Історія СРСР

Багато книг про історію СРСР є дослідженням політичних, соціальних і культурних подій в Радянському Союзі. Зазвичай в них вказані соціальні і політичні суперечності, які сприяли абсолютним змінам в уряді Росії, починаючи з рубежу століть до революції 1917 року.

Письменники простежують розвиток Радянського Союзу від революції до 1920-х років, роки нової економічної політики і сталінський порядок. Вони показують, як постсталінські радянські лідери щосили намагалися знайти способи управляти країною, не використовуючи методи Сталіна, але також і не відкрито відкидаючи минуле, і вести переговори про мирне, але антипатичне співіснування з капіталістичним Заходом.

Чому варто купити книги про історію СРСР

Сто років тому Жовтнева революція привела до найбільшого соціального експерименту за всю історію: Союз Радянських Соціалістичних Республік. З часу його смерті два десятиліття тому було багато написано про його походження, а також про його політику, економіку та історію в ширшому сенсі. Область радянології, що колись дуже підходила для інтерпретації СРСР з Заходу, тепер повільно вмирає, оскільки її великі вчені йдуть на пенсію. Майже все, що можна сказати про СРСР, вже сказано. З часу відкриття радянських архівів і прийняття гласності стало відомо, що доступні нині світові статистичні дані ті ж, що саме радянське керівництво використало для планування власної економіки.

Деякі твори представляють собою короткі, але вичерпні підручники, де розглядаються політичні, соціальні та культурні події в Радянському Союзі і в пострадянський період. Вони починаються з виявлення соціальної напруженості і політичних невідповідностей, які привели до радикальних змін в російському уряді до революції 1917 року. Історія СРСР, книги про яку сьогодні можна зустріти в різноманітті жанрів і видань, досить неоднозначна.

Переваги замовлення книги з історії СРСР на Yakaboo.ua

Історія Радянського Союзу добре освітлена в творах, представлених в асортименті інтернет-магазину. Завдяки наявності клієнтських відгуків на сайті нескладно підібрати індивідуальний варіант для кожного рівня знань про цю державу. Тих, хто цікавиться СРСР історією, порадує різноманітність запропонованих видань. Замовлення книг про історію СРСР можна здійснити онлайн або за контактним номером телефону компанії.

RU UA