Фантастика. Фентезі

Фантастична література популярна у різних вікових груп. У нашому книжковому магазині можна купити книги фентезі для дітей, підлітків і дорослих. Інтерес до них величезний. Люди втомилися від буденності і біжать від неї в вигадану реальність, яка живе за своїми законами. Фантастика, книгами якої зачитуються мільйони, пропонує альтернативну дійсність, де життя яскравіше, жвавіше і цікавіше сірих буднів.

Види фантастичної літератури

Спектр книг цього типу широкий і різноманітний. Ми пропонуємо радянську, російську і зарубіжну фантастичну літературу різної жанрової спрямованості.

В першу чергу слід згадати наукову фантастику, книги якої представлені традиційною і «твердою» НФ, а також космічної фантастикою. Жанрова різноманітність цього напрямку вражає. Це може бути навіть детектив з фантастичним підтекстом. Але у всіх випадках події відбуваються в реальному світі, що відрізняється від нашого присутністю неймовірного на даний момент часу допущення (подорожі на інші планети, винаходи надзброї, використання роботів і т.п.). Це припущення може бути технічним, технологічним, природним, соціальним і т.д. Важливо, що поки воно нездійсненно, але з часом може реалізуватися.

Для «твердої» НФ подібне припущення - сюжетообразуюче, а фантастичний елемент легко пояснюється з точки зору науки.

Що стосується книг про Космос, то сюди відноситься пласт літератури, що оповідає про освоєння Всесвіту, колонізацію інших планет, конфліктах між разнопланетнимі расами. Класичний зразок літератури цього типу - «Солярис» Станіслава Лема.

Традиційно наукова фантастика протиставляється фентезі, для якого характерно обов'язкова присутність в сюжеті містики і чаклунства.

Своєрідність книг в жанрі фентезі

Література цього типу базується на міфах, легендах і переказах, які підносяться як реальність. Це порівняно новий напрям в сучасному вигляді оформився на початку XX століття.

За типом книги даного виду нагадують історико-пригодницькі романи. Але дія розгортається в чарівному світі, часто схожому на Середньовіччя, а персонажі стикаються з дивними явищами і істотами. Світ фентезі населений богами, драконами, гномами, чарівниками, привидами. При цьому сприймаються вони не як казкові герої, а як невід'ємні елементи дійсності, існування яких визначається її законами. Всесвітньо відомий бестселер цього типу - «Володар кілець» Толкіна.

Серед книг в жанрі фантастики ще виділимо бойову прозу, присвячену передбачуваним військовим конфліктам майбутнього, а також любовний фантастичний роман, що оповідає про захоплюючі романтичні пригоди героїв, любов яких зароджується в фентезійних обставинах.

В інтернет-магазині Yakaboo можна почитати відгуки покупців, довідатися про ціни і купити книги. Фантастика, яка представлена ​​у нас, вас не розчарує. Ми доставляємо замовлення по Києву і Україні.

RU UA