Лоран Гунель (комплект із 5 книг)
Паперова книга | Код товару 1235770
Yakaboo 5/5
Автор
Лоран Гунель
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Юлія Кузьменко, Анна Роговченко
Кількість сторінок
1599
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
115х165 мм, 120x170 мм

Усе про книжку Лоран Гунель (комплект із 5 книг)

Книга 1. Бог завжди подорожує інкогніто

Алан Грінмор жив, як трапиться, робив, що кажуть, працюючи менеджером у агентстві з пошуку персоналу, і вірив, що від нього нічого не залежить. Поки без жодних пояснень його не покинула кохана дівчина… Від смертельного стрибка з Ейфелевої вежі Алана рятує таємничий незнайомець, запропонувавши угоду: він навчить його керувати власним життям в обмін на зобов’язання виконувати всі його доручення. Свобода в обмін на рабство? Виконуючі дивні та незрозумілі задання, Алан відчуватиме, що змінюється сам, починає краще розуміти колег та мотиви їх вчинків, переймається проблемами раніше ненависної фірми… І раптово зрозуміє, що не знає навіть справжнього імені свого рятівника. Не уявляючи, що той замислив, юнак знає одне — шляху назад для нього немає…

Як не пропустити в житті ті можливості, які воно нам пропонує? Знайти своє призначення й зробити реальністю найзаповітніші та найсміливіші мрії? Шлях до самореалізації та самовдосконалення відкритий кожному, треба лише обрати вірний напрямок. На відміну від інших книжок із психології саморозвитку, бестселер Лорана Гунеля не перелік правил і вправ, а захоплива розповідь про історію життя паризького юнака, до якої хочеться приєднатися! Повне інтриги й пригод, це керівництво з пошуку свого місця в житті, боротьби зі страхами й комплексами за особисте щастя та професійний успіх. Поради й завдання, які даватиме врятованому на межі відчаю Алану його таємничий наставник, — універсальна та ефективна методика розвитку особистості від психолога та письменника Лорана Гунеля.

Книга 2. День, що навчив мене жити

Від автора бестселера «Бог завжди подорожує інкогніто»!

Хто з нас не чекав того дня, який змінив би наше життя? Сонячний вихідний, сповнений теплих барв і позитивних емоцій. Ми уявляємо приємну прогулянку пірсом, звідусіль чутно сміх і невимушені розмови людей довкола. Аж раптом вас хапає за руку молода циганка… «Я прочитаю твоє майбутнє», - каже вона. Ви посміхаєтеся так, наче почули нісенітницю, але руки не прибираєте. Хай там як, жодне передбачення не зіпсує цього дивовижного недільного дня. Однак пророцтво циганки перевертає ваше життя догори дриґом, бо, можливо, цей день — останній. Та хіба таке можливо?..

Книга 3. Я обіцяю тобі волю

Від автора бестселерів «Бог завжди подорожує інкогніто» та «День, що навчив мене жити»

Життя Сибіль Ширдон почало руйнуватися, наче картковий будиночок. Начальник поставив перед фактом: лише десять днів, щоб зберегти робоче місце, інакше — звільнення. Того ж вечора коханий чоловік Сибіль сказав, що їхні стосунки вичерпали себе. Вона була немов затиснута в лещатах болю, страху та відчаю. Їй не залишалося нічого іншого, окрім як звернутися до… загадкового чоловіка, члена братства — таємного ордену. Кажуть, що він успадкував знання предків про функціонування людської психіки й здатен змінювати життя. Заманлива перспектива, авжеж? Сибіль вирішує ризикнути. Вона крокує надзвичайним шляхом пізнання себе й інших. Та чи стане їй сил розірвати всі кайдани, віднайти себе й схопити за крила омріяну волю — бути собою?..

