Навчальна література. Педагогіка

0 товарів

У наш час в епоху масової цифровізації шкіл і вузі читання книг і пізнавальної літератури не втрачає своїй привабливості. Зараз можна купити її в інтернеті, а не тільки в магазині Києва або іншого міста. Найбільша книжкова платформа книжкової навчальної літератури України Yakaboo має у продажу великий асортимент навчальних посібників. Наш магазин робить все, щоб ви читали більше книг з педагогіки та іншої освітньої літератури.

Причини навчатися за допомогою книг:

 • учбові матеріали можна вивчати де завгодно;
 • при читанні традиційної паперової літератури менше втомлюються очі в порівнянні з використанням будь-яких електронних пристроїв;
 • з підручником працювати приємніше і зручніше, ніж з електронними учбовими матеріалами;
 • при підготовці до видання книг з ними працюють редактори та коректори, тому в літературі в рази менше помилок, ніж на просторах інтернету, де повно малограмотних авторів;
 • ресурс будь-якого технічного засобу обмежений десятком років, а звичайні підручники можна використати довше;
 • педагоги вузів і особливо шкіл можуть бути впевнені, що ті, хто вчаться дійсно вивчають матеріал, а не відволікаються на стороннє зайняття.

Кожен освітній процес включає заняття з певної методики з використанням книжкових посібників. Тому для школярів і студентів розроблена велика кількість різноманітної учбової літератури, яка має великий попит. З її допомогою можна навчати людей різного віку.

Багатий вибір підручників для педагогів і тих, хто вчаться

Кількість дисциплін, що вивчаються, особливо в старших класах сучасних шкіл, досить велика. Тому потрібен відповідний набір учбових матеріалів. Оскільки в різних школах часто використовуються різні підручники, то їх асортимент збільшується багаторазово.

Педагогіка має на увазі, що викладачі повинні мати глибші знання, ніж учні. Значить, для них вибір літератури має бути великим, оскільки необхідний список джерел включає не лише учбові, але і навчально-методичні матеріали. Вони дозволяють вчителям якісно готуватися до роботи зі школярами.

Особливо затребувані спеціалізовані робочі зошити для учнів 1-11 класів, які допомагають закріпити отримані знання. Зазвичай в них містяться завдання, поля для виконання і блоки самоперевірки.

Всього асортимент товарів для навчання включає понад 300 000 найменувань літератури. Усі вони можуть бути придбані онлайн і забрати книги можна в магазині навчальної літератури YAKABOO, а замовлення оформляється за пару кліків.

Чому краще купити літературу в Києві в інтернет-магазині Yakaboo

Yakaboo працює на ринку України з 2004 р. Не секрет, що торгівля через інтернет — це перевірений спосіб купити товари максимально дешево.

Сайт інтернет-магазину дозволяє замовити необхідну літературу в режимі онлайн, використовуючи наступні критерії:

 • цільова аудиторія (вчителі, вихователі, викладачі ВНЗ);
 • вартість;
 • наявні товари;
 • конкретне видавництво і (чи) автор;
 • мова (доступні книги більш ніж на 70 мовах).

Є можливість сортування товарів за популярністю, ціною або рейтингом.

Попри перелічені вище переваг звичайних книг, магазин має у продажу й електронні книги. Купити їх можна, зробивши пару кліків мишкою. Для комунікацій з клієнтами активно використовуються соціальні мережі та колл-центр. Замовити літературу на російській та іншій мові можна прямо зараз.

Транспортування товарів відбувається одним з наступних методів:

 1. По Києву і передмістях можна замовити кур'єрську доставку. Її вартість краще з'ясувати на сайті компанії.
 2. По території України продукція доставляється фірмами Meest, Justin, Укрпошта, Нова пошта. Можлива доставка до дверей. Можна замовити у відділення або на склад логістичної компанії.

Покупцям пропонується декілька механізмів оплати на вибір:

 1. Платіж онлайн банківською карткою через систему WayForPay в інтернеті.
 2. Онлайн. За допомогою сервісу Смарт-гроші від оператора Київстар.
 3. Готівкою.
 4. Банківським переказом.

Гнучка система транспортування та оплати робить придбання товарів в Yakaboo зручним, швидким і приємним. Оформіть замовлення онлайн і отримайте учбовий матеріал з доставкою по Києву та усій Україні.

Навчальна література. Педагогіка: питання, що часто ставляться

1️⃣ Навчальна література. Педагогіка – де купити вигідно?

У категорії «Навчальна література. Педагогіка» на сайті YAKABOO є більше 10 000 книг. У нас регулярно діють різноманітні акції та спеціальні пропозиції на купівлю книг. Ми співпрацюємо з більш ніж 500 українськими та зарубіжними видавництвами, в YAKABOO ви завжди зможете знайти потрібну книгу за вигідною ціною.

2️⃣ На яких мовах є книги у розділі?

Навчальна література. Педагогіка, представлена на сайті, є 10 мовами. Найбільше книжок українською мовою.

3️⃣ Які ціни на книги в розділі «Навчальна література. Педагогіка»?

У розділі «Навчальна література. Педагогіка» діапазон цін на книги від 1 до 5000 грн. На сайті YAKABOO завжди актуальні ціни на книги та регулярно оновлюється каталог товарів.

Навчальна література. Педагогіка – ціни на книги у 2023

Найпопулярніша книга Конфуцій 15 грн
Найдешевша книга Основи здоров’я. 1 клас. Розробки уроків 1 грн
Найдорожча книга English Subject Leaders Toolkit 13959 грн
Книга з найбільшою кількістю рецензій Вправи та завдання. 2 клас (комплект із 3 книг) 102 грн