Гіперіон (комплект із 2 книг)
Бумажная книга | Код товара 969011
Yakaboo 5/5
Автор
Дэн Симмонс
Издательство
Навчальна книга - Богдан
Серия книг
Горизонти фантастики
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Богдан Стасюк, Елена Кифенко
Количество страниц
1424
Иллюстрации
Нет иллюстраций

Все о книге Гіперіон (комплект із 2 книг)

Книга 1. Гіперіон

Мине якихось вісімсот років, і до загадкових Гробниць часу, що порушують закони Ньютона та загальну теорію відносності, на абсолютно провінційну планету Гіперіон вирушить дивна делегація дивного культу, який боготворить невблаганного монстра. Католицький священник, полковник військово-космічних сил, геніальний поет-лихослов, тамплієр, що водить зореліт-дерево, тихий філософ, приватний детектив та безіменний дипломат - кожен із них має заповітне бажання і потаємну ціль, від яких може залежати майбутнє не тільки кільканадцяти мільярдів людей на двох сотнях планет, а й штучних інтелектів та загадкової постлюдської раси Вигнанців. В епіцентрі пристрастей та політичних інтриг - Гіперіон. В епіцентрі уваги - історії прочан (про війну, про любов, про довкілля, про тілесне кохання та про Літературу-з-Великої-Букви). В епіцентрі подорожі - незбагненна істота, що карає, стинає голови та настромлює жертв на гостряки (не)віртуального Дерева болю, але також обдаровує: благословляє безсмертям, іде проти стрілок годинника та аркушів календаря й існує в статусі Загадки, яку не можна розгадати...

Фантастичні премії «Г’юґо» та «Локус» за 1990 рік, звання найкращого перекладного роману в Японії 1995 року і влучна лаконічна характеристика від поважної енциклопедії Клюта-Ніколлса: «Щонайбільш амбітний епос у жанрі космічної опери». Все це про цикл «Гіперіонових пісень» Дена Сіммонса. І власне про «Гіперіон» - її яскравий, пошанований десятками критиків і тисячами читачів старт.

Книга 2. Падіння Гіперіона

Мине якихось вісімсот років, і до загадкових Гробниць часу, що порушують закони Ньютона та загальну теорію відносності, на абсолютно провінційну планету Гіперіон вирушить дивна делегація дивного культу, який боготворить невблаганного монстра. Католицький священник, полковник військово-космічних сил, геніальний поет-лихослов, тамплієр, що водить зореліт-дерево, тихий філософ, приватний детектив та безіменний дипломат – кожен із них має заповітне бажання і потаємну ціль, від яких може залежати майбутнє не тільки кільканадцяти мільярдів людей на двох сотнях планет, а й штучних інтелектів та загадкової постлюдської раси Вигнанців.
В епіцентрі пристрастей та політичних інтриг — Гіперіон.
В епіцентрі уваги — історії прочан (про війну, про любов, про довкілля, про тілесне кохання та про Літературу-з-Великої-Букви).
В епіцентрі подорожі — незбагненна істота, що карає, стинає голови та настромлює жертв на гостряки (не)віртуального Дерева болю, але також обдаровує: благословляє безсмертям, іде проти стрілок годинника та аркушів календаря й існує в статусі Загадки, яку не можна розгадати...