Книга 4. І знайдеш ти скарб у собі

Час заплющити очі, щоб нарешті побачити

Аліса ніколи не була богобоязною парафiянкою, що молилася, перш нiж з’їсти пиріжок. А для священника Жеремі віра була повітрям, сенсом існування. Та парафiян у церкві всього дванадцять, як тих апостолiв. І практична атеїстка Аліса вирішує допомогти старому другові покращити цi показники. Для неї це просто черговий проект, який треба «розкрутити». Але заглиблюючись у світ духовного, Аліса відчуває, як щось в ній починає змінюватися. Тісні стіни скептицизму та іронії, що здавалися їй справжньою свободою, поступово розсуваються. Здається, ще крок — і Алісі відкриється істина, яку вона вперто не хотіла помічати. Але всесвіт довкола раптом стане незміряним. І не загубиться в нім лише той, хто зрозуміє, чого хоче насправді.

Книга 5. Людина, що хотіла бути щасливою

Жуліан почувався цілковито нещасним, хоча мав молодість та здоров’я. Незадоволений життям, молодик палко бажає віднайти щастя. Доля скеровує його до загубленого селища, що розташовано в самому серці балійських лісів. Там, подалі від гамірного світу, мешкає мудрий цілитель душ Самтьян. Йому відома істина, якої так прагне Жуліан. Це знання могло б змінити реальність та мільйони життів, обернути нещасних на щасливців. Але його так легко не отримаєш, не купиш і не забереш силою. Бо справжнє щастя можна лише збагнути…

Книга французького письменника Лорана Гунеля стала всесвітнім бестселером і була перекладена більш ніж двадцятьма мовами світу.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Лоран Гунель
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Юлія Кузьменко, Анна Роговченко
Кількість сторінок
1599
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
115х165 мм, 120x170 мм
Рецензії
 •  
  О психологии через призму художественного романа 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Очень хорошая подборка книг «Лорана Гунеля». Я открыла этого автора для себя совсем недавно, но уже успела прочитать все его книги. Интересно, что автор пишет в художественном жанре, то есть создает полноценные, пусть и небольшие истории с интересными персонажами, но при этом мастерски включает в свои рассказы психологические темы, разбирая основные страхи и комплексы большинства людей и показывая, что с ними можно бороться в любом возрасте.
  Я рекомендую прочитать эти книги, так как каждая посвящена конкретной проблеме. Автор не только сталкивает своих героев с разного рода проблемами и бросает им вызовы, но и показывает, что в любой ситуации можно найти простое и правильное решение. Например, в книге «Бог, который путешествует инкогнито» главный герой потерял все и находится на пороге самоубийства, но появляется человек, который показывает герою правильный путь. Интересно, что некоторые из описанных испытаний можно вполне воплотить и в своей жизни, доказав себе, что бороться со своими страхами не так сложно.
  В романе «День, когда я научился жить» герой узнает о своей скорой смерти и начинает жить полной жизнью, совершает хорошие поступки, отсеивая все незначительное, что раньше отнимало все силы. А вот в романе «Я обещают тебе волю» главная героина пытается сбросить с себя внутренние оковы и открыться для полной и счастливой жизни. Каждая из этих книг не только раскрывает глаза на определенные проблемы, но и мотивирует совершать правильные поступки. Мне понравилась манера автора рассказать о самом главном, но не навязчиво, а на примерах вымышленных художественных персонажей, который всегда находят путь к истине.
 •  
  Психологія і художня творчість 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Обожнюю творчість Лорана Гунеля. В його книгах чарівним чином поєднуються художня та психологічна література. Всі його герої проходять психологічний тренінг якимось наставником і все це описано в цікавій і захоплюючій художній формі. Сюжет настільки захоплює, що виникає лише одне бажання - дізнатись як герой пройде свої випробування, які почуття та емоції переживе та як зміниться його життя.

  У книзі "Бог завжди подорожує інкогніто" головний герой Алан Грінмор невпевнений в собі, вважає, що нічого не вартий і тому не бачить сенсу у своєму існуванні. І коли він уже вирішує попрощатися з життям, з'являється незнайомець, який пропонує йому доволі дивну угоду. Книга сподобалась дуже - неймовірно цікавий сюжет та неочікуваний фінал.

