Книги англійською мовою

Вивчення іноземних мов розвиває інтелект, пам'ять, адже купити ці знання неможливо. Англійська вже кілька десятків років вважається найпопулярнішою мовою у світі. На ньому побудовано бізнес та індустрію розваг. Без знання англійської важко знайти престижну роботу, замовити посилку, поїхати в подорож і познайомитися з людьми з інших країн.Для того, щоб покращити знання англійської мови, необов'язково ходити на спеціальні курси захмарної вартості. Достатньо поринути у мовне середовище. Зробити це можна, читаючи книги англійською. Поспішайте замовити книги за доступними цінами. У Києві можливе самовивезення.

Який є асортимент книг англійською

На сайті інтернет-магазину Yakaboo представлені книги англійською для дорослих та дітей. Це не лише освітня література, яка покращить ваше знання мови. Це також і художні твори, прочитавши які ви помітно покращите словниковий запас та навчитеся застосовувати отримані знання на практиці. Погодьтеся, що «Пригоди Шерлока Холмса» Артура Конан Дойла або «Жінка в білому» Вілкі Коллінза краще читати в оригіналі, а не в перекладі.

У каталозі нашого магазину представлені такі серії книг англійською мовою:

  1. Penguin Classics (популярні твори знаменитих авторів).
  2. Ladybird Readers (яскраві кольорові видання у твердій або м'якій палітурці).
  3. Folio World’s Classics (пригоди, цікаві історії, класична проза, казки та міфи).

Тим, хто тільки починає читати іноземними мовами, можна купити спеціальні навчальні книги за вигідною вартістю. Вони текст подається як мовою оригіналу (англійською), і у перекладі російською, німецькою та інші. Так ви зможете читати твір іноземною мовою та за необхідності шукати його переклад на сторінках тієї ж книги.

Яких жанрів книги англійською можна купити

У нашому магазині Yakaboo представлені такі жанри: 

Читання книг англійською – це найкращий спосіб поповнити словниковий запас і водночас цікаво провести час. Можна почати з простих творів, написаних класичною англійською мовою без сучасного сленгу. Згодом ви зможете покращувати свої знання та зачитуватися роботами популярних британських та американських письменників. Можливо, зважитеся на вивчення польської мови. У будь-якому випадку купити відповідну літературу за доступною ціною ви зможете на найбільшій книжковій платформі Yakaboo. Тут же можна замовити доставку по Києву та інших містах України. Купуйте книгу, читайте та насолоджуйтесь!

RU UA