Илсе Санд. Скучаю по тебе и Компас эмоций (комплект из 2 книг)
Аудіокнига | Код товару 1329374
Автор
Ілсе Санд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
А. Наумова, Н. Фітісов
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Илсе Санд. Скучаю по тебе и Компас эмоций (комплект из 2 книг)

Книга 1. Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити відносини або відпустити

Книга Ілсе Санд, психотерапевта і автора міжнародних бестселерів «Близько до серця» та «Компас емоцій», - про втрату зв'язку з близькими людьми. Ми часто переживаємо, що перестали спілкуватися зі старими друзями. Засмучуємося, що відносинам з коханою людиною не вистачає колишньої відкритості. Шкодуємо, що діти віддалилися і рідко дзвонять, або, навпаки, ми самі так і не помирилися з батьками після давньої сварки.

Ілсе Санд аналізує причини розриву відносин і пропонує прості прийоми і вправи, щоб їх повернути або поліпшити. Особлива увага приділяється ситуаціям, коли колишні відносини неможливо відновити через об'єктивні причини. Для таких випадків автор дає поради, як пережити біль розставання або втрати і навчитися відпускати з легким серцем.

Навіщо слухати книгу

  • Ми придумуємо тисячу виправдань, чому перестали спілкуватися з близькими людьми, - і стільки ж відмовок, щоб не робити перший крок. Автор книги на прикладах з власного життя і історіях зі своєї практики пояснює, що нам заважає налагодити відносини, і показує прості стратегії для того, щоб налагодити зв'язок з коханими.

  • Прості вправи в кожному розділі допоможуть вам поглянути на себе з боку, оцінити ситуацію, що склалася і розібратися в тому, що варто зробити, щоб повернути втрачені відносини.
  • Часом в силу об'єктивних причин (відстань між вами, небажання іншого йти назустріч або втрата близької людини) налагодження відносин, які дали тріщину, неможливе. Автор розповідає, як правильно розлучатися і відпускати людину.

Для кого

Для тих, хто хоче розібратися в причинах розриву відносин і відновити їх.

  • Виконавець: Ельнара Салімова
  • Тривалість: 2 години 56 хвилин 58 секунд

Книга 2. Компас емоцій. Як розібратися в своїх почуттях

На роботі цейтнот, ви втомилися, повернулися додому, а там бардак - ви знову сваритеся з домашніми, і вечір зіпсований. Кращий друг отримав підвищення і при кожному зручному випадку, немов навмисне, радісно про це розповідає - вас це дратує, ви намагаєтеся рідше зустрічатися з ним. Знайоме? Чому в такі моменти ми даємо волю заздрості і гніву, соромимося власних почуттів, а часом готові пожертвувати відносинами?

Ілсе Санд, данський психолог і психотерапевт, вважає дуже важливим вміння розбиратися у власних почуттях і можливість щиро розповісти про них оточуючим. У своїй фірмовій лаконічній манері вона розкладає по поличках основні людські емоції. З книги ви дізнаєтеся, як розібратися в клубку власних почуттів, і навчитеся вільно висловлювати свої емоції.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ілсе Санд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
А. Наумова, Н. Фітісов
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Илсе Санд. Скучаю по тебе и Компас эмоций (комплект из 2 книг)
Илсе Санд. Скучаю по тебе и Компас эмоций (комплект из 2 книг)
240 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Ілсе Санд
Ілсе Санд

Ілсе Санд – данська письменниця, психотерапевт і колишня пасторка, має ступінь магістра теології Орхуського університету. Перш ніж стати успішним автором декількох книг з саморозвитку, Ілсе Санд протягом одинадцяти років працювала парафіяльним пастором. Серед багатьох її обов'язків було надання психологічної допомоги парафіянам. Для цього Ілсе вивчала різні види та напрямки психотерапії. У...

Детальніше

Рецензії Илсе Санд. Скучаю по тебе и Компас эмоций (комплект из 2 книг)

 
Характеристики Илсе Санд. Скучаю по тебе и Компас эмоций (комплект из 2 книг)
Автор
Ілсе Санд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
А. Наумова, Н. Фітісов
Тип
Аудіо
 

Про автора Илсе Санд. Скучаю по тебе и Компас эмоций (комплект из 2 книг)