Інферно
Паперова книга | Код товару 363895
Yakaboo 4.9/5
Автор
Ден Браун
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2013
Рік першого видання
2013
Перекладач
Володимир Горбатько
Кількість сторінок
512 с.
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Інферно

«Чудово написаний роман, з багатьма непередбачуваними поворотами сюжету… Король трилеру повернувся».

Library Journal

В основі сюжету роману «Інферно» нові пригоди професора з Гарварду Роберта Ленгдона, вже відомого читачам за романами «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ». Події в «Інферно» розгортаються стрімко: професор Ленгтон вступає у інтелектуальний двобій з геніальним вченим – генетиком, що залишив йому послання, у розділі “Пекло” містичного роману “Божественна комедія” Данте. Новий ворог Ленгтона, займається проблемою перенаселення Землі і впевнений, що бачення пекла Данте незабаром може стати реальністю. Завдяки такому переплетінню Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів.

Ден Браун – автор багатьох бестселерів, в тому числі екранізованих. Його романи – одні з найпопулярніших у світі – їх не перестають обговорювати не тільки читачі, а й вчені. Книжки Брауна було видано 52 мовами, загальним накладом понад 200 000 000 екземплярів. У 2005 році Ден Браун увійшов у ТОП 100 найвпливовіших людей світу за версією журналу TIME. Усі книжки Дена Брауна, що виходили українською – незмінно ставали бестселерами. Найбільші показники належать скандально відомому роману Дена Брауна «Код Да Вінчі» - сукупні продажі перетнули відмітку у 120 000 примірників. А сумарні показники книжок, що пов’язані пригодами професора Роберта Ленгдона - «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ» - в Україні склали близько 300 000 проданих примірників.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ден Браун
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2013
Рік першого видання
2013
Перекладач
Володимир Горбатько
Кількість сторінок
512 с.
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Цитата
Король трилеру повернувся
Library Journal
Рецензії
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Рад, что приобрел данную книгу, сюжет, интрига, исторические моменты - все на высочайшем уровне!
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Отличная книга!!! Из всей серии про Роберта Ленгдона эта книга самая объемная, но при этом не менее интересная и захватывающая. Сюжет довольно таки интересный, задумка вполне соответствует характеру исполнения автора) что еще... Ах да, неожиданная развязка
Купити - Інферно
Інферно
80 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Ден Браун
Ден Браун

Сучасний американський письменник, журналіст і музикант, більше відомий як автор кріптоісторичних романів. Його твори перекладені на багато мов, багато разів екранізувалися, а шум навколо деяких висловлених ним псевдоісторичних теорій не вщухає досі. Всі книги Дена Брауна є світовими бестселерами і користуються великою популярністю серед читачів. Письменник заявляє, що описані в його творах події...

Детальніше

Цитата Інферно

Король трилеру повернувся
Library Journal
 

Рецензії Інферно

 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Рад, что приобрел данную книгу, сюжет, интрига, исторические моменты - все на высочайшем уровне!
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Отличная книга!!! Из всей серии про Роберта Ленгдона эта книга самая объемная, но при этом не менее интересная и захватывающая. Сюжет довольно таки интересный, задумка вполне соответствует характеру исполнения автора) что еще... Ах да, неожиданная развязка
 •  
  Рецензия 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Ден Браун как всегда на высоте. Пожалуй, это лучшая из серии про Роберта Легдона.
 •  
  Інферно 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  «Інферно»— детективний роман всесвітньо відомого письменника Дена Брауна, четверта книга з серії книг про пригоди Роберта Ленґдона. Читач вже добре знає персонажа та стиль написання Дена Брауна, тому очікує високоякісну гостросюжетну роботу з лабіринтом загадок і містифікацій. І без сумніву можна заявити, що читач не буде розчарований!
  Цього разу Роберт Ленґдон подорожує різними країнами світу, аби врятувати ціле людство! Йому в цьому звичайно ж допомагає молода обдарована дівчина, і разом їм вдається не лише розгадати підступні загадки, але й тікати від різноманітних поганців. Від перших сторінок книга не дає Вам розслабитися і Ви все більше занурюєтеся у вир пригод та неймовірних подій.
  Теми, підняті у книзі, змушують замислитися про глобальні проблеми людства. А те, як цікаво описані Флоренція, Венеція та Стамбул, заохочує пакувати валізи та вирушати у подорож стопами Роберта Ленґдона.
  Здається, що кожна нова книга Дена Брауна перевершує попередню, тож рекомендую усім для приємних та незабутніх вечорів!
 •  
  Захватывающая история! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Дэн Браун - прекрасный мастер плетения интриг и заговоров. Читать его книги было одно удовольствие. И данная история, 4 про профессора, не стала исключением. Сюжет, исторические моменты - все на высоком уровне, как всегда. А концовка, заставила сердце сжаться.
  Кажется, что герой никогда не постареет. Всегда острый ум, необычайная хватка, и прекрасный знаток символики. (немалую роль в этом сыграли и обстоятельства предыдущих книг)
  Стоит также отметить, что описание городов очень сильное. Они настолько детализированы, и наполнены тайнами, смелостью, историей, что хочется посетить эти места, и проникнуться атмосферой в живую!

