Книги фентезі і фантастика

Фантастична література популярна у різних віків, не залежно від її вартості. У нашому книжковому магазині можна купити книги фентезі для дітей, підлітків і дорослих. Інтерес до них величезний. Люди втомилися від повсякденності й біжать від неї у вигадану реальність, що живе за своїми законами. Фантастика, книгами якої зачитуються мільйони, пропонує альтернативну дійсність, де життя яскравіше, живіше і цікавіше за сірі будні в Києві.

Які є види фантастичної літератури

Спектр книг цього типу широкий і різноманітний. Ми пропонуємо фантастичну літературу різної жанрової спрямованості із захоплюючими сюжетами.

В першу чергу слід згадати наукову фантастику, книги якої представлені традиційною і «твердою» НФ, а також космічною фантастикою. Жанрова різноманітність цього напряму вражає. Це може бути навіть детектив з фантастичним підтекстом і сміливими героями. Але в усіх випадках події відбуваються у реальному світі, що відрізняється від нашого. Завдяки фентезі кожен може уявити собі неймовірні події (подорожі на інші планети, винаходи надзброї, використання роботів і т. п.). Це допущення може бути технічним, технологічним, природничонауковим, соціальним і т. п. Важливо, що доки воно нездійсненно, але з часом може реалізуватися.

Для «твердої» НФ подібне допущення — сюжетостворююче, а фантастичний елемент легко пояснюється з точки зору науки.

Що стосується книг про Космос, то сюди відноситься пласт літератури, що розповідає про освоєння Всесвіту, колонізацію інших планет, конфлікти між різнопланетними расами. Класичний зразок літератури цього типу — «Соляріс» Станіслава Лема.

Традиційно наукова фантастика протиставляється фентезі, для якого характерна обов'язкова присутність в сюжеті містики й чаклунства.

Своєрідність книг в жанрі фентезі

Література цього типу базується на міфах, легендах і відданнях, які підносяться як реальність. Цей порівняно новий напрям в сучасному вигляді оформився на початку XX століття.

За типом книги цього виду нагадують історико-пригодницькі романи. Але дія розгортається у чарівному світі, частенько схожому на Середньовіччя, а персонажі стикаються з дивовижними явищами й істотами. Світ фентезі населений богами, драконами, гномами, чарівниками, привидами. При цьому сприймаються вони не як казкові герої, а як невіддільні елементи захоплюючої дійсності, існування яких визначається його законами. Всесвітньо відомий бестселер цього типу — «Володар кілець» Толкіна. Його також можна замовити на нашому сайті.

Серед книг в жанрі фантастики ще виділимо бойову прозу, присвячену передбачуваним військовим конфліктам майбутнього, а також любовний фантастичний роман, що розповідає про захоплюючі романтичні пригоди героїв, любов яких зароджується у фентезійних обставинах.

Завдяки зручному пошуку, в каталозі найбільшої книжкової платформи України Yakaboo ви швидко зможете купити захоплюючу фантастичну літературу за прийнятною ціною з доставкою. У інтернет-магазині Yakaboo можна почитати відгуки покупців, дізнатися ціни та купити книги. Фантастика, яка представлена у нас, вас не розчарує. Ми доставляємо замовлення по Києву й Україні. Вартість вказана на сайті.

RU UA