Рейс
Паперова книга | Код товару 744406
Yakaboo 4.4/5
Автор
Сергій Лойко
Видавництво
Брайт Букс
Мова
Російська
Рік видання
2017
Кількість сторінок
448
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150х227 мм
Палітурка
М'яка

Усе про книжку Рейс

Пропонуємо вашій увазі нову книгу Сергія Лойка «Рейс» російською мовою від видавництва «Брайт Стар Паблішинг»!

Про книгу:

Сергія Альохіна не турбували питання війни та політики у сонячному Лос-Анжелесі, поки вони не стали його особистою справою. Тепер про спокійне життя можна забути, адже в збитому над Східною Україною «Боїнгу» летіла його сім'я.

Тепер відчайдушному головному героєві належить особисто дізнатися про трагедію, пов'язану з цією катастрофою. Йому допомагає американська журналістка, також небайдужа до того, що трапилося. Там, у центрі військових дій східних областей, їм належить дізнатися всю правду про зловмисників та зіткнутися з війною віч-на-віч.

По стопах Альохіна слідують старі та нові вороги, а також серійний вбивця... Чи вдасться йому помститися за своїх близьких та залишитися у живих? Дізнайтеся в гостросюжетному трилері Сергія Лойка «Рейс»!

Чому варто купити книжку «Рейс» Сергія Лойка?

«Рейс» — другий роман відомого письменника та журналіста, чия робота безпосередньо пов'язана з військовими діями. Оглядаючи збройні конфлікти в «гарячих точках» Чечні, Румунії, Афганістану та інших країн, він так само переконливий та відвертий у художній прозі.

«Аеропорт» був першим романом, написаним на основі реальних донецьких подій в жовтні 2014 року. «Рейс» став першим романом про збитий «Боїнгу», трагедія якого зачепила весь світ.

Книги Сергія Лойко — це історичні романи нового часу!

Позитивні відгуки про книгу «Рейс» не змусять себе чекати — це живий та драматичний трилер, вартий уваги читачів.

Відгуки про книжку:

«Роман Сергія Лойко «Рейс» – це і класичний бойовик, і кримінальна драма, і туго закручений політичний трилер, і репортерське розслідування, які втягують у свій вир злодіїв і чекістів, маніяків і президентів, Москву і Пафос, Лос-Анджелес і Донбас. Але справжньою пружиною оповідання і маркою якості, що відрізняє цей роман, є людський біль автора-журналіста, який бажає докопатися до правди про загибель рейсу МН-17. Цей моральний посил робить пригодницький роман політичним висловлюванням, таким потрібним у світі постправди і в хмарі пропагандистської брехні, яка оточує брудну війну Росії в Україні».

— Сергій Медведєв, історик, журналіст, телеведучий

«Річ – супер! По ходу розповіді читача, як на американських гірках, кидає вгору-вниз і з одного боку в інший. Але ювелірно розрахована траєкторія приводить його до фінальної точки. Після якої... І ось такого я, чесно зізнаюся, не зустрічав ніколи».

—  Ігор Іртеньєв, поет

«Україна перед Сергієм Лойко в боргу. Це він, московський кореспондент лос-анджелеської газети, був практично першим, з чиєї подачі світ дізнався про донецьких «кіборгів». Це його роман «Аеропорт» (а не повідомлення місцевих видань, тим більше не зведення Міністерства інформації) доніс до різних людей – доброзичливих і не дуже, зацікавлених і не дуже – правду про чергову війну Росії. Новий роман «Рейс» відрізняється від дебюту принципово: це вже не «нова журналістика» (в дусі Капоте, Міллера, Вулфа), лише злегка белетризована для зручності споживача, це повноцінна проза. Так, жанрова, але назвати її розважальною язик якось не повертається. Документальна колізія, вибудувана навколо збитого бойовиками злощасного малазійського лайнера, маса достовірного фактажу – тут журналістське ремесло американського зразку бере в автора гору. І одночасно яскраві герої й фабула, захоплива навіть за голлівудськими мірками, – все це не дозволяє відкласти книгу, поки не перегорнеш останню сторінку».

