Книга Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому
Код товару: 555188
Опис книги
Характеристики
Відгуки
Світлана
29 червня 2017 р
Коли в селі нудно відпочивати
У цій книжці йдеться про пригоди двох сестричок – Лізи та Стефи. Дівчатка проводили літо в селі у бабусь і трохи нудьгували, тому робили різні капості. Якось вони вирішили втекти з дому, аби відчути свободу і помандрувати. Бабусям вони залишили записку: «…Ми втекли з дому назавжди і на обід не повернемося! Пироги набридли, зваріть вареників…», і бабусі сміялися, згадуючи власне дитинство. А Ліза та Стефа тим часом досліджували околиці села, шпигували за незнайомим чоловіком, купалися в річці, намагались знайти собі їжу і навіть відправилися на пошуки скіфських скарбів. І дівчатка навіть не здогадувалися, що про їхню втечу вже знає все село.
Книжка цікава й весела. Ліза та Стефа – невгамовні і непосидючі дівчатка, які завжди знайдуть, як розважити себе й оточуючих людей: «…справжніх пригод не треба шукати – досить просто вийти за поріг».
У книзі дуже кумедні малюнки (особливо зображення тварин і бізнес-плану с пошуку скіфського скарбу), які також створюють веселий настрій під час читання.
Виникли запитання?
0-800-335-425
Зв'язатися





