Українські книги — YAKABOO, купити українську літературу, ціни на літературу українських письменників

Українська література

Зараз українська література відома не лише такими класиками як Тарас Шевченко, Іван Франко або Леся Українка. З'явилося нове покоління вітчизняних письменників, які пишуть на складні й цікаві теми. Та різноманітність культурної інформації, яку український споживач сприймав роками з інших країн, нарешті досягла рівня, коли серед нас з'являються літературні таланти, здатні представити свій погляд на життя. Він може набути форми художнього роману, науково-популярної роботи або книги в жанрі нон-фікшн. Головне те, що тепер українська література вийшла на новий високий рівень.

Книги Сергія Жадана видаються в США, «Чорний ворон» за авторством Василя Шкляра стає першим українським бестселером, а Макс Кідрук і Андрій Кокотюха примудряються радувати фанатів своїми роботами по кілька разів на рік.

Класична і сучасна українська література в повному асортименті пропонується в інтернет-магазині Yakaboo за прийнятною ціною. У нас ви можете купити книги українських авторів, обираючи з таких категорій - класична проза, сучасна проза, поезія. Інтернет-магазин Yakaboo відправляє товари по усій території України в день замовлення.

Для купівлі доступні книги більшості українських видавництв. До найбільших і популярних українських видавництв відносяться:

  1. Фоліо;
  2. КМ-БУКС;
  3. А-ба-ба-га-ла-ма-га; 
  4. КСД(Клуб Сімейного Дозвілля );
  5. Видавництво Старого Лева.

Роботи українських письменників перекладаються багато мов світу. У нашому магазині ви можете придбати книги не лише на українській і російській мовах, але і на:

Купуйте книги від українських видавництв в абсолютно різних форматах і палітурках – з твердою і м'якою обкладинкою, суперобкладинкою і навіть з картонною.

Інтернет-магазин Yakaboo йде в ногу з часом, тому у нас ви можете купити українську літературу в електронному форматі й читати книги за допомогою своїх смартфонів.

Якщо ви хочете купити українську літературу за приємною вартістю, то оберіть вподобану книгу за допомогою зручного фільтру. Якщо ви вже знаєте, що саме хочете придбати, то просто надрукуйте в пошуку назву книги або ім'я автора.

Найбільша книжкова платформа Yakaboo пропонує приємні ціни. Зверніть увагу і на сучасну прозу і замовте собі екземпляр для читання прямо зараз. Вартість літератури вказана на сайті. Доставку книг з Києва і в інші міста України за вказаною Вами адресою гарантуємо. Читати завжди ОК!

RU UA