1 товар
Паперова «Текст майнинг. Интеллектуальный анализ текста. Дизайн исследований, сбор данных и методы анализа», автора Гейб Ігнатов– фото №1
icon Паперова
272 грн
В наявності

Миром править інформація. Але без механізмів для структурування, обробки, зберігання та здійснення різного роду маніпуляцій інформація виявляється неефективною. Для впорядкованого зберігання інформації застосовуються бази даних (БД). Важко уявити сферу, де сьогодні не застосовуються БД. Для керування ними потрібні спеціальні програмні засоби - так звані системи керування базами даних (скорочено СКБД).

Для проектування баз даних від програміста потрібне знання специфічних мов БД. Одним з них є використовується протягом кількох десятиліть SQL. Щоб розібратися в його функціоналі, варто почитати спеціалізовану літературу, представлену в каталозі національної книжкової платформи України Yakaboo.

У нас ви можете підібрати як хороші та зрозумілі підручники для новачків, так і довідники для досвідчених розробників. Купити найкращі екземпляри пропонуємо за прийнятними цінами та з доставкою по Києву та Україні.

Топ корисної літератури про БД та СКБД

Почавши вивчати бази даних із чистого аркуша, ви не обійдетесь без книг. У пропонованих виданнях містяться відомості, які допоможуть освоїти проектування БД, створення високопродуктивних СУБД та основні мови програмування, що використовуються для цього.

  • “Data Science. Наука даних з нуля”. У цій книзі її автор Джоел Грас пропонує поринути у вивчення науки про дані з нуля. Добре, звичайно, якщо ви ще й маєте схильності до точних наук і маєте хоча б базові навички програмування. Джоел Грас описує програмні бібліотеки, платформи та пакети інструментів, необхідних для аналізу даних. Детальний посібник, який буде корисним для кожного аналітика даних.
  • “Вивчаємо SQL. Генерація, вибірка та обробка даних”. Відомий автор книг на комп'ютерну тематику Алан Больє розповідає про популярну в IT-сфері мову баз даних SQL. У книзі можна знайти масу прикладної інформації з різних тем: від основ SQL до аналітики та роботи з масштабними БД. Видання стане хорошим підручником для початківців у даній галузі.
  • Для подальшого вивчення мови пропонуємо ознайомитись із книгою “SQL. Збірник рецептів. Рішення та методики побудови запитів для розробників баз даних”. У роботі Роберта де Граафа та Ентоні Молінаро розглядаються найкращі рецепти для вирішення конкретних завдань під час роботи з різними системами керування базами даних. Видання точно оцінять розробники та адміністратори БД.
  • “NoSQL. Нова методологія розробки нереляційних баз даних”, підготовлена спільно Прамодкумаром Дж. Садаладжем і Мартіном Фаулером, знайомить читача з технологією NoSQL, що розвивається. Це новий клас нереляційних БД. Автори пояснюють їх основні концепції та принципи роботи, описують сценарії використання баз NoSQL та їх можливості.

Література для програмістів допоможе розширити знання, знайти дієві розв'язки задач та відкрити для себе нові напрямки діяльності, пов'язаної з базами даних. Купити підручники, довідники, практичні посібники можна на сайті Yakaboo.ua або у нашому магазині у центрі Києва. Доставка виконується щодня (ціна розраховується при оформленні замовлення), а ціни на книги вас порадують. Читати завжди ОК.