0 товарів

Сексологія - це дослівно наука про секс, і основна її мета - дослідити і допомагати у вирішенні різних проблем. Книги по сексології аналізують ті складності, які заважають нам вести гармонійне інтимне життя, розповідають про самі делікатні речі і навчають різним способам задоволення і зваблюванню. Також вони допомагають вирішити і деякі психологічні проблеми, «подружитися» зі своїми бажаннями і своїм тілом. Купити книги з сексології варто всім, хто хоче осягнути таємниці відносин, знайти гармонію і отримувати море задоволення.

ᐉ Які книги з сексології існують?

Сучасні психологи чимало часу присвячують написанню книг про підтримку сексуального здоров'я, про боротьбу з комплексами і про різні способи взаємного задоволення. Зрештою, сексологія - галузь медицини, яка займається виправленням патологій і поліпшенням сексуального здоров'я людини. Вона допомагає перестати ставитися до сексу як до чогось брудного і вульгарного і допомагає приймати свої бажання, адже воне - природна і невід'ємна частина життя.

У каталозі ви знайдете чимало наукових праць, які досліджують фізіологію і філософію сексу, особливості жіночої та чоловічої енергетики, механізми, що викликають в нас ті чи інші бажання. Це безліч творів - від робіт З. Фрейда і Джона Грея до робіт «Трансформація сексуальності, або Філософія гармонійного сексу» М. МЗС, «Управління сексуальною енергією» Л. Тетерникова. Ці книги написані не в формі практичних порад, скоріше, вони представляють собою філософські праці і роботи, що розкривають суть сексуальності.

ᐉ Як вибрати відповідну літературу з сексології?

Крім загальних творів, що вводять в курс сексології, на сайті представлені твори, що описують деякі сексуальні відхилення: «Інцест або кровозмішення» Б. Цирульник, «Дами Амстердама. Життя в вітрині» М. Фоккенс, «Зворотний бік любові, або Досвід трепанації гріха в тлумаченні авторитетів» Г. Сергацкій. Про ці речі вважається непристойним згадувати вголос, проте наявність сексопатологій зобов'язує вивчити їх, щоб зрозуміти, як виправити.

Велика частина представленої літератури присвячена все ж гармонізації інтимного життя, розкриттю свого внутрішнього потенціалу. Наприклад, книги авторства Мантека Чіа присвячені розвитку індивідуальної еротичної енергії і зціленню за допомогою сексу різних недуг. Твори А. Керрола, Х.С. Каплан, Р. Мартіна, Я. Вишневського, А. Круглова, Ю. Прокопенко, Є. Зігаловой, Е. Нагоскі, Е. Мірімановой вчать налаштовуватися на потрібну «хвилю», знаходити чутливі місця партнерів, піклуватися про настрой і обмін почуттями, а не тільки про техніку.

Втім, техніка теж не залишилася осторонь. Як відзначають читачі у відгуках, твори цієї групи - справжні підручники-практикуми, обов'язково ілюстровані - розкажуть про особливості орального сексу, про те, як отримати і викликати оргазм, підкажуть ідеї для нових позицій, навчать правильно використовувати різні афродізіаки. Купити підручник з сексології за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку по Києву і всій Україні.

Книги з сексології 2021 

Найдешевший товар «Марс і Венера у спальні» 89 грн
Найбільш оцінений товар «Секс. Від нейробіології лібідо до віртуального порно» 180 грн
Найпопулярніший товар «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров'я» 210 грн
Найбільш обговорюваний товар «Sex. Наука в коміксах» 200 грн