Пропаганда (комплект із 2 книг)
Паперова книга | Код товару 1224734
Автор
Пітер Померанцев, Дейвид Патрикаракос
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Ірина Рудько, Оксана Форостина
Кількість сторінок
640
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм

Усе про книжку Пропаганда (комплект із 2 книг)

Книга 1. Війна у 140 знаках. Як соціальні медіа змінюють конфлікти у XXI столітті

Навесні 2014 року британський журналіст Дейвид Патрикаракос потрапив на війну нового типу у місці, де світ конфліктів старого типу остаточно поступився новому світові: в Україні. Саме тут він зрозумів, що природа конфліктів змінилася: як пише автор, можливо, важливішою є перемога у війні слів та наративів, аніж те, хто має найпотужнішу зброю, кордони між політикою та війною ніколи не були такими розмитими, а політика — такою нестабільною.

Патрикаракос здолав тисячі кілометрів трьох континентів, щоб описати, як Homo digitalis по-новому визначає конфлікт нашої епохи. Він пише про війну Ізраїлю 2014 року проти ХАМАСу, архетипову асиметричну війну ХХІ століття, яка штовхає державу у протистояння з недержавним суб’єктом, про російсько-українську війну, про те, як Ісламська держава використовує соціальні медіа для радикалізації та вербування. Так ця книжка стала "інтимним і детальним портретом війни ХХІ століття, а також людей і технологій, які її видозмінюють".

Про книжку

"Працюючи в конфліктних зонах Східної Європи та Близького Сходу, Дейвид Патрикаракос у своїх репортажах не обмежується описами місць, які відвідує, людей, з якими зустрічається, і ситуацій, з якими стикається у пошуках зв’язків, що окреслюють новітню форму війни. Допитливо, вдумливо, чудово написана книжка, для кожного з нас. Хочемо цього чи ні, але всі ми вже у кібер-траншеях нової глобальної війни, тож мусимо навчитися воювати і жити в створеному цією війною світі".

— Сергій Плохій, історик, професор Гарвардського університету, директор Українського наукового інституту Гарвардського університету

"Попри те, як насправді розгортаються обставини на місцях, армія оперативників ХХІ століття постала для формування та маніпулювання громадським сприйняттям конфліктів. У надзвичайно важливій і своєчасній подорожі автор Дейвид Патрикаракос досліджує наш світ і риторично запитує: “Якщо бомба розірвалася десь у селищі і ніхто цього не затвітив, то чи дійсно це сталося?”. “Війна у 140 знаках” наповнена інсайтами журналістських років, Дейвид вміло простежує переплетення інформації та бойових дій, а також те, що цей перетин означає для майбутнього нашого світу".

—  Марк Ґудмен, автор бестселера New York Times «Злочини майбутнього»

Книга 2. Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності

Ця книжка про величезну індустрію маніпулювання нашими думками, рішеннями, бажаннями, про нові та старі інструменти залякування і брехні, які використовують політики і наркомафія, релігійні фанатики і популісти, і що можна їм протиставити.

Ця книжка про інформаційні війни, ботів і погоничів ботів, про тролів і хакерів, про фейкові новини і втрату прозорої політичної дискусії. А ще – про ХХ століття, про його інтелектуальний спадок, про Холодну війну і КҐБ, про втрачену ілюзію, що більше інформації означатиме більше свободи та глибші дискусії, про пошук надії. Це також сімейна історія, й історія дисидентства, яка, здавалося, закінчиться у ХХ столітті, але триває.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Пітер Померанцев, Дейвид Патрикаракос
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Ірина Рудько, Оксана Форостина
Кількість сторінок
640
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Рецензії
Купити - Пропаганда (комплект із 2 книг)
Пропаганда (комплект із 2 книг)
440 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Пітер Померанцев
Пітер Померанцев

Пітер Померанцев – британський письменник, журналіст і телепродюсер, старший науковий співробітник Інституту глобальних відносин Лондонської школи економіки. Досліджує сучасні медіа та пропаганду, зокрема консультував парламентські комітети Великої Британії та США. Публікується у виданнях Financial Times, London Review of Books, Politico, Atlantic, New Yorker...

Детальніше

Дейвид Патрикаракос
Дейвид Патрикаракос

Дейвид Патрикаракос — британський репортер та письменник, дописує переважно з країн Близького Сходу, України та Росії. Дейвид є позаштатним редактором і дописувачем у Daily Beast та дописувач у Politico. Виступав на тему політики в епоху пост-правди на конференції TEDx. Репортажі, статті та аналітичні матеріали Дейвида публікують Financial Times, New York Times, Wall Street Journal, Reuters, The G...

Детальніше

Рецензії Пропаганда (комплект із 2 книг)

 
Характеристики Пропаганда (комплект із 2 книг)
Автор
Пітер Померанцев, Дейвид Патрикаракос
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Ірина Рудько, Оксана Форостина
Кількість сторінок
640
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
9786177544189, 978-617-7544-61-5
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Пропаганда (комплект із 2 книг)