Дитяча пізнавальна література — YAKABOO, купити науково-пізнавальну дитячу літературу, ціни на пізнавальні книги для дитини

Дитяча пізнавальна література

Часто дітей привертають гаджети й інші сучасні засоби отримання цікавої для них інформації — телебачення, канали в інтернеті, соцмережі. Проте навчання по книгах досі є однією з провідних методик. Адже читання розбурхує свідомість, збуджує фантазію і якоюсь мірою вчить грамотності. Украй корисно читати дитині казки на ніч і обговорювати сюжет прочитаного твору. Згадайте, які питання він найчастіше ставить. Замовте книгу на ту ж тематику. Якщо вона цікавиться популярною психологією, те тут Ви точно знайдете, що їй почитати!

Досить познайомитися з асортиментом найбільшої книжкової платформи Yakaboo, де за низькою ціною представлена багата підбірка книг. Рекомендуємо вибирати ті, які сприяють розвитку логічного й аналітичного мислення. Якщо Ви не мешкаєте в Києві, то замовити доставку можна прямо на сайті.

У чому полягає цінність і необхідність пізнавальної літератури для дітей

На перший погляд здається, що в ранньому віці мало чому можна швидко навчитися. Але усі ми знаємо, що діти дуже ефективно вбирають нову інформацію. Так, якщо вона супроводжується барвистими картинками, їм простіше вивчити матеріал. Та й інтерес до теми від цього тільки росте.

Мета пізнавальних книг — знайомити дитину з різноманітністю навколишнього світу, його будовою, будити інтерес до знань і поповнювати їх. Це можуть бути як цікаві оповідання по різних шкільних предметах, так і твори про ведення домашнього господарства, придбання різних спеціальних навичок і вмінь. У тому ж числі правильні взаємовідносини між людьми, хлопчиками і дівчатками.

У цьому каталозі найбільшої книжкової платформи України Yakaboo представлені пізнавальні книги різної вартості для дітей різного віку. Ми хочемо, щоб ви читали більше. Тому підготували підбірку енциклопедій і інших корисних книг для розвитку мислення і фантазії. Купити пізнавальну літературу для дітей варто для того, щоб сприяти їх розвитку. Твори познайомлять малюка зі світом, розповідять про різних тварин, рослини, правила поведінки, науку і про все у світі. Читання для дитини може бути набагато цікавіше. Принаймні воно принесе більше користі, ніж комп'ютерні ігри, приставки й інші гаджети. Завдяки літературі можна не лише розвинути уяву, але і підтягнути свою грамотність.

Література — кращий подарунок для дітей

Ніщо так могутньо не впливає на розвиток дитини, як пізнавальні книги й любов до читання. Популярне вираження «Книга — кращий подарунок» набуло світового визнання. З 2012 року 14 лютого стали відмічати свято, яке так і назвали — Міжнародний день книгодарування. Зараз його святкують вже в 40 країнах світу.

Якщо самі батьки люблять читати, у будинку завжди буде хай і маленька, але з любов'ю підібрана домашня бібліотека. У ній завжди є місце для повчальних дитячих книг. З них Ваші діти упізнають щось нове, набудуть корисних навичок.

Купити будь-який екземпляр за привабливою ціною ви можете у нас. Наш книжковий магазин вже багато років радує мешканців Києва та інших міст України захоплюючими новинками й популярними виданнями за невисокою вартістю. Ми забезпечуємо доставку купівель, адже хочемо, щоб Ви читали більше!

RU UA