Цель как проект: Как успешно решать любые задачи с помощью проектного подхода
Аудіокнига | Код товару 1264719
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Цель как проект: Как успешно решать любые задачи с помощью проектного подхода

Про що

Через неправильне управління проєктами організації у всьому світі в сумі втрачають приблизно $1 млн кожні 20 секунд - такі дані наводить Інститут управління проєктами в своєму дослідженні 2018 р. Лише небагатьом вдається реалізовувати проєкти в строк, досягати поставлених цілей і при цьому залишатися в рамках бюджету .

Антоніо Ньєто-Родрігес, світовий експерт в галузі проджект-менеджменту, вивчив сотні успішних і провальних проєктів в різних сферах і розробив простий у використанні інструмент - шаблон проєкту, який можна застосовувати як для особистих і професійних цілей, так і в будь-якій організації державного або приватного сектора, незалежно від галузі.

У своїй книзі Ньєто-Родрігес дає докладне керівництво з реалізації будь-якого завдання за допомогою шаблону проєкту і на конкретних прикладах розбирає основні аспекти своєї моделі, що впливають на успіх. Застосування шаблону проєкту дозволить керівникам ефективно управляти проектами, а компаніям - процвітати.

Для кого

Для генеральних директорів, засновників компаній, підприємців, менеджерів проєктів.

Цитати

«Уявіть собі світ, в якому більшість проєктів - особистих, соціальних, корпоративних, організаційних і державних - виконуються успішно. Такий світ і є моя мета і причина написання цієї книги».

«Коли людина успішно керує проектами на рівні всього підприємства і зберігає цілісний погляд на організацію при управлінні персоналом, він стає конкурентоспроможним кандидатом на посаду рівня топ-менеджменту».

«Продаж проєктів означає надання допомоги в реалізації якогось конкретного починання. Наприклад, якщо ви хочете взяти участь в Бостонському марафоні, то Nike може надати вам не тільки спортивне спорядження, а й програму тренувань, план харчування, тренера і систему моніторингу, щоб допомогти здійснити цю мрію. У проєкту буде чітка мета (пробігти марафон) і чітка дата початку і закінчення. Це всього лише один приклад. В сфері продажу проєктів, на відміну від продуктів, можливості безмежні».

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Цель как проект: Как успешно решать любые задачи с помощью проектного подхода
Цель как проект: Как успешно решать любые задачи с помощью проектного подхода

Звичайна ціна: 167 грн

Спеціальна ціна: 125 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Цель как проект: Как успешно решать любые задачи с помощью проектного подхода

 
Характеристики Цель как проект: Как успешно решать любые задачи с помощью проектного подхода
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Тип
Аудіо