— Юрій Макаров, журналіст, телеведучий

«Книга цікава, актуальна і глибока. Так, це трилер, детектив і бойовик одночасно, але найголовніше, що в основі роману лежить реальне розслідування катастрофи «Боїнга» рейсу МН-17 – однією з найкривавіших трагедій у війні, розв'язаної Росією проти України. З погляду військової експертизи, роман достовірний, відображає те, що сталося з документальною точністю і реконструкцією ключових подій. Вражає скрупульозна деталізація образів і сцен, проте ці технічні й спеціальні питання не заважають сприйняттю сюжету і розкриттю образів героїв. Безліч доль протилежних, не пов'язаних між собою людей – від моторошного серійного маніяка-вбивці до псевдоміністра, від невинних дітей до одержимих жагою помсти зеків – збирає в одному місці війна. Напруга захоплює з першої сторінки і не відпускає до самого кінця. Неможливо відірватися. Це унікальна, правдива і абсолютно необхідна суспільству книга. Політичний трилер номер один на сьогодні».

— Ігор Романенко, генерал-лейтенант ЗСУ у відставці

«Дуже люблю, коли майстер гострого сюжету робить на повну силу те, що вміє... По-чесному круто, хвацько і по-чоловічому. Як Сергій Лойко, мій друг, колега і сусід. Ще більше люблю, коли це – справжня російська проза. Хто ж не любить... Другий роман Сергія «Рейс» – той рідкісний зразок жанру, який пам'ятаєш довго і хочеш мати вдома на полиці. Те, що він вміє створити ефект присутності, було ясно ще після першого, «Аеропорту». Вміє тримати напругу і таке інше. Це я про нього знала. Він чудовий військовий журналіст, уважний до деталей і до людей, досконально знає війну і взагалі всі ті сфери, про яких пише – аж, наприклад, до життя пологового будинку. Це – професійне.

Але тут ще й проза по найвищому розряду. Рідкісна культура епізоду, що створює справжній 3D ефект. Дивовижна ульотна робота з прямою мовою. Я буквально впивалася просто тим, як люди у нього говорять. Мене вразило, як він поводиться з натовпом персонажів, – і наскільки ця юрба – не маса, а сума індивідуальностей. Кожен персонаж – характер, кожен характер – історія, кожна історія – доля: від дівчинки Тетянки, баби, повії, всіх військових, маніяка, кожного, навіть епізодичного журналіста, бандитів і до довгограючих і головних героїв. А вже те, як викручує фабулу, ніде нічого не втрачаючи, не допускаючи жодного провисання – я б включила в підручники у главі «Як будувати сюжет».

Про кінцівку, яку, на жаль, не можу розголосити, – взагалі слід говорити окремо. Настільки блискуче і майстерно це вигадано й зроблено. З раптовою й чудовою ясністю – як спалах магнію. Від першого до другого роману Сергія Лойка пройшло років зо три. Результатів, яких стрибкоподібно Лойко-письменник досяг за ці три роки, дорослі літератори домагаються за 10-15 років постійної письменницької роботи. Я прочитала книгу досвідченого і великого майстра. І при цьому – журналіста. Але ж ці речі вкрай рідко – в одному-двох випадках зі ста – збігаються.

Сергій здобув романне вміння, не втративши жодної журналістської навички: точності, чесності, вірності факту і, прямо скажемо, якоїсь безбашенної відваги. Запитала його: навіщо, мовляв, міняти прізвище NN? З метою «підстелити соломки» в разі суду? Так, до суду Сергію, не дійде... І це не зовсім жарт. Я дійсно боюся за наших журналістів. Тому що закон у Росії не писаний. Міняй-не міняй прізвища. Не знаю, чи буде роман «Рейс» коли-небудь опублікований в Росії. Це залежить від подальшого розвитку російської історії. Зараз він виходить (або вже вийшов) в Україні. Дістати при бажанні великих труднощів не складе».

