Містика (комплект із 7 книг)
Паперова книга | Код товару 1388865
Автор
Володимир Аренєв, Роберт Бітті, Мія Марченко
Подивитися всі
Видавництво
Ранок
Серія книг
Сестри-вампірки, Серафіна
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Т. Марунич, Л. Дубовик
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Ірена Панаріна

Усе про книжку Містика (комплект із 7 книг)

Книга 1. Cерафіна і Чорна мантія

Серафіна завжди слідувала напучуванням батька: була слухняною, не потрапляла на очі мешканцям маєтку Білтмор, в підвалі якого таємно мешкала, та ніколи не заходила до страшного лісу, що неподалік. Дівчинці й без того було що досліджувати у великому будинку з безліччю таємних коридорів та тунелів, встигаючи при цьому полювати на щурів. Відтак, коли маєток знову накрила глупа ніч, Серафіна виходить з укриття та на власні очі бачить страшний злочин. Химерна Чорна мантія схопила маленьку дівчинку та повністю розчинила її в собі. Відтоді діти зникають щоночі, і Серафіна ставить нову ціль: понад усе викрити злодія та знищити цього щура назавжди!

Книга 2. Серафіна і розколоте серце

Серафіна прокидається у темному місці, у подертому одязі та із загоєними ранами. Щось трапилося з нею, проте Сера не пам’ятає що саме. Блукаючи лісом, дівчинка помічає, що ліс швидко змінюється: річки піднімаються, бурі не вщухають, а повені наносять неабияких збитків. Вона знає: до цього причетна чорна магія.

Відтак вона має попередити всіх і зупинити те, що наближається до Білтмора. Та це виявляється не так уже й легко…

Книга 3. Серафіна і Витий посох

Після перемоги над чоловіком у Чорній мантії Серафіна виходить з тіні підвалу до людей. Відтепер дівчинка — повноправна захисниця маєтку. Проте смерть пана Торна, колишнього володаря Чорної мантії, привела до маєтку детектива. Його способи розслідування та питання всім здаються підозрілими. Що замислив чоловік та чи впорається Серафіна з новою небезпекою, що загроджує всім мешканцям Білтмора?

Книга 4. Сестри-вампірки 1. Книга до фільму

Дака й Сильванія — сестри. Але незвичайні. Вони напівкровки, адже їх тато — вампір, а мама — звичайна жінка. І таке життя серед вампірів у Трансильванії їм надзвичайно подобалося... поки мама одного разу не захотіла переїхати до Німеччини, у світ людей. Тепер дівчатка змушені ходити в звичайну школу, не вирізнятися серед оточуючих і ні в якому разі не видавати свій секрет.

Книга 5. Сестри-вампірки 2

У школі, де навчаються сестри-вампірки, канікули! Дака дізнається, що в Біндбург приїздить її улюблена вамп-рок-група «Криптон Крекс». Але батьки якнайсуворіше забороняють сестрам іти на концерт. Зрештою дівчатам вдається вислизнути з дому, і — це ж треба! — Даку помітив і запросив на побачення сам соліст групи! Шкода, що напіввампірки навіть не здогадуються, до чого призведе це знайомство…

Книга 6. Сестри-вампірки 3

У родині Цепешів поповнення! У Даки та Сільванії з’явився братик — напіввампір Франц. Але тільки-но малюкові виповнився один рік, його викрадає володарка Трансільванії Антаназія. Вона прагне зробити хлопчика своїм наступником на вампірському престолі. Хто допоможе врятувати Франца, якщо Сільванія випадково загіпнотизувала батьків?

Книга 7. Жахлива книжка. Збірник страшних історій

У страшній-престрашній кімнаті на чорній-пречорній полиці лежала жахлива-прежахлива книжка… У ній вісім страшно напружених історій про всякі містичні, часом потойбічні та геть несподівані явища, події й істот, зокрема і людських дітей. Якщо ви не з полохливих — знайомтеся з чорними тюльпанами Мії Марченко, мешканцями закинутого горища Володимира Арєнєва, бридкими монстрами Лариси Андрієвської, кривавим Куку Іванки Кравцової, потворами Йожи Коцуна, карликовою відьмою Слави Світової, привидами Юрія Нікітінського та черв’яками-філософами Марії Артеменко.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Володимир Аренєв, Роберт Бітті, Мія Марченко
Подивитися всі
Видавництво
Ранок
Серія книг
Сестри-вампірки, Серафіна
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Т. Марунич, Л. Дубовик
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Ірена Панаріна
Рецензії
Купити - Містика (комплект із 7 книг)
Містика (комплект із 7 книг)
1 140 грн
Є в наявності
 

Рецензії Містика (комплект із 7 книг)

 
Характеристики Містика (комплект із 7 книг)
Автор
Володимир Аренєв, Роберт Бітті, Мія Марченко, Надя Фендріх, Наталія Козар
Видавництво
Ранок
Серія книг
Сестри-вампірки, Серафіна
Мова
Українська
Рік видання
2021
Перекладач
Т. Марунич, Л. Дубовик
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Ілюстратор
Ірена Панаріна
Кількість сторінок
1688
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
135х205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-09-5061-1, 978-617-09-5485-5, 978-617-09-5298-1, 978-617-09-4515-0, 978-617-09-4744-4, 978-617-09-4517-4, 978-617-09-5003-1
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Література країн світу
Українська література, Література США і Канади, Література Німеччини
Література за періодами
Сучасна література