Пригодницькі романи для дітей — YAKABOO, купити книги пригоди для дітей, ціни на книги дитячі пригоди

Пригодницькі романи для дітей

У цьому розділі зібрані забавні, авантюрні й трохи страшні книги про пригоди, які дозволять зацікавити дітей читанням. Адже у багатьох дорослих любов до літератури розпочиналася з цього жанру — спритні й відважні герої казок затягують у вири захоплюючих і цікавих подій. Усі зібрані в цьому каталозі твори відрізняються барвистим оформленням і захоплюючим змістом. Купити пригодницькі книги ми радимо не лише дітям, але і дорослим, в яких живе ще віра в чудеса. Тим паче, що, окрім вже відомих і гаряче улюблених романів М. Твена, Ф. Бернетт, А. Ліндгрен, С. Лагерлеф, Т. Янсон. У Yakaboo ви знайдете і новітні видання, призначені для читачів різного віку.

Буйство захоплюючих пригод

Історії бувають різні: дитячі, історичні, пізнавальні, детективні, про моря, супергероїв, забавних тварин, простих дівчаток і хлопченят, які обожнюють потрапляти в заплутані й неординарні ситуації. А бувають добрі або таємничі з ореолом містики та романтики — так що кожен знайде і зможе замовити книгу дитячі пригоди до смаку приємної вартості. 

Серед вже відомих читачеві серій виділимо детективний серіал Стива Стивенсона «Агати Містері», таємничі історії Мері Осборн «Чарівний будинок на дереві» чи «Будинок секретів» Кріса Коламбуса, а дівчатка оцінять забавні книжки про Карлотту або «дорослу» серію «Корнуельський коледж».

У розділі представлені також знамениті дитячі казки різних народів, яскраві книжки-малятка, графічні романи про Петсоне і Фіндусе і багато чого іншого. Зокрема, твори Жюля Верна, Джека Лондона, Кіра Буличьова, які ваблять в далеку далечінь і розфарбовують життя яскравими фарбами. Ці книги вчать бути добрими, чесними й благородними, допомагають пізнавати світ в усьому його неймовірному різноманітті, тому вони цікаві та корисні.

Вимогливий читач отримає можливість читати декількома мовами — російській, українській, англійській, німецькій. Деякі вітчизняні видавці активно створюють твори для дітей з паралельним текстом іноземною мовою. Крім того, є адаптовані для різних рівнів книги із завданнями та словником за різною ціною.

Зручність і комфорт: купити книги про пригоди в інтернет-магазині

При купівлі пригодницької літератури для дитини важливо мати великий вибір. Адже, як відмічають читачі у відгуках, діти вимогливі до змісту книг і добре розуміють, які історії їм хочеться почути або прочитати. Щоб зацікавити дитину, мало красивого оформлення — потрібен захоплюючий сюжет і близькі за духом герої.

Ми хочемо, щоб ви читали більше. Тому підготували великий асортимент різноманітної літератури на вибір. Хочете купити роман або детектив з доставкою по Києву?

На найбільшій книжковій платформі України Yakaboo зібрана величезна колекція доступних за ціною книг самих різних за напрямом і стилем авторів. Ми доставляємо замовлення по Києву і в інші міста України.

RU UA