Книга Школа привидознавства Малого Вовчика

5
4
Код товару: 345420

Книга Школа привидознавства Малого Вовчика

5
4
Код товару: 345420
Формат
Мова книги
Видавництво
Рік видання
Опис книги

У третій книжці цієї неймовірно пригодницької серії Малий Вовчик, Репетун, Чухля-Нюхля та Гаврик започатковують нову школу, де вдень навчатимуть таємних трюків і фокусів-покусів, а ввечері розважатимуть страшноцікавим привидознавством.

Шкільним привидом № 1 погодився стати привид дядька Вовчила-Хижачила. Залишилося тільки знайти учнів та не дати дядькові їх усіх розлякати. Проте Маленький Вовчик зовсім забув про Правило Поганця номер 9: НІКОЛИ не вірити злому підступному вовкові, а тим паче привидові злого підступного вовка.

На друзів, як завжди, чекають захопливі мандри, загадкові зникнення та нові знайомства, завдяки яким вони врешті вирішать стати на хвіст лісовій злочинності.

Характеристики
Кількість сторінок
128
Відгуки
5
4
Тетяна Кравчук
25 листопада 2021 р
Малий Вовчик і його школа привидознавства
Серія цих книжок стала відправною точкою у світ книжок для мого сина, який не читав книжки і не виявляв такого бажання, для нього це було, скоріш, як покарання. У ці книжки він просто закохався, постійно їх переглядає і перечитує, розтягнув на цитати, довелось купувати усі книжки цієї серії. Малий Вовчик – це єдиний вовк, який не хоче завдавати зла іншим, милий і милосердний. Це його друга спроба відкрити свою ідеальну школу звірів, адже з першою не склалося. Малий Вовчик натрапляє на цікаву думку: «А якщо створити школу з привидами? Це було б чудово, хоча й страшно, але класно!». Але знов усе пішло не по плану. Як завжди на героїв книжки чекають захопливі пригоди і мандрівки, а також нові знайомства. Персонажі у книзі смішні, кмітливі та дотепні. Раджу однозначно! Для школярів молодших класів дуже цікаві!
Елена
24 вересня 2021 р
Школа Привидознавства
Третя частина з серії про пригоди Малого Вовчика знов повертає нас до Моторошного лісу, де відбуваються не аби які зміни. Наш головний герой планує перетворити Академію пригод (яка у першій частині була Школою поганців) у справжнісіньку Школу привидознавства. Вірні друзі Чухля-Нюхля, Репетун і Гаврик підтримують Малого Вовчика у цій справі, а ось ще один герой, дядько Вовчило-Хижачило (точніше, його привид) має свій власний план дій, який за першої ліпшої можливості він втілить у життя. На наших героїв знов чекають захоплюючі пригоди і, звичайно ж, листування з любими мамцею і татком Малого Вовчика, бо як і у двох попередніх книгах, увесь сюжет розгортається у вигляді листування. Історія дуже весела. Форма листування створює відповідний настрій: численні перекреслення важких слів і заміна їх на простіші, чорнильні ляпки, малюночки - наче справжні дитячі листи до батьків, де окрім слів ще так хочеться щось намалювати, розповісти і поділитися геть усім. І головне- від цих листів неможливо відірватися; вони настільки цікаві, живі, що просто поринаєш у вир пригод разом з героями і проживаєш разом з ними кожну подію.
Олена
20 травня 2021 р
Найкраща книга для дітей
Для мене ця книга стала справжньою знахідкою . Мій син який книги не читав і не відкривав , просто закохався в цю книгу , прийшлось купувати всю серію книги. Однозначно раджу ) Сину книга дуже сподобалась, а мені, як прискіпливій мамі, яка прочитала вже багато дитячої літератури, сюжет був нерозкритий. Надзвичайно мало інформації про школу природознавства і уроки. Лише приготування до відкриття школи, вступний іспит. На мою думку, назва книги не відповідає описаній історії. Напевне саме тому, мої очікування не співпали з реальністю.
Виникли запитання? 0-800-335-425
Зв'язатися