Бізнес, гроші, економіка

Очистити
Російська
Аудіо
Баланс-Клуб
1 товар
downloadable «Правила денег. Никогда не преуменьшайте свои возможности», автора Олександр Астремський– фото №1
icon Аудіо
Правила денег. Никогда не преуменьшайте свои возможности
Олександр Астремський Олександр Астремський, Владислав Федосєєв
160 грн
icon Аудіокнига

Система бізнесу та макроекономіка з кожним роком розвивається все швидше. На ринок виводяться інноваційні продукти, які всі прагнуть купити, з'являються нові послуги та напрямки, відкриваються підприємства. Також із формуванням нових компаній з'являється безліч різних пропозицій для споживача. 

Щоб грамотно вести економіку своєї справи та «не прогоріти», кожен підприємець повинен мати певні знання та володіти необхідною інформацією не лише за своєю тематикою.

Також важливо мати уявлення про будову та структуризацію будь-якого бізнесу загалом. Завдяки спеціалізованим літературним виданням можна з найменшими втратами досягти максимального успіху. В інтернет-магазині Yakaboo представлено безліч корисної та важливої інформації про грамотне ведення та розвиток бізнесу за привабливою вартістю. Замовити необхідний підручник, щоб навчити теорію ведення бізнесу, можна прямо зараз. Обирайте доставку ділової літератури по Києву та іншим містам України.

ᐉ Які напрямки бізнес-літератури існують?

В Україні в магазині Yakaboo для вибору представлено безліч книг та підручників за гарною ціною з розвитку бізнесу та економіки, спрямованих на вивчення:

 • розвитку підприємств;
 • економіки підприємства;
 • маркетингу;
 • історій успіху відомих бізнесменів;
 • підвищення ефективності;
 • енциклопедії бізнесу;
 • правильної побудови стратегії;
 • корпоративної діяльності;
 • корисних порад для початківців та багато іншого.

Не лише підприємці, а й студенти різних ВНЗ за напрямками зможуть знайти багато корисних видань та підручників у розділі про бізнес. Навіть якщо ви не затятий читач, замовляйте в нашому інтернет-магазині книги по міжнародній економіці та корпоративній діяльності онлайн за приємними цінами для саморозвитку. Найбільша книжкова платформа Yakaboo пропонує замовити будь-який підручник із теорії бізнесу за прийнятною ціною з доставкою по всій Україні.

Знання про маркетинг, грамотне ведення економіки та бізнесу — це завжди корисна інформація, яка допоможе досягти успіху в багатьох справах. Для мешканців Києва, які купилиділову літературу, можливе самовивезення.

ᐉ Як вибрати бізнес-літературу?

Перш ніж ви приступите до вибору або купите необхідні підручники та посібники, слід розібратися, що вам буде корисно знати. Видання з бізнесу поділяються на групи:

 1. Підручники для студентів 
 2. Посібники для керівників-початківців і великих бізнесменів.
 3. Книги для розвитку. 

Для підприємців важливо насамперед розуміти тематику та напрямок свого бізнесу, знати побудову структури організації чи компанії, які інструменти застосовуються у менеджменті, маркетингу та економіці загалом. Сильні та слабкі сторони бізнесу. Головне пам'ятати, що чим ширший арсенал знань, тим вищий успіх. Це означає, що обирати варто матеріали не лише за своєю тематикою, але вивчати принцип роботи конкурентів, а також звернути увагу на поради підприємців, які досягли успіху у своїй справі. В інтернет-магазині Yakaboo замовляйте доставку посібників, що сподобалися, у будь-який куточок України.

ᐉ Які переваги купівлі в Yakaboo?

Наш інтернет-магазин пропонує замовити не тільки безліч якісної літератури, але й сертифікати на придбання товарів в Yakaboo за різною вартістю. Завдяки широкій розвиненій системі доставки по Києву та всій Україні робити покупки онлайн стало значно простіше. Безліч акцій, що проводяться, дозволять вибрати більше цікавих видань для себе або в подарунок.

Мешканці Києва можуть скористатися послугою самовивезення, до інших регіонів України товар доставляється поштою. Також ви можете оформити кур'єрську доставку (ціна вказана на сайті). Інформацію про вартість можна уточнити на нашому сайті. Оплата здійснюється при отриманні або через банківські послуги Visa та Mastercard. Купуйте у нас бізнес літературу та станьте успішним підприємцем. Корисна книга допоможе скоротити всі можливі ризики і прокачати навички хорошого керівника. Наші акції та ціни приємно здивують! Чекаємо на вас у Yakaboo.

Бізнес, гроші, економіка: питання, що часто ставляться

1️⃣ Бізнес, гроші, економіка – де купити вигідно?

У категорії «Бізнес, гроші, економіка» на сайті YAKABOO є більше 10 000 книг. У нас регулярно діють різноманітні акції та спеціальні пропозиції на купівлю книг. Ми співпрацюємо з більш ніж 500 українськими та зарубіжними видавництвами, в YAKABOO ви завжди зможете знайти потрібну книгу за вигідною ціною.

2️⃣ На яких мовах є книги у розділі?

Бізнес, гроші, економіка, представлена на сайті, є 10 мовами. Найбільше книжок українською мовою.

3️⃣ Які ціни на книги в розділі «Бізнес, гроші, економіка»?

У розділі «Бізнес, гроші, економіка» діапазон цін на книги від 1 до 5000 грн. На сайті YAKABOO завжди актуальні ціни на книги та регулярно оновлюється каталог товарів.

Бізнес, гроші, економіка – ціни на книги у 2023

Найпопулярніша книга Китай справжній 230 грн
Найдешевша книга Думай і багатій 17 грн
Найдорожча книга Видатні чоловіки (комплект із 9 книг) 3470 грн
Книга з найбільшою кількістю рецензій В очікуванні копірайтера 75 грн