Марк Мэнсон (комплект из 3 книг)
Електронна книга | Код товару 1329169
Автор
Марк Менсон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Коротко и по делу, Правила Менсона
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Глеб Ястребов, Ксенія Артамонова
ISBN
9785961448986, 9785961427707, 9785961432947
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Марк Мэнсон (комплект из 3 книг)

Книга 1. Тонке мистецтво пофігізму. Парадоксальний спосіб жити щасливо

Сучасне суспільство пропагує культ успіху: будь розумнішим, багатшим, продуктивнішим - будь кращим за всіх. Соцмережі рясніють історіями на тему, як якийсь хлопчак придумав додаток і заробив купу грошей, статтями в дусі «Тисяча і один спосіб бути щасливим», а фото під френдстрічкою створюють враження, що оточуючі живуть краще і цікавіше, ніж ми. Однак наша зацикленість на позитиві і успіху лише нагадує про те, чого ми не досягли, про мрії, які не справдилися. Як же стати по-справжньому щасливим?

Популярний блогер Марк Менсон пропонує свій, оригінальний підхід до цього питання. Його життєва філософія проста - необхідно навчитися мистецтву пофігізму. Визначивши те, що вам дійсно не байдуже, потрібно вміти наплювати на все другорядне, забити на труднощі, послати під три чорти чужу думку і бути готовим глянути в обличчя невдачам і показати їм середній палець.

У своїй дотепній книзі, яка миттєво стала бестселером № 1 в Amazon, через історії життєвих негараздів, провалів і лаж (як своїх, так і відомих людей) автор розповідає, як оволодіти цим тонким мистецтвом пофігізму, навіщо потрібно бути менш впевненим в собі і що принцип «Робіть хоч що-небудь» - відмінна мотивація. Ця книга допоможе вам жити легко всупереч усім труднощам, менше хвилюватися і отримувати задоволення від життя.

Книга 2. Все хріново. Книга про надію

Ніколи ще в історії людства ми не жили так добре: перемогли безліч хвороб, отримали доступ до світових знань та оточили себе комфортом технологій. Однак чим краще стає життя, тим більше ми турбуємося і переживаємо. Живемо з відчуттям, що все хріново. Планета нагрівається, економічна нерівність зашкалює, політики крадуть і брешуть. Нашою невпевненістю в майбутньому, відчаєм і надією, що все буде нормально, вміло користуються всі кому не лінь - від маркетологів, які нав'язують нам чергову непотрібну послугу або товар, до релігійних і політичних діячів. Що ж робити?

Досить сподіватися на краще, каже Марк Менсон, автор світового бестселера «Тонке мистецтво пофігізму». У своїй новій книзі він розповідає про кризу надії, про марність віри в справедливий світ і про те, що якість нашого життя визначається якістю нашої особистості, а не тим, якими благами або негараздами обсипає нас світ. Спираючись на мудрість Ніцше і Канта, Платона і Тома Вейтса, автор допоможе вам виробити тверезий погляд на все, що вас оточує. Адже куди не глянь - всюди дійсно погано. Так було і буде завжди. Прийшов час перестати бігати від цієї істини і навчитися приймати життя як є.

Книга 3. Чоловічі правила. Відносини, секс, психологія

  • Нестандартне керівництво зі знайомств і побачень.
  • Про емоційну незалежність, уразливість і чесність.
  • Must-read від експерта з побачень (а їх у автора було чимало!).

Марк Менсон, автор супербестселерів «Тонке мистецтво пофігізму» і «Все хріново», написав практичне керівництво для чоловіків про те, як привернути та утримати увагу жінок. Від тисяч інших посібників на ту ж тему воно відрізняється як любов королеви від пропозиції сексу за гроші на привокзальній площі.

Менсон чесний перед собою і читачем. Домогтися навіть найбільш недоступної жінки можна. Треба просто перестати брехати собі і іншим, навчитися спілкуватися, позбавитися від образу крутого альфа-самця (якщо ви плануєте завести відносини, а не обмежитися черговим телефонним номером) і банально працювати над собою. Жінкам подобаються щирість, безкорисливість, незалежність і вразливість. Так, вразливість. Не як прийом, а як образ мислення і життя. Важливо усвідомити свою цінність і зрозуміти свої бажання. Вам будуть відмовляти - і це нормально. Щоб вигравати, не треба боятися. Відмова - це початок. Неуспіх сьогодні можна перетворити на завтрашній тріумф.

Цитати

Більшість посібників з пікапу націлені на те, щоб чоловікові не відмовили. У моїй теорії відмова грає важливу роль. Відмови неминучі, тому слід виробити стратегію, що дозволяє використовувати їх на благо. Коли вам відмовляють - це корисно.

Коли ви спілкуєтеся з жінкою, є тільки дві справжні теми бесіди: вона і ви. Все інше має або відкривати вашу особистість їй, або її особистість - вам.

Ключ до привабливості - емоційна незалежність. А незалежність заснована на готовності бути уразливим. Уразливість в свою чергу - за великим рахунком чесність і з собою, і з оточуючими.

З точки зору більшості жінок, незалежний чоловік схожий на жінку з ідеальними цицьками і скульптурною дупою.

Навіщо читати

  • Дізнайтеся, як стати мужнім і природним, цільним і внутрішньо вільним.
  • Дізнайтеся, як змінитися, щоб змінити ставлення до себе.
  • Коли ви станете внутрішньо готові, вам вже не буде цікаво бігати за кожною спідницею. Ви побачите ту, яка зробить вас щасливим. А найголовніше - вона побачить вас.

Для кого

Для тих, хто хоче успішно знайомитися і домагатися взаємності.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Марк Менсон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Коротко и по делу, Правила Менсона
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Глеб Ястребов, Ксенія Артамонова
ISBN
9785961448986, 9785961427707, 9785961432947
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Марк Мэнсон (комплект из 3 книг)
Марк Мэнсон (комплект из 3 книг)
360 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Марк Менсон
Марк Менсон

Марк Менсон (1984) - американський письменник, професійний блогер, інтернет-підприємець, консультант з особистого розвитку, засновник, а також виконавчий директор компанії «Infinity Squared Media LLC». З 2007 року працює з людьми, у яких є емоційні проблеми й кризи у відносинах. Багатий досвід фахівця налічує тисячі людей з більш ніж 30-ти країн світу. Книга Менсона «Тонке мисте...

Детальніше

Рецензії Марк Мэнсон (комплект из 3 книг)

 
Характеристики Марк Мэнсон (комплект из 3 книг)
Автор
Марк Менсон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Серія книг
Коротко и по делу, Правила Менсона
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Глеб Ястребов, Ксенія Артамонова
ISBN
9785961448986, 9785961427707, 9785961432947
Тип
Електронна
 

Про автора Марк Мэнсон (комплект из 3 книг)