Пізнавальна література

У цьому каталозі представлені пізнавальні книги для дітей будь-якого віку. Залежно від змісту твору діляться на такі напрямки: "Все обо всем", "Універсальні енциклопедії", "Наука", "Популярна психологія" та інші. Купити пізнавальну літературу для дітей варто для того, щоб сприяти їх розвитку. Твори познайомлять малюка зі світом, розкажуть про різних тварин, рослини, правила поведінки, науці.

У чому полягає цінність і необхідність пізнавальної літератури для дітей

Мета пізнавальних книг - знайомити дитину з різноманітністю навколишнього світу, його пристроєм, пробуджувати інтерес до знань і поповнювати їх. Це можуть бути як цікаві розповіді з різних шкільних предметів: природознавства, історії, географії, фізики, хімії, біології, - так і твори з ведення домашнього господарства, придбання різних спеціальних навичок і умінь, в тому числі правильних взаємин між людьми, хлопчиками і дівчатками .

Так, звичайно, дітей залучають нові сучасні засоби отримання цікавої для нього інформації - телебачення, інтернет. Однак книга, читання залишаються головним способом пізнання.

Юний читач за бажанням може користуватися таким ефектом, як "стоп-кадр", скільки завгодно разів і необмежено за часом. При цьому він стає не відомим, як при швидкій зміні відеоряду, наприклад, на екрані телевізора, а ведучим. Саме дитина починає керувати процесом свого пізнання, зупиняючись, скільки йому потрібно для внутрішнього роздуми над прочитаним, для осмислення, фантазування.

Література - кращий подарунок для дітей

Ніщо так потужно не впливає на розвиток дитини, як пізнавальні книги і любов до читання. Популярний вислів "Книга - найкращий подарунок" знайшло світове визнання. З 2012 року 14 лютого почали відзначати свято, яке так і назвали - Міжнародний день кнігодареня. Зараз його святкують вже в 40 країнах світу.

Неможливо в маленькій статті перерахувати найкращі видання з популярною пізнавальної літератури - настільки їх багато. До цього питання варто підходити індивідуально. Незаперечно одне - якщо самі батьки люблять читати, в будинку є нехай маленька, але з любов'ю підібрана домашня бібліотека, в якій є місце і для пізнавальних творів, то і діти будуть тягнутися до них. Про це говорять у відгуках дорослі читачі. З ними можна ознайомитися на нашому сайті.

Купити дитячу пізнавальну літературу за привабливою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми забезпечуємо доставку покупок по Києву і в інші міста України.

RU UA