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Дэн Симмонс
Издательство
Навчальна книга - Богдан
Серия книг
Горизонти фантастики
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Богдан Стасюк, Елена Кифенко
Количество страниц
1424
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Рецензии
 •  
  Лучшая история в жанре научной-фантастике
  Гиперион и Падение Гипериона мои самые любимые научно-фантастические романы. У книг есть продолжение, но в нем события происходят спустя более чем две сотни лет после событий в этих книгах. Гиперион, мне понравился немного больше чем вторая часть, но это только потому, что Дэн Симмонс использовал в первой части один из моих самых любимых писательских трюков, но об этом позже.
  Итак, перед читателями предстает необычный мир Гипериона. В этом мире есть, вероятно, самое страшное существо в мире научной-фантастики, Шрайк. Само собой, есть те, кто его боготворит и поклоняется ему. А есть и те, кто пойдут на все, чтобы его уничтожить. Как говорится, удачи им. Его обитель располагается в долине Гробниц Времени. Где все, как и сам Шрайк, движется назад во времени. Семь паломников отправляются к Гробницам Времени, что найти ответы в преддверии приближающегося конца света. И вот тут то, и начинается моя любимая литературная схема. У каждого из паломников есть свои причины отправиться в это путешествие, у каждого есть секрет и каждый из них, представляет собой определенную ячейку общества в мире Гипериона. Герои во время путешествия, договариваются рассказать каждый свою историю. Тем самым автор, рассказывает нам об устройстве мира, путем жизненных историй персонажей. И когда все истории будут рассказаны, то читатель сможет в полной мере оценить сложность и величие Гипериона. В книге есть научно-фантастическая, любовная и детективная линии, что делает ее совершенно потрясающей и невероятно увлекательной. Мне понравился, и показался интересным, каждый персонаж в этой истории. Если вы любите научную-фантастику, то этот цикл обязателен к прочтению.
 •  
  Дилогія Гіперіон - це досягнення в українському перекладі зарубіжної фантастики
  Книги "Гіперіон" та "Падіння Гіперіона" треба неодмінно читати одна за одною. Це найперше, що треба знати, звертаючи увагу на те - варто чи ні читати (тим паче придбати) ці непервершені й досі у світовій літературній фантастиці книги. І за це треба подякувати тернопільському видавництву "Богдан", котре ось уже як кілька років видає класику світової фантастики в серії "Чумацький шлях". Для українського читача - це особлива удача.
  Перша книга дилогії "Гіперіон" з'явилася вже далекого 1989 року, тобто 30 років тому - але і по сьогодні не втратила рівня запалу, з яким автор поринув у дивовижний космічний світ, створений ним. У світ Гегемонії та ТехноКорду - людської цивілізації після вибуху Землі під час невдалого експерименту групою вчених у Києві.
  Так, саме цей, на сторінках книги дуже стисло поданий епізод, - майже мимохідь для сюжету та самої цієї епічної космічної саги, що відчайдушно, красиво, як то і личить в найкращих зразках жанру "космічної опери", розгорнеться далі - й дає початок тому світу, котрий створив Ден Сіммонс.
  Це непересічна "затравка" для українського читача. Це непересічна подія, коли щось нібито "українське" може стати відправною точкою в світовому бестселері.
  Наступне, що треба знати про книгу - це класний переклад. Сам собою текст Дена Сіммонса є вельми літературним, непрохідним - і перекладачі впоралися на п'ятірку.
  Отож, 27-ме століття - людство після загибелі Землі, під час Гіджри, тобто виселення з допомогою примітивних ембріоносців розстелилося по планетах рукава нашої галактики Чумацький шлях. Таких планет є понад дві сотні - не всі, щоправда, придатні для життя. Саме за назвою однієї із планет - Гіперіон - і названа перша книга дилогії. А названа вона на честь поеми Джона Кітса, англійського поета-романтика початку 19 століття, класика світової літератури. Схоже Джон Кітс для Дена Сіммонса, котрий викладав літературу в школі не один рік, є наріжним каменем самої літератури.
  Насамкінець - четверте, що треба для початку знати читачу, котрий зверне увагу на цю неперевершену досі дилогію - це те, що у неї є продовження. Продовження у вигляді так само дилогії - "Ендіміон" та "Схід Ендіміона" (котрі з'явилися на світ відповідно у 1996-97 роках). Події в ній будуть відбуватися через 270 років... після падіння Гегемонії та ТехноКорду, коли людство нібито відкотиться у своєму розвитку та оволодінню космосом на кілька століть, майже до рівня давньої Гіджри). І читати ці обидві дилогії треба разом - тобто у вигляді 3 тисяч сторінок цілої епічної квадрології. Це чиста Космоопера! Чиста насолода космосом та людиною в ньому!
  Таємниці існування людства в "Гіперіоні", таємниця та суть боротьби людини з ТехноКордом - повною мірою розкриваються саме в дилогії "Ендіміон-СхідЕндіміона", названої Деном Сіммонсом також на честь незакінченої поеми Джона Кітса.
  Таємниці появи людини у Всесвіт, суть існування людини, біблійні, буддійські перехресні алюзії та ремінсценції, релігія, технічні досягнення для освоєння космосу, проблема співіснування людської природи та штучного інтелекту - все це переплітається у гармонію з таємницею існування Бога, зі створенням Всесвіту, з майбутнім, котре може чекати на людство у безмежному Космосі - все це можна знайти на сторінках, як дилогії "Гіперіон", так і цілої квадрології. Все це настільки ж фантастично, наскільки ж і реально зараз. Дякую Дену Сіммонсу та нашому видавництву "Богдан".
  Читайте, не пошкодуєте.

