Книга Щоденник наркомана

Формат
Мова книги
Видавництво
Рік видання

Культовий англійський письменник, поет, містик і церемоніальний маг, засновник релігійної філософії Телеми, астролог, художник, альпініст та шахіст Алі­стер Кроулі (1875—1947) і сьогодні залишається знако­вою постаттю. 2002 року Бі-бі-сі назвала його 73-м най­впли­вовішим британцем усіх часів.

«Щоденник наркомана» — автобіографічний роман автора, який уперше вийшов друком 1922 року й відтоді його перевидавали понад 40 разів. Тогочасні газети одразу охрестили його «книгою, яку треба спалити». Щоденник відкриває читачеві поета, коханця та загадкового містика, яким був Алістер Кроулі.

Продавець товару
Код товару
876302
Характеристики
Тип обкладинки
Тверда
Тираж
2000
Доставка та оплата
Вказати місто доставки Щоб бачити точні умови доставки
Опис книги

Культовий англійський письменник, поет, містик і церемоніальний маг, засновник релігійної філософії Телеми, астролог, художник, альпініст та шахіст Алі­стер Кроулі (1875—1947) і сьогодні залишається знако­вою постаттю. 2002 року Бі-бі-сі назвала його 73-м най­впли­вовішим британцем усіх часів.

«Щоденник наркомана» — автобіографічний роман автора, який уперше вийшов друком 1922 року й відтоді його перевидавали понад 40 разів. Тогочасні газети одразу охрестили його «книгою, яку треба спалити». Щоденник відкриває читачеві поета, коханця та загадкового містика, яким був Алістер Кроулі.

Відгуки
4 Відгуки
Наташа Ченцова
10 жовтня 2021 р
5 балів
Good end forgets how badly it began
(Получила в подарок от сестры. ) Отличная книга!!!!!!! Несмотря на все трудности (как физические, так и духовные) герои обретают себя, смотрят на мир новыми глазами. Любовь между главными героями, которая началась с первого взгляда и стремительно развивалась, прошла через отчаяние, угасание, усталость и отвращение и в итоге НЕ ПОГАСЛА, А СТАЛА ГОРАЗДО СИЛЬНЕЕ!!!!! Да, это книга и о любви тоже...... Много философии, размышлений как об обыденном, так и о более тонких вещах. Удивительным мировоззрением автора пропитана вся книга,а появление, время от времени,таинственного Царя Лама (это и есть сам автор) помогает лучше понять Алистера........ Для меня книга совсем не скучная, было интересно наблюдать за героями, за их путешествием (Франция, Англия, Италия), за изменением их Чувства, за совместным безумием и попытками справиться с наркотической зависимостью, и в итоге, за трудным и долгим выздоровлением. В книге можно встретить и описания уловок, которые наш ум использует для того, чтобы не бороться (по аналогии это и со всеми другими нашими зависимостями) и пути для преодоления этого состояния. Можно ещё долго писать о книге, но это маленький и скромный отзыв......поэтому закончу советом почитать.....
Viktorija Dvorjanyn-Lystopadska
23 січня 2021 р
5 балів
Поклоніння задоволенню
Моторошно красивий роман про божевільну насолоду, стрімке падіння у самісіньке пекло та повільне відродження. Це книга про залежність від наркотичних стимуляторів. Це сповідь тих, хто з вершини кинувся на самісіньке дно і зрозумів свою проблему. Книга про те, як легко затьмарюється розум, коли поруч опиняється хоч трішки заповітного порошку. Книга про філософські марення під дією наркотика, швидке звикання і боротьбу із собою та внутрішніми демонами. Жахлива, брутальна, ніжна і щира. Іноді хотілося її відкинути, а іноді важко було відірватися від читання. Звичайно, тут немає стрімкого розвитку сюжету, швидше це марення людини під кайфом. Перша книга розповідає саме про задоволення від примарної радості сніжного порошку. І про додаткові стимуляції від героїну. Друга - щоденник дружини - це чи не найгірша і найогидніша частина падіння на самісіньке дно і поклоніння наркотикам. І вже третя це повільне переродження і знаходження власного я серед усіх пристрастей і залежностей. Ця книга явно не для моралістів та праведників. Тому варто читати її з обережністю.
livolegz
20 грудня 2020 р
4 бали
Великий і жахливий Кроулі
Одразу скажу-книга не для всіх, і дуже тяжка. Я, взагалі, любитель специфічної літератури, але цю книгу навіть я не з першого разу осилив. Ну дуже затягнутий початок. Книга поділена на 3 частини, і в першій, переважно, описується стан наркотичного сп'яніння головних героїв. Навіть якщо такі сцени не викликають у вас негативних емоцій-вам просто досить швидко набридне це читати, бо з розділу в розділ ніякої нової інформації читачеві не подається. Її я осилив далеко не з першого разу, і якби не слава і авторитет великого і жахливого Кроулі-я б навіть не пробував повертатися до цієї книги. В другій частині описується страждання героїв, коли надходить пора розплачуватися за свою залежність. Вона вже дещо динамічніша, ніж перша, читається простіше, її я осилив з першого разу. І в останній, третій, я нарешті зрозумів, чому ця книга до цих пір викликає стільки захвату у читачів. Саме в кінці викладені основні позиції світогляду автора та його філософія і читач нарешті починає розуміти, для чого були всі ті дещо занадто затягнуті моменти. В цілому, книга дуже на мене вплинула і можу її рекомендувати думаючим людям навіть не дивлячись на жахливий початок.
Виникли запитання? 0-800-335-425
130 грн
В наявності
Паперова книга
Сплачуйте частинами
Щоб сплатити частинами: потрібно мати картки Monobank або Приватбанку під час оформлення замовлення оберіть спосіб оплати «Покупка частинами від Monobank» або «Оплата частинами від ПриватБанку»
ПриватБанк
2-4 платежі
Доставка та оплата
Вказати місто доставки Щоб бачити точні умови доставки