Книги англійською мовою

Вивчення іноземних мов розвиває інтелект пам'ять. А англійська вже кілька десятків років вважається найпопулярнішою мовою в світі. На ній побудовано бізнес і індустрію розваг. Без знання англійської важко знайти престижну роботу, відправитися в подорож і познайомитися з людьми з інших країн.

Для того, щоб поліпшити знання англійської мови, не обов'язково ходити на спеціальні курси. Досить зануритися в мовне середовище. Зробити це можна, читаючи книги англійською.

Широкий асортимент книг англійською

На сайті інтернет-магазину Yakaboo представлено книги англійською для дорослих і дітей. Це не тільки освітня література, яка поліпшить ваше знання мови. Це також і художні твори, прочитавши які ви помітно поліпшите словниковий запас і навчитеся застосовувати отримані знання на практиці. Погодьтеся, що «Пригоди Шерлока Холмса» Артура Конан Дойла або «Жінку в білому» Уїлки Коллінза краще читати в оригіналі, а не в перекладі.

У каталозі нашого магазину представлено такі серії книг англійською мовою:

  1. Cool Reading, Cool Grammar - навчальна література, яку розбито на кілька категорій (тварини, спорт, свята).

  2. English in School - в цій серії представлено твори зі шкільної програми.

  3. Magic English - навчальні зошити для дітей, які розроблено за сучасними методиками. Прописи навчать правильно виводити букви, а словнички дозволять дитині вивчити кілька десятків слів за категоріями (частини тіла, сім'я, іграшки і т.д.).

Тим, хто тільки приступає до читання іноземними мовами, можна купити спеціальні навчальні книги. У них текст подається як мовою оригіналу (англійською), так і в перекладі російською. Так ви зможете читати твір іноземною мовою і при необхідності шукати його переклад на сторінках тієї ж книги.

У нас ви можете купити книги англійською в таких жанрах:

Читання книг англійською - це найкращий спосіб поповнити словниковий запас і в той же час цікаво провести час. Можна почати з простих творів, написаних класичною англійською мовою без сучасного сленгу. Згодом ви зможете покращувати свої знання і зачитуватися роботами популярних британських і американських письменників.

RU UA