Робін Шарма (комплект із 3 книг)
Паперова книга | Код товару 1293479
Автор
Робін Шарма
Видавництво
КМ-БУКС
Серія книг
Психологія (КМ-Букс), Бізнес/Психологія
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Наталія Лавська, Марина Смагіна
Кількість сторінок
808
Ілюстрації
Схеми

Усе про книжку Робін Шарма (комплект із 3 книг)

Книга 1. Монах, який продав свій "Феррарі"

"Монах, який продав свій "Феррарі", - найвідоміша мотиваційна книга Робіна Шарми, що стала бестселером у багатьох країнах світу! У цій книзі, яка у багатьох країнах світу стала справжнім бестселером, Робін Шарма у формі притчі виклав незвичайну історію Джуліана Ментла - адвоката-мільйонера, на долю якого випало пережити сильну духовну кризу. Проте занурення у давню тибетську культуру змінює його життя. Джуліан відкриває для себе мудрі й разом з тим дієві практичні знання, що допомагають впоратись із власними проблемами, знайти вихід із здавалось би безвихідного становища, здійснити переоцінку загальнолюдських та особистих цінностей.

Книга 2. Клуб п'ятої ранку. Візьміть свій ранок під контроль, покращте своє життя

Експерт із досягнення лідерства та високої продуктивності Робін Шарма представив ідею "Клубу п'ятої ранку" понад двадцять років тому, заснувавши її на революційному ранковому режимі. За цей час зазначений режим дав змогу численним клієнтам автора максимально збільшити ефективність своєї роботи, легко протистояти грандіозним викликам, зміцнити здоров'я та забезпечити душевний спокій.

Прочитавши цю книгу, над якою Робін Шарма працював упродовж чотирьох років і яка здатна змінити на краще життя кожного, хто цього прагне, ви відкриєте для себе корисність звички раннього підйому, яка допомогла багатьом людям досягати неабияких результатів, почуваючись при цьому щасливими, енергійними і потрібними світові.

Через чарівну - і подеколи кумедну - історію про двох незнайомців, які в період значних труднощів у своєму житті зустрічають ексцентричного магната, котрий перетворюється на їхнього таємного наставника, ви дізнаєтесь:

  • як починають свій ранок генії, титани бізнесу та наймудріші люди світу, що досягли вражаючих успіхів у житті; 
  • формулу, якою одразу можна скористатися, щоб прокидатися рано з відчуттям натхнення та зосередженості, сповненими запального драйву та бажання отримувати максимум від прийдешнього дня;
  • як захистити найтихіші години на початку дня, щоб мати час для виконання фізичних вправ, самовідновлення та особистісного зростання;
  • про практику, засновану на дослідженнях у галузі нейробіології, яка гарантовано допомагає зробити ранній підйом простішим, що подарує вам цінний час для роздумів, вираження вашої креативності та початку дня без поспіху;
  • які інсайдерські тактики можна застосувати для захисту свого потенціалу, таланту й ідей від буденної метушні та переобтяження професійними справами, щоб повною мірою насолоджуватися власним успіхом та впливом на світ.

Початок дня показує, як ти ставишся до свого життя. Якщо хочеш контролювати життя, почни контролювати свій ранок. Книга "Клуб п'ятої ранку" Робіна Шарми - ідеальний посібник для цього.

Книга 3. Святий, Серфінгіст і Директор. Дивовижна розповідь про те, як можна жити за покликом серця

"Святий, Серфінгіст і Директор" - ще одна чудова книга Робіна Шарми, яка буде корисною всім, хто прагне до більш досконалого й осмисленого життя!

Джек Валентайн, якого непокоїть відчуття власної недосконалості, вирушає на пошуки мудрості, щоб стати щасливішим, покращити здоров’я і змінити власне життя на краще. Завдяки знайомству із трьома дивовижними вчителями він дізнається про могутню філософію, здатну змінювати реальність і долю людини.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Робін Шарма
Видавництво
КМ-БУКС
Серія книг
Психологія (КМ-Букс), Бізнес/Психологія
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Наталія Лавська, Марина Смагіна
Кількість сторінок
808
Ілюстрації
Схеми
Купити - Робін Шарма (комплект із 3 книг)
Робін Шарма (комплект із 3 книг)
343 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Робін Шарма
Робін Шарма

Сучасний канадський письменник, один з найбільш відомих у світі фахівців з мотивації та особистого розвитку. Всі твори Робіна Шарми націлені на мотивацію читачів до саморозвитку, навчання і досягнення нових вершин. Вони дозволяють виховати в собі лідера і першопрохідника, якому не страшні ніякі проблеми, а складнощі викликають тільки азарт і адреналін. Купити книги Робіна Шарми варто всім читачам,...

Детальніше

Характеристики Робін Шарма (комплект із 3 книг)
Автор
Робін Шарма
Видавництво
КМ-БУКС
Серія книг
Психологія (КМ-Букс), Бізнес/Психологія
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Наталія Лавська, Марина Смагіна
Кількість сторінок
808
Ілюстрації
Схеми
Формат
130x200 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
ISBN
978-966-948-329-4, 978-966-948-529-8, 978-617-7498-18-5
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Робін Шарма (комплект із 3 книг)