Українська література

Зараз українська література відома не тільки такими класиками як Тарас Шевченко, Іван Франко чи Леся Українка. З'явилося нове покоління вітчизняних письменників, які пишуть на складні і цікаві теми. Те розмаїття культурної інформації, яку український споживач сприймав роками з інших країн, нарешті досягло рівня, коли серед нас з'являються літературні таланти, здатні представити свій погляд на життя. Він може прийняти форму художнього роману, науково-популярної роботи або книги в жанрі нон-фікшн. Головне те, що тепер українська література вийшла на новий високий рівень.

Книги Сергія Жадана видаються в США, «Чорний ворон» за авторством Василя Шкляра стає першим українським бестселером, а Макс Кідрук і Андрій Кокотюха примудряються радувати фанатів своїми роботами по кілька разів на рік.

Класична і сучасна українська література в повному асортименті пропонується в інтернет-магазині Yakaboo. У нас ви можете купити книги українських авторів, вибираючи з таких категорій, класична проза, сучасна проза, поезія.

Для покупки доступними є книги більшості українських видавництв. До найбільших і найпопулярніших українських видавництв відносяться:

  1. Фоліо;

  2. КМ-БУКС;

  3. А-ба-ба-га-ла-ма-га;

  4. КСД (Клуб сімейного дозвілля);

  5. Видавництво Старого Лева.

Роботи українських письменників перекладаються багатьма мовами світу. У нашому магазині ви можете придбати книги не тільки українською і російською мовами, а й:

Зараз ви маєте можливість купувати книги від українських видавництв в абсолютно різних форматах і палітурках - з твердою і м'якою обкладинкою, суперобкладинкою і навіть з картонною обкладинкою.

Інтернет-магазин Yakaboo йде в ногу з часом, тому у нас ви можете купити українську літературу в електронних версіях та читати книги за допомогою своїх смартфонів.

Якщо ви хочете купити українську літературу, то виберіть вподобану книгу за допомогою зручного фільтра. Якщо ви вже знаєте, що саме хочете придбати, то просто надрукуйте в пошуку назву книги або ім'я автора. Інтернет-магазин Yakaboo відправляє товари по всій території України.

RU UA