Про що... (комплект із 4 книг)
Паперова книга | Код товару 1292509
Автор
Харукі Муракамі, Саймон Кричлі, Лія Прайс
Подивитися всі
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Мирослава Лузіна, Олександр Михельсон, Катерина Залавська
Кількість сторінок
800
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
125х185 мм

Усе про книжку Про що... (комплект із 4 книг)

Книга 1. Про що я говорю, коли говорю про біг

Збірка автобіографічних нарисів «Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі вважається найвідомішою у світі книгою про біг. Водночас це – розповідь про рух автора по життю: від бару до письма, від письма до ультрамарафону. Адже подорожувати можна і континентами, і мовами, і заняттями.

Нон-фікшн у виконанні Муракамі легкий, іронічний, детальний.

«Більшу частину того, що я знаю про письменництво, я дізнався під час щоденних пробіжок», – каже Муракамі. Цю тезу підтверджує чи не кожен рядок у книзі. У книзі, котра принесе читачеві справжню насолоду від занурення у світ іншої людини. Адже насолода – це також питання вибору.

Тираж цієї книги видано із залученням коштів Гранту інституційної підтримки наданих "Українським інститутом книги".

Книга 2. Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол

Футбол – одна з найпопулярніших спортивних ігор у світі. У чому секрет, що примушує стількох людей дивитися футбол і так палко вболівати? Чи це те, що говорить про клас, расу чи стать? Це наша національна чи регіональна ідентичність?

Філософ Саймон Кричлі, який досліджує популярні феномени, намагається пояснити і це явище. Зокрема, ця книжка, як каже сам автор, не так про філософію футболу, а про те, що футбол може дати нам уявлення про філософію.

Як футбольний уболівальник, він розповідає про світлих і темних героїв: Зідана та Кройфа, Клафа і Реві, Шенклі й Клоппа. У компанії з ними, однак, фігурують Маркс і Ніцше, Сартр і Гайдеґґер, що спонукає подивитися на гру під надзвичайно цікавим ракурсом – точніше, одразу з багатьох ракурсів.

Книга 3. Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання

Лауреат Всеукраїнського рейтингу «Книжка Року» 2020. Номінація «Обрії», науково-популярна література

Що станеться з книжкою у добу онлайн-трансляцій, інтернету і соціальних мереж? Чи буде існувати друкована книжка? Як зміниться життя людини без книжок, чи зміниться? І яке майбутнє читання? Авторка книжки через аналіз наукових досліджень та низку цікавих фактів з історії книжок формує відповіді на ці питання і загалом заспокоює читачів. Ця книжка буде корисною видавцям, бібліотекарям, критикам і оглядачам, вчителям, книгарям та всім любителям книжок.

Книга 4. Про що я мрію, коли їду на велосипеді

Це історія подорожі, метою якої було створення велосипеда мрії. Роберт Пенн проїхав майже 40 тисяч кілометрів навколо світу і повсякчас поповнював свою колекцію велосипедів для будь-якої потреби – від міського до гірського і шосейного, – аж доки вирішив зібрати байк "під себе". Автор побував у різних країнах, познайомився із легендарними виробниками і провів чимало екскурсій у минуле, розкриваючи різні аспекти розвитку велосипеда. Зрештою, Роб зібрав омріяну машину.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Харукі Муракамі, Саймон Кричлі, Лія Прайс
Подивитися всі
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Мирослава Лузіна, Олександр Михельсон, Катерина Залавська
Кількість сторінок
800
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
125х185 мм
Рецензії
Купити - Про що... (комплект із 4 книг)
Про що... (комплект із 4 книг)
580 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Харукі Муракамі
Харукі Муракамі

Країна сонячного сходу подарувала світові одного з найталановитіших і затребуваних сучасних письменників - Харукі Муракамі. Творчість японського автора стала популярною на Заході порівняно недавно, але при цьому купити книги Харукі Муракамі прагнуть читачі з різних країн, суспільств і культур. Причини бурхливого зростання інтересу до його творінь в усьому світі до кінця не з'ясовані. Але головна з...

Детальніше

Саймон Крічлі
Саймон Крічлі

Саймон Крічлі – англійський філософ і професор філософії Ганса Йонаса в Новій школі соціальних досліджень, багаторічний фан футбольного клубу «Ліверпуль». Він є автором таких популярних книжок, як «Боуї», «Книга мертвих філософів», «Доктрина Гамлета». Саймон Крічлі також веде колонку в The New York Times...

Детальніше

Лія Прайс
Лія Прайс

Лія Прайс – професорка Ратґерського університету. Викладає курси теорії роману, британської культури XVIII і XIX століть, гендерних студій та історії книжок. Редагує онлайн-журнал Public Books і пише критичні статті для New York Times Book Review, London Review of Books, Times Literary Supplement, Paris Review, Boston Globe. Авторка книжок про книжки, літературу і читання...

Детальніше

Роберт Пенн
Роберт Пенн

Роберт Пенн – журналіст, пише для Financial Times, Observer і Condé Nast Traveller, а також друкується у багатьох спеціалізованих виданнях. Канал BBC4 на основі його книги зняв документальний фільм під назвою «Поїздка мого життя: Історія велосипеда» («Подорож у глибини світогляду одержимої велосипедом людини… Чарівне видовище» – Observer). Роберт м...

Детальніше

Рецензії Про що... (комплект із 4 книг)

 
Характеристики Про що... (комплект із 4 книг)
Автор
Харукі Муракамі, Саймон Кричлі, Лія Прайс, Роберт Пенн
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Мирослава Лузіна, Олександр Михельсон, Катерина Залавська
Кількість сторінок
800
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
125х185 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7544-43-1, 978-617-7544-27-1, 978-617-7544-66-0, 978-617-7544-45-5
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Про що... (комплект із 4 книг)