Купить - Гіперіон (комплект із 2 книг)
Гіперіон (комплект із 2 книг)
420 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Дэн Симмонс
Дэн Симмонс

Один из лучших писателей-фантастов нашего времени - Дэн Симмонс. Этот американский писатель один из немногих успешных писателей пишущих во всех жанрах. Он пишет книги в жанре ужаса, эпической и научной фантастики, фентези, детективов, триллеров, а иногда и смешивает их вместе в одном романе. Родился Дэн 4 апреля 1948 года в городе Пеория, на севере США, штат Иллинойс. Детство прошло в разн...

Подробнее

Рецензии Гіперіон (комплект із 2 книг)

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Лучшая история в жанре научной-фантастике
  Гиперион и Падение Гипериона мои самые любимые научно-фантастические романы. У книг есть продолжение, но в нем события происходят спустя более чем две сотни лет после событий в этих книгах. Гиперион, мне понравился немного больше чем вторая часть, но это только потому, что Дэн Симмонс использовал в первой части один из моих самых любимых писательских трюков, но об этом позже.
  Итак, перед читателями предстает необычный мир Гипериона. В этом мире есть, вероятно, самое страшное существо в мире научной-фантастики, Шрайк. Само собой, есть те, кто его боготворит и поклоняется ему. А есть и те, кто пойдут на все, чтобы его уничтожить. Как говорится, удачи им. Его обитель располагается в долине Гробниц Времени. Где все, как и сам Шрайк, движется назад во времени. Семь паломников отправляются к Гробницам Времени, что найти ответы в преддверии приближающегося конца света. И вот тут то, и начинается моя любимая литературная схема. У каждого из паломников есть свои причины отправиться в это путешествие, у каждого есть секрет и каждый из них, представляет собой определенную ячейку общества в мире Гипериона. Герои во время путешествия, договариваются рассказать каждый свою историю. Тем самым автор, рассказывает нам об устройстве мира, путем жизненных историй персонажей. И когда все истории будут рассказаны, то читатель сможет в полной мере оценить сложность и величие Гипериона. В книге есть научно-фантастическая, любовная и детективная линии, что делает ее совершенно потрясающей и невероятно увлекательной. Мне понравился, и показался интересным, каждый персонаж в этой истории. Если вы любите научную-фантастику, то этот цикл обязателен к прочтению.
 •  
  Дилогія Гіперіон - це досягнення в українському перекладі зарубіжної фантастики
  Книги "Гіперіон" та "Падіння Гіперіона" треба неодмінно читати одна за одною. Це найперше, що треба знати, звертаючи увагу на те - варто чи ні читати (тим паче придбати) ці непервершені й досі у світовій літературній фантастиці книги. І за це треба подякувати тернопільському видавництву "Богдан", котре ось уже як кілька років видає класику світової фантастики в серії "Чумацький шлях". Для українського читача - це особлива удача.
  Перша книга дилогії "Гіперіон" з'явилася вже далекого 1989 року, тобто 30 років тому - але і по сьогодні не втратила рівня запалу, з яким автор поринув у дивовижний космічний світ, створений ним. У світ Гегемонії та ТехноКорду - людської цивілізації після вибуху Землі під час невдалого експерименту групою вчених у Києві.
  Так, саме цей, на сторінках книги дуже стисло поданий епізод, - майже мимохідь для сюжету та самої цієї епічної космічної саги, що відчайдушно, красиво, як то і личить в найкращих зразках жанру "космічної опери", розгорнеться далі - й дає початок тому світу, котрий створив Ден Сіммонс.
  Це непересічна "затравка" для українського читача. Це непересічна подія, коли щось нібито "українське" може стати відправною точкою в світовому бестселері.
  Наступне, що треба знати про книгу - це класний переклад. Сам собою текст Дена Сіммонса є вельми літературним, непрохідним - і перекладачі впоралися на п'ятірку.
  Отож, 27-ме століття - людство після загибелі Землі, під час Гіджри, тобто виселення з допомогою примітивних ембріоносців розстелилося по планетах рукава нашої галактики Чумацький шлях. Таких планет є понад дві сотні - не всі, щоправда, придатні для життя. Саме за назвою однієї із планет - Гіперіон - і названа перша книга дилогії. А названа вона на честь поеми Джона Кітса, англійського поета-романтика початку 19 століття, класика світової літератури. Схоже Джон Кітс для Дена Сіммонса, котрий викладав літературу в школі не один рік, є наріжним каменем самої літератури.
  Насамкінець - четверте, що треба для початку знати читачу, котрий зверне увагу на цю неперевершену досі дилогію - це те, що у неї є продовження. Продовження у вигляді так само дилогії - "Ендіміон" та "Схід Ендіміона" (котрі з'явилися на світ відповідно у 1996-97 роках). Події в ній будуть відбуватися через 270 років... після падіння Гегемонії та ТехноКорду, коли людство нібито відкотиться у своєму розвитку та оволодінню космосом на кілька століть, майже до рівня давньої Гіджри). І читати ці обидві дилогії треба разом - тобто у вигляді 3 тисяч сторінок цілої епічної квадрології. Це чиста Космоопера! Чиста насолода космосом та людиною в ньому!
  Таємниці існування людства в "Гіперіоні", таємниця та суть боротьби людини з ТехноКордом - повною мірою розкриваються саме в дилогії "Ендіміон-СхідЕндіміона", названої Деном Сіммонсом також на честь незакінченої поеми Джона Кітса.
  Таємниці появи людини у Всесвіт, суть існування людини, біблійні, буддійські перехресні алюзії та ремінсценції, релігія, технічні досягнення для освоєння космосу, проблема співіснування людської природи та штучного інтелекту - все це переплітається у гармонію з таємницею існування Бога, зі створенням Всесвіту, з майбутнім, котре може чекати на людство у безмежному Космосі - все це можна знайти на сторінках, як дилогії "Гіперіон", так і цілої квадрології. Все це настільки ж фантастично, наскільки ж і реально зараз. Дякую Дену Сіммонсу та нашому видавництву "Богдан".
  Читайте, не пошкодуєте.

