Фентезі книги — YAKABOO, купити книги в жанрі фантастика, ціни на фантастичну та фентезі літературу

Книги фентезі і фантастика

Фантастична література популярна у різних віків, не залежно від її вартості. У нашому книжковому магазині можна купити книги фентезі для дітей, підлітків і дорослих. Інтерес до них величезний. Люди втомилися від повсякденності й біжать від неї у вигадану реальність, що живе за своїми законами. Фантастика, книгами якої зачитуються мільйони, пропонує альтернативну дійсність, де життя яскравіше, живіше і цікавіше за сірі будні в Києві.

ᐉ Які є види фантастичної літератури?

Спектр книг цього типу широкий і різноманітний. Ми пропонуємо фантастичну літературу різної жанрової спрямованості із захоплюючими сюжетами.

В першу чергу слід згадати наукову фантастику, книги якої представлені традиційною і «твердою» НФ, а також космічною фантастикою. Жанрова різноманітність цього напряму вражає. Це може бути навіть детектив з фантастичним підтекстом і сміливими героями. Але в усіх випадках події відбуваються у реальному світі, що відрізняється від нашого. Завдяки фентезі кожен може уявити собі неймовірні події (подорожі на інші планети, винаходи надзброї, використання роботів і т. п.). Це допущення може бути технічним, технологічним, природничонауковим, соціальним і т. п. Важливо, що доки воно нездійсненно, але з часом може реалізуватися.

Для «твердої» НФ подібне допущення — сюжетостворююче, а фантастичний елемент легко пояснюється з точки зору науки.

Що стосується книг про Космос, то сюди відноситься пласт літератури, що розповідає про освоєння Всесвіту, колонізацію інших планет, конфлікти між різнопланетними расами. Класичний зразок художньої книги фантастики цього типу — «Соляріс» Станіслава Лема.

Традиційно наукова фантастика протиставляється фентезі, для якого характерна обов'язкова присутність в сюжеті містики й чаклунства.

ᐉ Які типи фентезі бувають?

Література цього типу базується на міфах, легендах і відданнях, які підносяться як реальність. Цей порівняно новий напрям в сучасному вигляді оформився на початку XX століття.

За типом книги жанру фантастика нагадують історико-пригодницькі романи. Але дія розгортається у чарівному світі, частенько схожому на Середньовіччя, а персонажі стикаються з дивовижними явищами й істотами. Світ фентезі населений богами, драконами, гномами, чарівниками, привидами. При цьому сприймаються вони не як казкові герої, а як невіддільні елементи захоплюючої дійсності, існування яких визначається його законами. Всесвітньо відомий бестселер цього типу — «Володар кілець» Толкіна. Його також можна замовити на нашому сайті.

Серед книг в жанрі фантастики ще виділимо бойову прозу, присвячену передбачуваним військовим конфліктам майбутнього, а також любовний фантастичний роман, що розповідає про захоплюючі романтичні пригоди героїв, любов яких зароджується у фентезійних обставинах.

ᐉ Які переваги покупки літератури в жанрі фантастика та фентезі в Yakaboo?

Завдяки зручному пошуку, в каталозі найбільшої книжкової платформи України Yakaboo ви швидко зможете купити захоплюючу фантастичну літературу за прийнятною ціною з доставкою. У інтернет-магазині Yakaboo можна почитати відгуки покупців, дізнатися ціни та купити книги. Фантастика, яка представлена у нас, вас не розчарує. Ми доставляємо замовлення по Києву й Україні. Вартість вказана на сайті.

Книги жанру фентезі та фантастика 2021 

Найдешевший товар «Ключник світів» 30 грн
Найбільш оцінений товар «День опричника» 60 грн
Найпопулярніший товар «1984» 118 грн
Найбільш обговорюваний товар «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» 190 грн
RU UA