  У другій книзі "День, що навчив мене жити" головний герой Джонатан нібито і бізнес має, і дочку, яку дуже любить, але щастя не має. Кожного дня він страждає: дочку бачить рідко; дружина його покинула, хоч він її й кохав; на роботі він ніяк не міг досягти рівня свого колеги, суперництво з яким його роз'їдало щохвилини. Та одного дня він почує слова, які змінять його назавжди. Він зрозуміє, яка робота приносить щастя, зуміє повернути собі сім'ю і більше ніколи не матиме бажання на когось рівнятися. Цікава історія, яку раджу прочитати.

  Третя книга "Я обіцяю тобі волю" і справді подарує вам шанс на свободу. Головна героїня Сибіль Ширдон не сприймає себе, бачить в собі лише недоліки. Вона керується лише страхами, що вона нічого не варта. Вона зневажає себе і не знає як жити далі. Та одна зустріч із давнім знайомим змінить її життя назавжди. Він направить її до чоловіка, який зможе подарувати їй свободу - свободу бути собою. Ця книга вчить любити себе, дозволяти собі бути різною, а також розуміти людей.

  Всі ці книги Лорана Гунеля розкажуть як повірити в себе, зрозуміти для чого ми всі працюємо та прийняти себе такими, якими є від народження
Купити - Лоран Гунель (комплект із 5 книг)
Лоран Гунель (комплект із 5 книг)
725 грн
Є в наявності
 

Рецензії Лоран Гунель (комплект із 5 книг)

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  О психологии через призму художественного романа 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Очень хорошая подборка книг «Лорана Гунеля». Я открыла этого автора для себя совсем недавно, но уже успела прочитать все его книги. Интересно, что автор пишет в художественном жанре, то есть создает полноценные, пусть и небольшие истории с интересными персонажами, но при этом мастерски включает в свои рассказы психологические темы, разбирая основные страхи и комплексы большинства людей и показывая, что с ними можно бороться в любом возрасте.
  Я рекомендую прочитать эти книги, так как каждая посвящена конкретной проблеме. Автор не только сталкивает своих героев с разного рода проблемами и бросает им вызовы, но и показывает, что в любой ситуации можно найти простое и правильное решение. Например, в книге «Бог, который путешествует инкогнито» главный герой потерял все и находится на пороге самоубийства, но появляется человек, который показывает герою правильный путь. Интересно, что некоторые из описанных испытаний можно вполне воплотить и в своей жизни, доказав себе, что бороться со своими страхами не так сложно.
  В романе «День, когда я научился жить» герой узнает о своей скорой смерти и начинает жить полной жизнью, совершает хорошие поступки, отсеивая все незначительное, что раньше отнимало все силы. А вот в романе «Я обещают тебе волю» главная героина пытается сбросить с себя внутренние оковы и открыться для полной и счастливой жизни. Каждая из этих книг не только раскрывает глаза на определенные проблемы, но и мотивирует совершать правильные поступки. Мне понравилась манера автора рассказать о самом главном, но не навязчиво, а на примерах вымышленных художественных персонажей, который всегда находят путь к истине.
 •  
  Психологія і художня творчість 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Обожнюю творчість Лорана Гунеля. В його книгах чарівним чином поєднуються художня та психологічна література. Всі його герої проходять психологічний тренінг якимось наставником і все це описано в цікавій і захоплюючій художній формі. Сюжет настільки захоплює, що виникає лише одне бажання - дізнатись як герой пройде свої випробування, які почуття та емоції переживе та як зміниться його життя.

  У книзі "Бог завжди подорожує інкогніто" головний герой Алан Грінмор невпевнений в собі, вважає, що нічого не вартий і тому не бачить сенсу у своєму існуванні. І коли він уже вирішує попрощатися з життям, з'являється незнайомець, який пропонує йому доволі дивну угоду. Книга сподобалась дуже - неймовірно цікавий сюжет та неочікуваний фінал.

  У другій книзі "День, що навчив мене жити" головний герой Джонатан нібито і бізнес має, і дочку, яку дуже любить, але щастя не має. Кожного дня він страждає: дочку бачить рідко; дружина його покинула, хоч він її й кохав; на роботі він ніяк не міг досягти рівня свого колеги, суперництво з яким його роз'їдало щохвилини. Та одного дня він почує слова, які змінять його назавжди. Він зрозуміє, яка робота приносить щастя, зуміє повернути собі сім'ю і більше ніколи не матиме бажання на когось рівнятися. Цікава історія, яку раджу прочитати.