 •  
  Песни Гипериона
  Эти две книги составляют цикл "Песни Гипериона", который является одной из вершин научно-фантастической литературы.
  Действие происходит в далёком будущем. Земля уничтожена, люди расселились по множеству других планет, объединённых в Гегемонию. Человеческое общество достигло большого прогресса в различных сферах и существует во взаимовыгодном союзе с глобальной сетью искусственного интеллекта. Сложившемуся положению угрожают несколько факторов. Самая очевидная угроза – Ренегаты, ранее отколовшаяся часть человечества, которая живёт в других условиях, по другим принципам и постепенно эволюционирует в другой вид. Ключевым пунктом противостояния является планета Гиперион.
  Книги довольно разные, первая содержит потрясающие рассказы о судьбах отдельных людей – гиперионских паломников, которые постепенно складываются в единое полотно. Вторая книга завершает историю, в ней события становятся масштабнее, приобретают глобальный характер, она, среди прочего, показывает возможные направления развития человечества в будущем.
  Впечатляющая дилогия, эталонная научная фантастика – захватывающая, глубокая и многогранная.
 
Характеристики Гіперіон (комплект із 2 книг)
Автор
Дэн Симмонс
Издательство
Навчальна книга - Богдан
Серия книг
Горизонти фантастики
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Богдан Стасюк, Елена Кифенко
Количество страниц
1424
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
135х205 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-10-4679-4, 978-966-10-5252-8
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
 

Об авторе Гіперіон (комплект із 2 книг)