це історії країни, яка, шукаючи рішення для своїх локальних викликів і проблем, знайшла рішення, що стають у пригоді за тисячі кілометрів від Ізраїлю. Це і мобільні команди парамедиків, які встигають туди, куди не встигає звичайна «швидка», і система крапельного зрошування, і глибинне стимулювання мозку, і системи кібербезпеки. 

Аві Йоріш пояснює, як працює специфічна ізраїльська культура інновацій, у підґрунті якої – релігійне переконання, що добрі євреї мають направляти світ, tikkun olam. У сучасній інтерпретації ці слова давньої молитви означають шукати рішення для складних проблем у медицині, рятувати довкілля і зберігати активну громадянську позицію. Для героїв та героїнь цієї книжки — лікарів, науковців, агрономів, ботаніків, інженерів, юдеїв, християн і мусульман —  «направляти світ» стало головною метою.

Книга 2. Сет М. Сігел. Нехай буде вода. Ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води

New York Times and Los Angeles Times Bestseller

Питання нестачі придатної до використання води стає кожного дня все більш і більш актуальним. Двадцять відсотків населення Землі — тобто 1,5 мільярда людей — стануть першими жертвами глобальної водної кризи; 600 мільйонів уже почали відчувати дефіцит води. Зрештою, трансформація чекає 60 відсотків земної суші.

Наявний водний ресурс та стрімко зростаючий попит на нього ведуть до кризи ресурсу, яка тягне за собою цілу вервечку проблем: від зростання вартості видобутку енергії, до підвищення цін на продукти харчування, сповільнення економічного розвитку, підвищення соціальної нерівності й врешті-решт політичної нестабільності.

Ізраїль може слугувати взірцем у вирішенні цієї проблеми браку води. 60% його території займає пустеля, однак у країні води не просто вдосталь, — ізраїльтяни ще й діляться нею зі своїми сусідами. «Нехай буде вода» базується на ретельних дослідженнях та сотнях інтерв’ю і розповідає про методи й інновації, які дозволили Ізраїлю стати світовим лідером у царині водних технологій. Ізраїльські інновації торкаються майже всіх галузей водного профілю і охоплюють опріснення морської води, складні технології зрошення, передові методи очищення стічних вод, системи обліку витрати води й виявлення протікання та цілий набір технологій забезпечення енергоефективності. Приклад Ізраїлю також продемонстрував, що реальне ціноутворення — це найефективніший інструмент економії водних ресурсів. «Нехай буде вода» також розповідає невідомі історії про те, як співпраця у сфері водних систем може налагодити дипломатичні зв’язки та сприяти єдності. Примітно, що не так давно, ворожий зараз Іран покладався на Ізраїль в питанні управління своїми водними системами, а доступ до водних ноу-хау Ізраїлю допоміг зігріти морозні відносини Китаю з Ізраїлем.

Досвід, про який розповідає «Нехай буде вода», стане в пригоді не тільки тим, хто опікується водним господарством міста чи цілої країни. Багато корисного для себе знайде тут кожен читач або ж читачка, стурбовані питаннями екології довкілля та майбутнім нашої планети.

Видання здійснене за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Аві Йоріш, Сет М. Сіґел
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Зорина Тіммерман
Кількість сторінок
624
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
140х215 мм
Рецензії
Купити - Нехай буде (комплект із 2 книг)
Нехай буде (комплект із 2 книг)
460 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Аві Йоріш
Аві Йоріш

Аві Йоріш — старший науковий працівник Американської ради з міжнародних відносин та підприємець, засновник компанії IMS. Він є авторитетним експертом з глобальних тенденцій в арабському світі, радикального ісламу, боротьби з тероризмом і тіньового фінансування. Має досвід роботи у міністерствах фінансів та оборони США. Здобув освіту історика у Бінґемтонському університеті, ступень магістра історії...

Детальніше

Сет М. Сіґел
Сет М. Сіґел

Сет М. Сіґел — американський бізнесмен, письменник та активіст з питань водного забезпечення. Сет, онук єврейських іммігрантів, виріс у Квінсі (Нью-Йорк). Отримав ступінь бакалавра в Cornell University. Закінчив аспірантуру в Hebrew University у Єрусалимі. Після навчання повернувся до Нью-Йорка, де отримав ступінь доктора юридичних наук в Cornell Law School. Його статті з тем бізнесу, політ...

Детальніше

Рецензії Нехай буде (комплект із 2 книг)

 
Характеристики Нехай буде (комплект із 2 книг)
Автор
Аві Йоріш, Сет М. Сіґел
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Зорина Тіммерман
Кількість сторінок
624
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
140х215 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7544-17-2, 978-617-7544-95-0
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Нехай буде (комплект із 2 книг)