Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання
Паперова книга | Код товару 921081
Автор
Катерина Проценко, Кріс Різ
Видавництво
MM Publications
Серія книг
Exam Booster
Мова
Англійська
Рік видання
2018
Вік
Підліткам
Кількість сторінок
136
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання

Рівень: B1-B2

Exam Booster Complete Edition

Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до ЗНО  – оновлений і доповнений посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, розроблений видавництвом «Лінгвіст спільно Видавництвом Кембриджського університету. Нове видання має покращену візуальну структуру, більш детальні інструкції до завдань, а також,  містить комплексну підготовку до всіх частин ЗНО, а саме: читання, аудіювання, використання мови та письмо. Посібник підійде для учнів 10-11 класів, як супутний до основного курсу матеріал.

Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до ЗНО складається із 4-ьох секцій: Listening, Reading, Use of English і Writing. Завдання екзаменаційного формату в кожній секції мають тематичний розподіл, що створює логічну структуру посібника, легку для використання як для вчителя, так і для самостійного опрацювання старшокласниками. Від 60 до 80 годин матеріалу, який можна інтегрувати в урок, або й побудувати цілий урок на основі того чи іншого розділу.

Секція “Listening” – це 9 юнітів; кожні 3 юніти – це, відповідно, 3 теми, згруповані за типами Multiple Choice, True or False. Перші три юніти – це переважно короткі монологи кількох спікерів із завданням обрати правильне зображення. Наступні 3 теми – це діалоги із завданнями True or False, а останні 3 – це довші монологи (лекції, презентації) із завданням Multiple Choice. Окрім безпосередніх завдань, що розвивають навички слухання, в кожній темі є додаткові завдання на письмо, а також граматика.

Секція “Reading” містить 8 розділів, розроблених відповідно до тематичного спрямування. В кожному розділі – автентичний текст. Тексти цікаві для учнів і містять всю необхідну для успішного складання іспитів лексику та граматичні конструкції. Подальші завдання екзаменаційного формату спрямовані на чітке розуміння і відпрацювання мовних одиниць.

Секція “Use of English” складається з 8 розділів, що згрупували всі найскладніші теми цього напрямку. Секція розроблена спеціально для старшокласників українських шкіл, кожен розділ спрямований на відпрацювання певних мовних одиниць в різних контекстах для кращого їх засвоєння. Будучи однією з найскладніших сфер для учнів, секція “Use of English” розроблена в посібнику “Exam Booster” таким чином, щоб поступово через ускладнення завдань, а також поради від авторів, учні могли з легкістю розібратись в усіх питаннях.

Остання секція – “Writing” – містить 5 розділів, що охоплюють всі аспекти письма, необхідні для іспиту. Як показало дослідження, письмо – найпроблемніша частина іспиту для 11-класників. Саме тому, Exam Booster приділяє неабияку увагу формуванню навичок не лише письма, а й розуміння інструкцій, логічного мислення і вміння послідовно виражати думку. Кожна секція підручника містить корисні поради Exam Tips, розроблені спеціально для учнів, що складатимуть ЗНО. У секції “Writing” навіть вправи на розуміння учнями самої структури іспиту.

Exam Booster. Підготовка до ЗНО – це не лише тренувальні вправи, це – цінні поради учням до кожного типу завдань, це поступові кроки до успішного складання іспиту, логічно побудоване відпрацювання основних навичок, що становлять складнощі для сучасних учнів, а водночас - і узагальнення та систематизація отриманих протягом багатьох років знань з англійської мови.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Катерина Проценко, Кріс Різ
Видавництво
MM Publications
Серія книг
Exam Booster
Мова
Англійська
Рік видання
2018
Вік
Підліткам
Кількість сторінок
136
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
Купити - Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання
Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання
156 грн
Є в наявності
 

Рецензії Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання

 
Характеристики Exam Booster B1-B2 Complete Edition. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання
Автор
Катерина Проценко, Кріс Різ
Видавництво
MM Publications
Серія книг
Exam Booster
Мова
Англійська
Рік видання
2018
Вік
Підліткам
Кількість сторінок
136
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
200х260 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
ISBN
9786177713073
Тип
Паперова