  Свежая книга «Инферно» ни коем образом не претендует на высокую серьезную литературу. Когда я ставлю оценку "5", я не приравниваю её к другим книгам с такой же оценкой от меня! Нет. Каждое произведение оцениваю сугубо по сути. Только эту книгу, и больше ничего. Так, что не стоит принимать скромные мои высказывания, за что-то больше, нежели они есть на самом деле. Оценка выставлена только для себя, и только по данному роману.
  Хотя, сравнивать книги Брауна одно удовольствие. Такое ощущение, что мастерство его возрастает с каждой историей, а идей всё больше и больше принимают огромный оборот.
 •  
  Рецензия
  Только что закончила читать "инферно". По мне, так это лучшая книга Брауна, и есть в ней что-то устрашающее, даже, я бы сказала, какое то ощущение безысходности. Но, книга заслуживает внимания и самой высшей оценки.
 •  
  Подивитися можна, читати обов"язково
  Минулого тижня вищі сили вберегли мене від нападу синдрому читацької зверхності. Це такий стан, коли ти відрікаєшся від якоїсь популярної книжки тільки тому, що її всі читають, отже, це масове, а ти типу не така, як всі, піду-почитаю-щось-високе. Після прочитаного років дванадцять тому "Коду да Вінчі" Дена Брауна я чомусь вирішила, що ок, я зрозуміла, як пише цей автор, і погнала читати інших, не сподіваючись повернутися до нього колись. Але таки повернулася :) І дуже рада.
  Цього разу за порадою чоловіка я прочитала "Інферно". Аргумент простий: протягом трьох днів чоловік не реагував на заклик "Ходи їсти!", натомість не відпускав з рук книженцію, куплену в "Ашані" за 45 гривень. Мене заінтригувало, що ж може відволікти увагу від святого — спільної трапези? А далі пішло-поїхало: ну прочитай, прочитай! Давай хоч фільм подивимося!

  Ок, подивімося. Увімкнули. Зараз розумію, що це було ризиковано, бо більшість людей критикують (справедливо!) фільм, кажуть, що після фільму не виникає бажання читати книжку. Але зі мною спрацювало. І все це через те, що кульмінаційна сцена відбувається в Стамбулі, у містичному водосховищі напроти Айя-Софії. Ми були там минулого літа. Водосховище вражає: колони під землею у воді. Демонічна червона підсвітка. Дві голови міфічної Медузи, море риби в темній воді, химерна музика, монотонне скрапування води... І тільки натовпи принишклих туристів нагадують, що ти не в чиємусь сюрреалістичному сні, а в туристичному об'єкті. Вийдеш на світло з водосховища — і ось ти знову в реальності. Але в Цистерні Базиліці реальність таки викривлена, химерна. Потойбіччя... Саме туди привели професора Ленгдона натяки маніяка-самогубці, який вирішив урятувати людство від перенаселення, застосувавши смертоносний вірус...
  Бертран Цобріст — головний лиходій книжки — харизматичний лідер поборників трансгуманізму. В його трактуванні людству загрожує перенаселення. На думку Цобріста, знищити третину населення планети — це напрочуд гуманістичний крок. От, наприклад, чума. Свого часу вона забрала життя сотень тисяч людей. Ніби й хріново, але, виявляється, насправді ситуативне прорідження чисельності населення сприяє наступному відродженню й розвитку. А що зараз від чуми не помирають, то Цобріст залюбки береться за створення нового вірусу. Ідейка Цобріста якось не дуже сподобалася Міжнародній організації охорони здоров'я, тож її працівники хочуть ліквідувати "спасителя". Але ось біда: той повернутий не тільки на ідеї порятунку людства шляхом вбивства його третини, але й на "Божественній комедії" Данте, особливо на тій частині, що "Пекло". Тут медикам не обійтися без професора Ленгдона, який напрактикувався на зашифрованих посланнях ще з часів "Коду да Вінчі" й "Ангелів і демонів", а тому, ясний перець, тільки йому до снаги знайти вірус і врятувати людство від чуми ХХІ століття. У цьому йому допомагає не тільки мегаерудиція, але й симпатична й не менш ерудована лікарка Сієнна Брукс.

  Десь така зав'язка твору. Романна дія триває тільки день (насичений, скажу я вам, деньок випав професорові Ленгдону). Довелося побігати по Флоренції, Венеції й Стамбулу, стати свідком кількох убивств, зрад, провалів, причому пам'яті, галюцинацій, перемог... І все це упереміш із текстом Данте, цікавинками з його біографії, оповідями про безліч архітектурних пам'яток Європи... Це дуже-дуже цікаво, пізнавально, це справді провокує взяти й поїхати десь просто для того, щоб побачити тих коней на соборі Сан-Марко у Венеції чи посмертну маску Данте у Флоренції... І якщо я колись туди поїду, то візьму з собою книжку, щоб побігати за Ленгдоном і Сієнною. І тільки тому, що фінал цієї книжки несподіваний, напружений, я не можу довзволити собі його проспойлерити. А для тих, хто бачив фільм і не хоче читати книжку, просто скажу, що В КНИЖЦІ ЗОВСІМ ІНШИЙ ФІНАЛ. Який? Треба читати.
  Тепер ще про кілька мінусів екранізації.
  Головним для мене став рагулізм образу Цобріста. У фільмі він миршавий інтелігентик, на якого не звертаєш уваги. У книжці натомість — харизматичний лідер, який зачарував сотні людей, аж ті ладні віддати за нього життя. Цобріст переконливий, він розумний, і якоїсь миті читач ладен повірити в його безумні ідеї. Якби я писала топ найхаризматичніших лиходіїв з останніх прочитаних книжок, то Цобріст би очолив цей список. Він, безперечно, гідний кандидат від партії зла в дебатах проти доброго Ленгдона.
  Далі. Сієнна. У фільмі вона ніяка (при всій повазі до акторки, яка зіграла жінку Гокінга у "Всесвіті Стівена Гокінга"). У книжці її образ значно складніший і продуманіший. І теж відрізняється від фільмової інтерпретації. А дивний тонкий зв'язок між нею й Ленгдоном у фільмі взагалі не прописаний, а дарма: мене пробирає, коли люди, що опинилися по різні боки барикад, шанують одне одного завдяки винятковому розуму...
  Образ Елізабет Сінскі і її поплічників, а також Начальника, що несвідомо прикривав Цобріста (невдобно получилося, як в анекдоті), теж відрізняються від книжкових, але вони не такі важливі. Але от Цобріста і Сієнну пробачити важко.
  І все-таки, якщо вам бракує часу на читання, але ви любите дивитися фільми, подивіться "Інферно". А коли вам сподобається, просто повірте, що книжка набагато краща. Дайте собі шанс дізнатися, як насправді закінчилася ця історія.

  ПС для тих, хто читав "Інферно". Якщо ви, як і я, задумувалися, чи можливо створити такий вірус, який придумав Цобріст (ви зрозуміли, про що я), мушу всіх заспокоїти. Спеціально проконсультувалася з другом-вірусологом, і він сказав, що це дуже малоймовірно. Через наругу над самим розумінням вірусу від взагалі відмовився дивитися фільм — таким був його протест. Так що видихніть.
  Бо, чесно, Ден Браун написав про цей вірус так, що я в нього повірила.

  ППС. Переклад "КСД" дуже хороший.
 •  
  Интересно
  Новый роман Дэна Брауна "Инферно" снова погружает нас в средневековые загадки и исторические казусы. Читала, потому что начав эту серию, не можешь пройти мимо следующей истории. Читается, как всегда, легко и быстро.
  Начало романа необычное, почему главный герой Роберт Ленгдон, оказывается в больнице и ничего не помнит о последних событиях? Все путается, расплывается, а тут еще и грозящая опасность от нападения киллера. И роман закручивается в совершенно непонятную спираль: оставленные Данте века назад шифрованные послания, артефакты и по пятам идущие преследователи. Интрига, как всегда, присутствует до последних страниц, тем неожиданнее финал и главный злодей, стоящий за всем. И опасность, снова нависшая над всем человечеством, потому что злой гений не имеет ни пощады, ни границ.
  Как всегда у Брауна в этом романе присутствует очень красочное описание прекрасной Флоренции, ее улиц, площадей, особняков, мостов и парков. Город великолепен на самом деле, а на страницах романа как будто снова оказываешься в центре Тосканы. Описание Стамбула не менее сильное, думаю, все романы серии в какой-то степени подтолкнут туристов к посещению знаковых мест и городов. Остается только ждать продолжения серии.
 •  
  Невтомний шукач пригод
  Ден Браун, який стрімко увірвався в наше життя з книгою «Код да Вінчі» та наробив багато галасу у середовищі науковців, істориків і літературознавців.
  «Інферно» - це четверта книга з серії романів про пригоди Роберта Ленґдона. Автор продовжує знайомити читача зі своїм баченням окремих сторінок історії. Цього разу знаменитий професор відвідує, разом з читачами, Флоренцію та знайомиться з її історичними пам’ятками не «забуваючи» при цьому втрапити у чергову, небезпечну пригоду. Книга не обмежується лише Флоренцією, головні герої роману встигають також побувати у Венеції та Стамбулі. Іноді аж надто детальні описи, присвячені архітектурним шедеврам, навіть втомлюють.
  Незважаючи на те, що автор експлуатує одну й ту ж тему, яка «червоною ниткою» проходить через усі книги серії – це зовсім не позначилося на сюжеті. Можливо у цій книзі менше загадок та головоломок, однак сюжет залишається таким же динамічним та напруженим. Однією з цікавих тем, які автор згадує в книзі є проблема перенаселення земної кулі.
  Книга має тверду обкладинку та зручний для читання шрифт.
 
Характеристики Інферно
Автор
Ден Браун
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2013
Рік першого видання
2013
Перекладач
Володимир Горбатько
Кількість сторінок
512 с.
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
130x200 мм
Палітурка
Тверда
Тираж
100 000
Тип
Паперова
Література країн світу
Література США і Канади
Література за періодами
Сучасна література
 

Про автора Інферно