На перехресних стежках. Іван Франко та єврейське питання у Галичині. Матеріяли наукової конференції у Віденському університеті (24-25 жовтня 2013 року)
Паперова книга | Код товару 927270

Усе про книжку На перехресних стежках. Іван Франко та єврейське питання у Галичині. Матеріяли наукової конференції у Віденському університеті (24-25 жовтня 2013 року)

Збірка «На перехресних стежках: Іван Франко та єврейське питання у Галичині» містить матеріяли міжнародної наукової конференції «Іван Франко і єврейське питання у Галичині: міжкультурні зустрічі й динаміка у творчості українського письменника» (24–25 жовтня 2013 року, Віденський університет).

У статтях дев'яти літературознавців та істориків із Австрії, Ізраїлю, Польщі, США й України окреслено культурний, історичний і біографічний контексти Франкової рецепції єврейського питання, досліджено, яке місце посідала тема єврейства у спадщині письменника, проаналізовано його двоїсту позицію «між філосемітизмом і антисемітизмом» на «перехресних стежках» імперської та національної, народницької та соціялістичної візій, висвітлено зміст і підґрунтя суперечливого ставлення до євреїв і юдаїзму, в протилежний спосіб потрактовані у літературних творах і наукових працях, публіцистиці та листуванні Франка.

Видання підготовано в рамках науково-видавничої програми Інституту Критики і випущено у світ за сприяння Українського наукового інституту Гарвардського університету та за підтримки Австрійської аґенції з питань міжнародної мобільности та співпраці в галузі освіти, науки і досліджень (OeAD, Представництво у Львові).

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Рецензії
Купити - На перехресних стежках. Іван Франко та єврейське питання у Галичині. Матеріяли наукової конференції у Віденському університеті (24-25 жовтня 2013 року)
На перехресних стежках. Іван Франко та єврейське питання у Галичині. Матеріяли наукової конференції у Віденському університеті (24-25 жовтня 2013 року)
90 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Ярослав Грицак
Ярослав Грицак

Ярослав Грицак — історик і публічний інтелектуал, професор Українського Католицького Університету. Редактор журналу «Україна модерна», член редакцій журналів Slavic Review, Ab Imperio. Автор численних публікацій з модерної історії України, зокрема «Страсті за націоналізмом» (Київ, 2004), «Пророк у своїй вітчизні» (2006), лауреат українських та зарубіжних премій. Найновіша книжка — «26-й процент, а...

Детальніше

Рецензії На перехресних стежках. Іван Франко та єврейське питання у Галичині. Матеріяли наукової конференції у Віденському університеті (24-25 жовтня 2013 року)

 
Характеристики На перехресних стежках. Іван Франко та єврейське питання у Галичині. Матеріяли наукової конференції у Віденському університеті (24-25 жовтня 2013 року)
Автор
Тамара Гундорова, Ярослав Грицак, Григорій Грабович, Михайло Гнатюк, Вольф Москович, Кристоф Авґустиновіч, Алоїз Вольдан, Роман Мних, Євген Пшеничний
Видавництво
Критика
Мова
Українська
Рік видання
2016
Перекладач
Ярослава Стріха, Анжела Кам'янець, Володимир Кам'янець, Лариса Цибенко, Павло Грицак
Укладач
Алоїз Вольдан, Олаф Терпіц
Кількість сторінок
184
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х90/16 (~145х215 мм)
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
Шрифт
Book Antiqua
ISBN
978-966-8978-93-7
Вага
380 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора На перехресних стежках. Іван Франко та єврейське питання у Галичині. Матеріяли наукової конференції у Віденському університеті (24-25 жовтня 2013 року)