Математика. Тестові завдання для підготовки ЗНО (комплект із 4 книг)
Паперова книга | Код товару 1293313
Автор
Ігор Клочко
Видавництво
Навчальна книга - Богдан
Мова
Українська
Рік видання
2020
Вік
Підліткам
Кількість сторінок
1359
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
170х240 мм

Усе про книжку Математика. Тестові завдання для підготовки ЗНО (комплект із 4 книг)

Математика. Тестові завдання. Частина І. Алгебра. ЗНО 2021

Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Тестові завдання частини І містять тематичні завдання, укладені у двох рівноцінних варіантах до сімнадцяти тем з алгебри та математики 5-го – 6-го класів. Усі тестові завдання відповідають чинній програмі з математики для загальноосвітніх навчальних закладів та вимогам щодо написання сертифікаційної роботи ЗНО. Структура кожної з тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на ЗНО. До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної з тем та запропоновано розв’язання типових вправ і задач. До всіх завдань тестів подано відповіді. Для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл та профільних класів природничого та фізико-математичного спрямування.

Математика. Тестові завдання. Частина ІІ. Алгебра і початки аналізу. ЗНО 2019

Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Тестові завдання частини ІІ містять тематичні тестові завдання, укладені у двох рівноцінних варіантах до двадцяти тем з алгебри та початків аналізу. До всіх завдань тестів є відповіді. До кожної теми пропонується відеоурок, який можна переглянути за відповідним посиланням. Усі тестові завдання відповідають чинній програмі з математики для загальноосвітніх навчальних закладів та вимогам щодо написання сертифікаційної роботи ЗНО. Структура кожної із тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на зовнішньому оцінюванні. До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної із тем та запропоновано розв’язання типових вправ і задач. Для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл та профільних класів природничого та фізико-математичного спрямування.

Математика. Тестові завдання. Частина ІІІ. Геометрія

Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Тестові завдання містять тематичні тестові завдання з геометрії, які охоплюють увесь курс планіметрії, тобто геометрії 7-го – 9-го класів. Тести укладені у двох рівноцінних варіантах по 30 завдань у кожному варіанті. До всіх завдань тестів є відповіді. Усі тестові завдання відповідають чинній програмі з геометрії для загальноосвітніх навчальних закладів та вимогам щодо написання сертифікаційної роботи ЗНО. Структура кожної з тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на зовнішньому оцінюванні. До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної з тем та запропоновано розв’язання типових задач. Для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл та профільних класів природничого та фізико-математичного спрямування.

Математика. Тестові завдання. Частина IV. Стереометрія

Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Тестові завдання охоплюють увесь курс стереометрії, тобто геометрії 10-го – 11-го класів. Тести укладені у двох рівноцінних варіантах по 30 завдань у кожному варіанті. До всіх завдань тестів є відповіді. Усі тестові завдання відповідають чинній програмі з геометрії для загальноосвітніх навчальних закладів та вимогам щодо написання сертифікаційної роботи ЗНО. Структура кожної з тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на зовнішньому оцінюванні. До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної з тем та запропоновано розв’язання типових задач. Для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл та профільних класів природничого та фізико-математичного спрямувань.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ігор Клочко
Видавництво
Навчальна книга - Богдан
Мова
Українська
Рік видання
2020
Вік
Підліткам
Кількість сторінок
1359
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
170х240 мм
Рецензії
Купити - Математика. Тестові завдання для підготовки ЗНО (комплект із 4 книг)
Математика. Тестові завдання для підготовки ЗНО (комплект із 4 книг)
558 грн
Відправлення з
15.02.2022
 

Рецензії Математика. Тестові завдання для підготовки ЗНО (комплект із 4 книг)

 
Характеристики Математика. Тестові завдання для підготовки ЗНО (комплект із 4 книг)
Автор
Ігор Клочко
Видавництво
Навчальна книга - Богдан
Мова
Українська
Рік видання
2020
Вік
Підліткам
Кількість сторінок
1359
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
170х240 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Газетна
ISBN
978-966-10-4692-3, 978-966-10-5025-8, 978-966-10-4806-4, 978-966-10-5480-5
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова