Набір для виживання в офісі (комплект із 3 книг)
Паперова книга | Код товару 1136122
Yakaboo 4/5
Автор
Тел Рез, Кріс Бейлі, Кріс Восс
Подивитися всі
Видавництво
Наш Формат
Серія книг
Запалюйте ідеї
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Юлія Кузьменко
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140х210 мм, 150х215 мм, 145х215 мм

Усе про книжку Набір для виживання в офісі (комплект із 3 книг)

Чac дiяти! Читaйтe тa зaпaлюйтe iдeй!

Вижити в oфici дoпoмoжe нaш книжкoвий кoмплeкт «Для виживaння в oфici», тoму щo:

 • пoтpiбнo зaвжди вмiти дoмoвлятиcя;
 • миcлити пoзитивнo;
 • знaxoдити чac для ceбe i фoкуcувaтиcя нa вaжливoму.

Книга 1. Кріс Восс. Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів

Кріс Восс - колишній міжнародний переговорник ФБР, який займався звільненням заручників. У своїй книжці, написаній у співавторстві з Талом Резом, він пропонує практичний підхід до ведення важливих переговорів, де ставки дуже високі. Восс описує навички, які допомагали йому та його колегам вести переговори, результатом яких ставав порятунок життя. Він описує дев'ять тактик і стратегій, які можна застосовувати будь-де: і на переговорах ради директорів, і в особистому житті.

Кріс Восс - колишній співробітник ФБР. Викладав у Гарвардському університеті, бізнес-школах Массачусетського технологічного університету та університету Південної Кароліни.

Книга 2. Марк Менсон. Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем

Бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато. Книжка навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя.

Тематика

Саморозвиток, психологія, мотиваційна література.

Про книжку

Ми живемо в культурі, зацикленій на занадто оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав'язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя.

Для кого книжка

Для всіх, хто хоче тверезо сприймати повсякденне життя і сміливо дивитися в обличчя викликам, беручи із цих ситуацій максимум для власного розвитку.

Чому ця книжка

Книжка допоможе формувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід та цілеспрямовано діяти у складних ситуаціях, не розпорошуючись на дрібниці.

Про автора

Марк Менсон - американський підприємець, письменник, блогер. Засновник і гендиректор компанії Infinity Squared Media LLC. Автор двох книжок, власник сайту markmanson.net, на якому ділиться порадами про стосунки, саморозвиток і культуру. Близько семи років подорожував світом. Мешкає в Нью-Йорку.

Книжки на схожу тематику

• «До біса почуття. Як вибратися з лайна», Майкл Беннет, Сара Беннет, «Наш формат», 2017 рік 
• «Сила волі. Шлях до влади над собою», Келлі Макґоніґал, «Наш формат», 2017 рік

Відгуки про книжку

"Щастя, воля й уміння гнучко долати життєві негаразди приходять із розумінням того, чим потрібно перейматися і - що важливіше - на що не варто зважати. Ця оригінальна філософська й водночас практична книжка навчить вас такої мудрості". 
Раян Голідей, письменник, автор книжок «Напролом» і «Маркетинг майбутнього»

"Інструкція для тих, хто прагне жити цілісно та знаходити щастя навіть у скрутних ситуаціях… Цю книжку, наповнену на перший погляд суперечливими, однак вельми дієвими порадами, ви із задоволенням читатимете й перечитуватимете". 
Kirkus Reviews

"Книжка «Мистецтво забивати на все» - дотепна, часом груба і вкрай провокативна - отямить вас, як ляпас найкращого друга. Прочитайте її, якщо ви готові відкинути всі відмовки й активно прямувати до кращого життя". 
Стів Камб, письменник, засновник спільноти NerdFitness.com

Цитати

Про позитивні очікування 
Наша сучасна культура вбиває нам у голови довбані позитивні очікування. Будь щасливішим. Будь здоровішим. Будь найкращим, кращим за інших. Будь розумнішим, швидшим, багатшим, сексуальнішим, популярнішим, продуктивнішим. Хай тобі більше заздрять, хай тобою більше захоплюються. Будь досконалим... Але якщо зупинитися й гарно подумати, усвідомлюєш, що всі ці життєві поради - усі ці позитивні та щасливі меседжі популярної психології, якими нас звідусіль завалюють, - насправді констатують те, чого в нас немає.

Про петлю зворотного зв'язку 
Коли ви забиваєте на те, що вам погано, то просто скидаєте із себе пекельну петлю зворотного зв'язку. Ви кажете собі: «Почуваюся препаскудно, але кому яке діло?». І тут вас ніби обсипає чарівним зоряним пилом «кому-якого-діла» - і ви припиняєте ненавидіти себе за те, що почуваєтеся препаскудно.

Про мистецтво забивати на все 
Забивати - не означає бути байдужим. Це означає спокійно сприймати власну інакшість.

Про негативний досвід 
Закон протилежного зусилля недарма має таку назву: якщо ви перестаєте капець як хотіти чогось, усе починає відбуватися навпаки. Якщо гнатися за позитивом - це негатив, то гонитва за негативом породжує позитив. Біль, який ви переживаєте в спортзалі, породжує краще здоров'я, наповнює вас енергією. Поразки в бізнесі допомагають краще зрозуміти, що потрібно для успіху. Відверте визнання своїх слабкостей парадоксально робить вас упевненішим у собі й приємнішим для людей. Біль від відкритого протистояння породжує довіру й повагу в стосунках. Страждання від страхів і тривог допомагає стати сміливішим і наполегливішим. Продовжувати можна безкінечно, але ви вже й так усе зрозуміли. Усі справді важливі речі в житті досягаються через проживання пов'язаного з ними негативного досвіду.

Книга 3. Кріс Бейлі. Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією

Автор цієї книжки провів сотні експериментів із підвищення продуктивності, проаналізував велику кількість дослідів, визначивши врешті 25 потужних тактик. У цій книжці Бейлі наводить найефективніші практики підвищення продуктивності, переплітаючи їх з історіями власного життя та інтерв'ю з найвідомішими світовими експертами. Ця книжка одночасно дасть корисні поради та розважить читача.

Кріс Бейлі - випускник Карлтонського університету в Оттаві, консультант з продуктивності. Автор багатьох статей на тему продуктивності в New York Times, Huffington Post, New York, Fast Company, Lifehacker, виступав з цією темою на TED.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Тел Рез, Кріс Бейлі, Кріс Восс
Подивитися всі
Видавництво
Наш Формат
Серія книг
Запалюйте ідеї
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Юлія Кузьменко
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140х210 мм, 150х215 мм, 145х215 мм
Рецензії
 •  
  Новое
  Одна из книг этого набора книга Марка Мэнсона «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем». Ее автор заядлый блогер, создавший настоящую жемчужину. Сначала мне пришлось привыкнуть к его стилю письма. Как только я к этому привыкла, я не могла отложить книгу. Он приводит замечательные аналогии, чтобы показать множество полезных моментов. Я не буду раскрывать больше содержания, потому что вам решать, как найти свои собственные жемчужины мудрости. Я начала читать эту книгу, потому что знаю, что мне нужно изменить свое отношение ко многим вещам. Я поняла, что слишком много беспокоюсь обо всем, как о вещах, о которых я должна заботиться, так и о вещах, о которых я не должна заботиться.
  На мой взгляд, книга принимает безумный поворот в главе 9. Примерно в тот момент, примерно в середине главы, все обрело смысл. Не только все, что я прочитала, но и то, как автор изменил свою жизнь. Позже в этой главе и до конца книги мне казалось, что я читаю триллер. Мое мнение о Марке, как о писателе, действительно изменилось в этой главе. Вся книга была хороша, но та самая глава… Я бы предпочла, чтобы вся книга была такой, но имеем то, что имеем.
 •  
  Один из
  Название книги Мэнсона «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» иронично. Это не книга о том, как ни о чем не заботиться (автор убедительно утверждает, что на самом деле этого никогда не происходит). Скорее, это демонстрирует глубокое влияние на наш выбор о том, о чем заботиться (наши ценности), оказывает влияние на нашу эффективность и удовлетворенность жизнью. В нем перечислены некоторые из наиболее распространенных вариантов, которые могут привести к нежелательным результатам, и предлагаются другие, которые, как правило, приводят к лучшим результатам. Нам дают практические советы о том, как определить те ценности, которые способствуют более полноценной именно вашей жизни.
  Предупреждаю: это непростые стратегии «как всегда чувствовать себя хорошо», они требуют честности и готовности испытывать дискомфорт. Но, связывая эту книгу с моим собственным путешествием по принятию некоторых из менее эффективных выборов, определенных автором, с движением в направлении принятия некоторых из лучших, я могу сообщить, что результаты во многом оправдывают усилия. Я настоятельно рекомендую эту книгу всем, кто хочет улучшить свою жизнь и отношения, а также изменить мир к лучшему.
Купити - Набір для виживання в офісі (комплект із 3 книг)
Набір для виживання в офісі (комплект із 3 книг)
556 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Марк Менсон
Марк Менсон

Марк Менсон (1984) - американський письменник, професійний блогер, інтернет-підприємець, консультант з особистого розвитку, засновник, а також виконавчий директор компанії «Infinity Squared Media LLC». З 2007 року працює з людьми, у яких є емоційні проблеми й кризи у відносинах. Багатий досвід фахівця налічує тисячі людей з більш ніж 30-ти країн світу. Книга Менсона «Тонке мисте...

Детальніше

Рецензії Набір для виживання в офісі (комплект із 3 книг)

 •  
  Новое
  Одна из книг этого набора книга Марка Мэнсона «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем». Ее автор заядлый блогер, создавший настоящую жемчужину. Сначала мне пришлось привыкнуть к его стилю письма. Как только я к этому привыкла, я не могла отложить книгу. Он приводит замечательные аналогии, чтобы показать множество полезных моментов. Я не буду раскрывать больше содержания, потому что вам решать, как найти свои собственные жемчужины мудрости. Я начала читать эту книгу, потому что знаю, что мне нужно изменить свое отношение ко многим вещам. Я поняла, что слишком много беспокоюсь обо всем, как о вещах, о которых я должна заботиться, так и о вещах, о которых я не должна заботиться.
  На мой взгляд, книга принимает безумный поворот в главе 9. Примерно в тот момент, примерно в середине главы, все обрело смысл. Не только все, что я прочитала, но и то, как автор изменил свою жизнь. Позже в этой главе и до конца книги мне казалось, что я читаю триллер. Мое мнение о Марке, как о писателе, действительно изменилось в этой главе. Вся книга была хороша, но та самая глава… Я бы предпочла, чтобы вся книга была такой, но имеем то, что имеем.
 •  
  Один из
  Название книги Мэнсона «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» иронично. Это не книга о том, как ни о чем не заботиться (автор убедительно утверждает, что на самом деле этого никогда не происходит). Скорее, это демонстрирует глубокое влияние на наш выбор о том, о чем заботиться (наши ценности), оказывает влияние на нашу эффективность и удовлетворенность жизнью. В нем перечислены некоторые из наиболее распространенных вариантов, которые могут привести к нежелательным результатам, и предлагаются другие, которые, как правило, приводят к лучшим результатам. Нам дают практические советы о том, как определить те ценности, которые способствуют более полноценной именно вашей жизни.
  Предупреждаю: это непростые стратегии «как всегда чувствовать себя хорошо», они требуют честности и готовности испытывать дискомфорт. Но, связывая эту книгу с моим собственным путешествием по принятию некоторых из менее эффективных выборов, определенных автором, с движением в направлении принятия некоторых из лучших, я могу сообщить, что результаты во многом оправдывают усилия. Я настоятельно рекомендую эту книгу всем, кто хочет улучшить свою жизнь и отношения, а также изменить мир к лучшему.
 
Характеристики Набір для виживання в офісі (комплект із 3 книг)
Автор
Тел Рез, Кріс Бейлі, Кріс Восс, Марк Менсон
Видавництво
Наш Формат
Серія книг
Запалюйте ідеї
Мова
Українська
Рік видання
2019
Перекладач
Юлія Кузьменко
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140х210 мм, 150х215 мм, 145х215 мм
Палітурка
Тверда, Коробка
Папір
Офсетний
ISBN
252-400-005-213-8, 978-617-7682-60-7, 978-617-7552-24-5, 978-617-7682-22-5, 978-0-06-240780-1
Вага
905 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Набір для виживання в офісі (комплект із 3 книг)