— Алла Боссарт, відома поетка, письменниця і журналістка.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Сергій Лойко
Видавництво
Брайт Букс
Мова
Російська
Рік видання
2017
Кількість сторінок
448
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150х227 мм
Палітурка
М'яка
Цитата
Документальна колізія, вибудувана навколо збитого бойовиками злощасного малазійського лайнера, маса достовірного фактажу – тут журналістське ремесло американського зразку бере в автора гору
Юрій Макаров, журналіст, телеведучий
Рецензії
 •  
  Для любителей непредсказуемых поворотов сюжета... 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга “Рейс” Сергея Лойко заинтересовала после прочтения “Аэропорта”. Но если “Аэропорт”, по ощущениям, - это серьезный, выверенный проект, в котором задействовано множество людей, взяты интервью, проверены факты, есть документальное подкрепление фотографиями, то “Рейс” напоминает пробу пера автор: сказка для взрослых, основанная на реальных событиях.

  Есть много моментов, которые отталкивают, настолько они нереалистичны и гиперболичны. Супермен, герой один на один против заговора зла. Идея о том, что стоит убить одного врага и мир станет лучше, кажется утопичной.

  Но вместе с тем книга читается легко. Для поклонников остросюжетных линий и непредвиденный поворотов сюжета - она просто находка. Поэтому тем, кто хочет скоротать время во время поездки или переключится на выходных от работы - она подойдет в самый раз!

  ***
  В идеале прочитать обе книги и “Рейс”, и “Аэропорт” - они дадут более целостное представление об авторе и покажут насколько разными могут быть подходы одного и того же человека к изложению реальных события.
 •  
  Неплохо написано 50% користувачів вважають цей відгук корисним
  Прочитал за пару дней. Много захватывающих и интригующих деталей. Середина книги о войне на Донбассе как-то сильно по суперменски в исполнении главного героя.
  Поскольку автор - журналист, было интересно отметить, как он раскрыл всю "кухню" журналистской деятельности - ради сюжета (и славы, естественно, и денег), они реально жертвуют даже человеческой жизнью. Вообще, настоящие свиньи. Не пойму, почему он так откровенно это написал. Коллеги не обидятся?)
  Тонко подмечено, о двух этапах в жизни полицейских - сначала ты мент и ловишь преступников. А потом ты сам становишься им.
  Можно сказать, что консультанты у Лойко - это реально настоящие профессионалы своего дела. Чего только стоит пояснение читателю через диалог одних из действующих лиц книги, что такое репер, траектория полета цели и так далее.
  Четко отмечена психология армейских чинов: дан приказ - понятно, что что-то не так - а переправить не хочется и боязно - ведь вдруг твои опасения окажутся правдой - лучше уж гнать подальше дурные мысли и исполнять приказы - все равно ведь выполнишь приказ!!!!!
  Трагедия с самолетом - практически ничего не выдумано. Многое уже сегодня известно документально.
  А вот предпоследнее предложение это что-то... Не думал, что так будет заканчиваться повествование...
Купити - Рейс
Рейс
160 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Сергій Лойко
Сергій Лойко

Сергій Лойко - кореспондент і фотограф Los Angeles Times, що спеціалізується на війнах і збройних конфліктах. За цей час він написав більше тисячі статей і опублікував понад 600 фотографій. Його статті та фотографії передруковувалися в сотнях газет і журналів по всьому світу. Висвітлював збройні конфлікти, революції та війни в Нагірному Карабасі, Румунії, Таджикистані, Чечні, Грузії, Афганістані,...

