Дитячі книги про Пригоди

У цьому розділі зібрані кумедні, авантюрні й трохи страшні книги про пригоди, які дають змогу зацікавити дітей читанням. Адже у багатьох дорослих любов до літератури починалася з цього жанру – спритних і відважних герої творів затягує у вири захопливих і цікавих подій. Усі зібрані в цьому каталозі твори відрізняються барвистим оформленням і захопливим змістом. Купити пригодницькі книги ми радимо не тільки дітям, а й дорослим, у яких живе ще віра в дива. Тим паче, що, крім уже відомих і улюблених романів Марка Твена, Ф. Бернетт, А. Ліндгрен, С. Лагерлеф, Туве Янссон, тут ви знайдете і новітні видання, призначені для читачів різного віку.

Шаленство захопливих пригод

Історії бувають різні: дитячі, історичні, детективні, про моря, супергероїв, кумедних тварин, простих дівчат і хлопчиків, які обожнюють потрапляти в заплутані й неординарні ситуації. А бувають добрі або таємничі з флером містики й романтики – тож кожен знайде книгу за смаком.

Серед уже відомих читачеві серій виділимо детективний серіал Стіва Стівенсона «Агата Містері», таємничі історії Мері Осборн «Чарівний будинок на дереві» або «Будинок секретів» Кріса Коламбуса, а дівчатка оцінять кумедні книжки про Карлотту або «дорослу» серію «Корнуельський коледж».

У розділі представлені також знамениті казки різних народів, яскраві книжки-малятка, графічні романи про Петсона і Фіндуса й багато чого іншого. Зокрема, твори Жюля Верна, Джека Лондона, Кіра Буличова, які ваблять у далекі далі й розфарбовують життя яскравими барвами. Ці книги вчать бути добрими, чесними й благородними, допомагають пізнавати світ у всьому його неймовірному різноманітті, тому вони цікаві й корисні.

Вимогливий читач отримає можливість читати кількома мовами – російською, українською, англійською, німецькою. Деякі вітчизняні письменники активно створюють твори для дітей із паралельним текстом іноземною мовою. Крім того, є адаптовані для різних рівнів книги із завданнями і словником.

Зручність і комфорт: купити книги про пригоди в інтернет-магазині

При покупці пригодницької літератури для дитини важливо мати великий вибір. Адже, як зазначають читачі у відгуках, діти вимогливі до змісту книг і добре розуміють, які історії їм хочеться почути або прочитати. Щоб зацікавити дитину, мало красивого оформлення – потрібен захопливий сюжет і близькі за духом із героєм.

На нашому сайті зібрана величезна колекція доступних за ціною книг найрізноманітніших щодо напряму й стилю авторів. Ми доставляємо замовлення по Києву й в інші міста України.

RU UA