  Третя книга "Я обіцяю тобі волю" і справді подарує вам шанс на свободу. Головна героїня Сибіль Ширдон не сприймає себе, бачить в собі лише недоліки. Вона керується лише страхами, що вона нічого не варта. Вона зневажає себе і не знає як жити далі. Та одна зустріч із давнім знайомим змінить її життя назавжди. Він направить її до чоловіка, який зможе подарувати їй свободу - свободу бути собою. Ця книга вчить любити себе, дозволяти собі бути різною, а також розуміти людей.

  Всі ці книги Лорана Гунеля розкажуть як повірити в себе, зрозуміти для чого ми всі працюємо та прийняти себе такими, якими є від народження
 •  
  Рецензія
  Про автора можу сказати що він є одним з моїх улюблених письменників. Ті його книги що я прочитав мені дуже сподобалися. У них цікава сюжетна лінія і часто шокуюча зав’язка. Наприклад одна книга починається з того, що головний герой збирається вчинити самогубство, але його в останній момент рятує невідомий чоловік, який потім відіграє важливу роль в його житті. В іншій книзі герою передрікають, що найближчим часом він загине. Тому він вирішує кардинально поміняти своє життя та прожити той час що в нього залишився зовсім по іншому. Звісно ж такі початки книг інтригують читача, і йому хочеться дізнатися що буде далі. Його книги надихають читачів змінити своє життя, внісши в нього більше доброти та любові. На прикладі своїх героїв він показує читачам конкретні приклади як можна стати іншою людиною за короткий проміжок часу. Особливо сподобалася перша книга. Це взагалі одна з найкращих книг що мені доводилося читати. Вона схожа на посібник з психології, в якій присутня цікава сюжетна лінія. В ній герою книги доводилося постійно переступати через свої страхи та робити те, що він найбільше боїться. Це допомогло йому багато чого досягнути в житті. Тому якщо ви хочете читати цікаві книги і при цьому отримувати максимальну користь від них, то неодмінно маєте прочитати ці книги.
 •  
  Всі перекладені романи разом
  Цікава пропозиція від Якабу заслуговує на увагу читачів. Адже на цей раз пропонується придбати всі перекладені на цей момент романи сучасного французького письменника Лорана Гунеля разом.
  При цьому окрім цікавих та корисних романів читач може цілком реально зекономити кошти.
  Треба зазначити, що книги мають якісну поліграфію друку та оформлення.
  Отже перед читачем відкривається пропозиція придбати та прочитати наступні романи: «Бог завжди подорожує інкогніто», «День, що навчив мене жити», «Я обіцяю тобі волю», «І знайдеш ти скарб у собі», «Людина, що хотіла бути щасливою».
  Головні герої роману це як правило молоді люди, віком до тридцяти років. Героїв об’єднує невпевненість в собі та своїх діях, що можливо викликано або «кризою середнього віку», або якимись серйозними потрясіннями у житті.
  Автор своїми романами мотивує читача не пасувати перед життєвими труднощами, а навпаки намагатися відкрити в собі додаткові сили та ресурси для того, що зміни своє життя на краще. Тому в першу чергу для мене книги стали цікаві своїм величезним зарядом позитивної мотивації. Певні моменти можуть здатися дещо наївними, а інші навпаки цілком реально застосувати на практиці в своєму житті.
  В будь якому разі романи не залежать байдужими свого читача, та залишать велику кількість різноманітних емоцій.
 
Характеристики Лоран Гунель (комплект із 5 книг)
Автор
Лоран Гунель
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Юлія Кузьменко, Анна Роговченко
Кількість сторінок
1599
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
115х165 мм, 120x170 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
FuturaBook
ISBN
978-617-12-1552-8, 978-617-12-1552-8, 978-617-12-5090-1, 978-617-12-7434-1, 978-617-12-8323-7, 978-617-12-8120-2
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Література країн світу
Література Франції
Література за періодами
Сучасна література