Детальніше

Цитата Рейс

Документальна колізія, вибудувана навколо збитого бойовиками злощасного малазійського лайнера, маса достовірного фактажу – тут журналістське ремесло американського зразку бере в автора гору
Юрій Макаров, журналіст, телеведучий
 

Рецензії Рейс

4.4/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Для любителей непредсказуемых поворотов сюжета... 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга “Рейс” Сергея Лойко заинтересовала после прочтения “Аэропорта”. Но если “Аэропорт”, по ощущениям, - это серьезный, выверенный проект, в котором задействовано множество людей, взяты интервью, проверены факты, есть документальное подкрепление фотографиями, то “Рейс” напоминает пробу пера автор: сказка для взрослых, основанная на реальных событиях.

  Есть много моментов, которые отталкивают, настолько они нереалистичны и гиперболичны. Супермен, герой один на один против заговора зла. Идея о том, что стоит убить одного врага и мир станет лучше, кажется утопичной.

  Но вместе с тем книга читается легко. Для поклонников остросюжетных линий и непредвиденный поворотов сюжета - она просто находка. Поэтому тем, кто хочет скоротать время во время поездки или переключится на выходных от работы - она подойдет в самый раз!

  ***
  В идеале прочитать обе книги и “Рейс”, и “Аэропорт” - они дадут более целостное представление об авторе и покажут насколько разными могут быть подходы одного и того же человека к изложению реальных события.
 •  
  Неплохо написано 50% користувачів вважають цей відгук корисним
  Прочитал за пару дней. Много захватывающих и интригующих деталей. Середина книги о войне на Донбассе как-то сильно по суперменски в исполнении главного героя.
  Поскольку автор - журналист, было интересно отметить, как он раскрыл всю "кухню" журналистской деятельности - ради сюжета (и славы, естественно, и денег), они реально жертвуют даже человеческой жизнью. Вообще, настоящие свиньи. Не пойму, почему он так откровенно это написал. Коллеги не обидятся?)
  Тонко подмечено, о двух этапах в жизни полицейских - сначала ты мент и ловишь преступников. А потом ты сам становишься им.
  Можно сказать, что консультанты у Лойко - это реально настоящие профессионалы своего дела. Чего только стоит пояснение читателю через диалог одних из действующих лиц книги, что такое репер, траектория полета цели и так далее.
  Четко отмечена психология армейских чинов: дан приказ - понятно, что что-то не так - а переправить не хочется и боязно - ведь вдруг твои опасения окажутся правдой - лучше уж гнать подальше дурные мысли и исполнять приказы - все равно ведь выполнишь приказ!!!!!
  Трагедия с самолетом - практически ничего не выдумано. Многое уже сегодня известно документально.
  А вот предпоследнее предложение это что-то... Не думал, что так будет заканчиваться повествование...
 •  
  Рейс
  Почавши читати книгу, мене відразу неймовірно затягнуло в неї. Я люблю книги про авіакатастрофи, тому чекала розвитку історії про збитий над Донецьком Боїнг.

  Сергій Альохін, колишній мент, а зараз мільярдер, три роки не бачився з дружиною і донечками. І от, нарешті, вони мають зустрітися і відновити свої сімейні стосунки.

  Та не судилося. Адже Олена з доньками летіла на зустріч з чоловіком саме в тому літаку, якому судилося впасти над Донецьком.

  Сергій вирішує попри все дізнатися хто ж збив літак і вбив його сім'ю.

  Та все не так просто, адже минуле йде по слідах головного героя. На нього давно полює злодій в законі Книжник і маніяк-вбивця Офтальмолог.

  Здається, що може бути спільного у колишнього міліціонера з такими людьми? Прочитавши ви здивуєтеся.

  Книга заходить легко і швидко. Події і художні повороти часом вражають. Не дивлячись на велику кількість дійових осіб, вони напрочуд легко запам'ятовуються. Я завжди розуміла де і про кого читаю.

  Але ближче до розв'язки, мені трохи набридло. Стало забагато подій. Навіть мені, любительці динамічних сюжетів, тут, з динамікою та спецефектами трохи переборщили. А самого сюжету, здалося вистачило б не на одну, а на цілих дві книги. Історія про маніяка і злодія в законі почала витісняти історію про загиблий літак. І це мене трохи засмутило.

  Але кінцівка все прояснила і порадувала. Хоч ефект, що читаю американський трилер посилився разом з відчуттям якоїсь неправдоподібності написаного. Та все ж мені сподобалося.
 •  
  На каждую женщину приходится одна всепоглощающая любовь; все, что после нее, - сознательное чувство, когда тебе просто хорошо, что он рядом. 33% користувачів вважають цей відгук корисним
  Роман-особенность! Книга - отдушина для женской души! Сборник цитат, упорядоченный в единую великолепную историю! Сколько ни говори, а передать простыми словами, насколько «Если бы ты знал...» является шикарным произведением, попросту невозможно. Такое не просто стоит, а ВАЖНО прочесть.
  История дарит душевное спокойствие, умиротворяет, помогает найти верные способы выхода из кризисов, учит жить. Каждое описание - красиво, ярко, необычно трогательное. Лично я читал и получал истинное удовольствие. От слога, качества речи, деталей. Чего в романе предостаточно. Грусть, радость, любовь, вера, предательство… Полная гамма эмоций.
  Главная героиня книги - неизлечимо больна, но даже это не самое страшное в ее истории. Гораздо тяжелее ей забыть прошлое, преодолеть вирус прошлого. Это та еще зараза. Конечно же, побороть ее можно, но этот процесс длительный, и сулит долгие дни страданий…. Естественно, в конце книги, по традиции, автор Эльчин Сафарли обращается к себе, собственной персоне, излагая важные, определяющие мысли, некую жизненную женскую философию. Ошеломляет то, что о женской душе так тонко пишет… МУЖЧИНА! Как? Как можно так глубоко понимать, осознавать, просто верить?!
  Каждую отдельную страницу книги можно буквально цитировать, здесь многое требует задуматься. Очень атмосферно! Даже когда главная героиня находится в позитивной ситуации, все равно чувствуется легкая грусть, что не может не трогать до глубины души. Это надо чувствовать… Считаю, здесь можно найти ответы на многие насущные вопросы. Советую всем, кто разочаровался в любви.
  Что касается полиграфии, то роман напечатан на хорошей белой бумаге, крупным шрифтом, который, к огромному счастью и редкости, не ползет. Презентабельный подарок для представительниц слабой (и не только) половины. К любому поводу.
 •  
  Рейс - читать всем 0% користувачів вважають цей відгук корисним
  Респект автору! Сергей Лойко! Это первая книга этого автора, прочитанная мною. Интересно и захватывающе! Да и окончание книги не совсем ожидаемое. Автор знает о чем пишет, о ком пишет. Автор хорошо знает изнутри проблему, которую подает нам неожиданно открыто и остро. Если читатель избалован художественной литературой, то эта книга не оставляет тебя равнодушным. Мне почему-то хочется сравнить "Рейс" с "Лезвие бритвы" Ивана Ефремова. И не проигрывает одна другой. Просто сбитый на Донбассе боинг и все события сегодняшнего дня как-бы выводят на первый план" Рейс". Смотрела интернет и обнаружила, что книга очень популярна и в России. Интересно, а задумываются ли прочитавшие ее россияне, что выполнять приказы - это отдалять наступление мира в Украине и обнищание простых людей в России? Прочитав книгу, есть над чем подумать. Это не утопия. Это реалии сегодняшней жизни и очень хочется еще раз сказать спасибо автору. Хотелось бы твердую обложку для этой книги, а так все великолепно. И шрифт, и бумага. И, как всегда, спасибо интернет-магазину за возможность купить эту замечательную книгу. С уважением, Надежда.
 
Характеристики Рейс
Автор
Сергій Лойко
Видавництво
Брайт Букс
Мова
Російська
Рік видання
2017
Кількість сторінок
448
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150х227 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7418-22-0
Вага
600 гр.
Тип
Паперова
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Сучасна література
 

Про автора Рейс