Курс юного патріота (комплект із 3 книг)
Паперова книга | Код товару 582686
Автор
Максим Колесніченко
Видавництво
Креативна група 64
Мова
Українська
Рік видання
2015
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
528
Ілюстрації
Кольорові
Формат
170x240 мм

Усе про книжку Курс юного патріота (комплект із 3 книг)

Навчальний посібник для дітей молодшого і середнього шкільного віку «Курс юного патріота» (у трьох частинах). Схвалено Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 14.1/12-г-1661 від 14.10.2014 р.)

Посібник стане цінним надбанням для батьків, які прагнуть вкладати зусилля у становлення своєї дитини як особистості зі стійкими моральними якостями, чуйною душею, міцним тілом та сильним духом. Водночас найважливіше, що може дати дитині «Курс юного патріота», – це усвідомлення того, заради кого і заради чого варто бути здоровим, сильним, розумним, кмітливим тощо. Посібник навчить дитину цінувати свою сім’ю, свій рід і Батьківщину, дбати про близьких людей, знаходити собі гідне місце серед однолітків, зберігати й примножувати добробут власного роду і зрештою бути щасливим.

Поняття «патріотизм» у межах «Курсу юного патріота» розглядається ширше, ніж «захист своєї Батьківщини зі зброєю в руках». Головна ідея полягає у тому, що патріотом можна ставати набагато раніше, ніж доведеться захищати свою країну. Адже справжній патріотизм починається з різнобічної турботи та піклування про своїх родичів, близьких та друзів. І в цьому розумінні патріотичне виховання актуальне дітям, починаючи з найменшого віку. Завдання, які діти виконуватимуть упродовж освоєння «Курсу юного патріота», вчитимуть їх знаходити ті ситуації в житті своєї сім’ї, у яких їхня допомога буде доречна і корисна.

Піклуючись про близьких людей, про рослин та тварин, про чистоту своєї вулиці та збереження рідних краєвидів, дитина, тим самим, вчитиметься дбати про Батьківщину і, в разі потреби, не вагатиметься стати на її захист.

Структура та зміст «Курсу юного патріота»

Посібник складається з 12 розділів, кожен з яких налічує по 9 тем, які всебічно розкривають їхній зміст.

У розділі «Хто такі патріоти?» дитина дізнається про те, які вчинки та якості відрізняють патріота від інших дітей; про те, що справжній патріотизм починається з власної допомоги близьким та рідним людям; про те, як виглядає патріот, а також про невидимий зв’язок із власним родом.

У розділі «Що ти знаєш про себе?» дитина дізнається про те, що розум потрібен їй для усвідомлення причин та наслідків власних учинків; руки – для створення позитивного та корисного; серце – для розрізнення справжнього і фальшивого; Душа – для вирощування Любові до людей; а совість – для усвідомлення справедливості.

У розділі «Твоя сім’я / Батьківщина» дитина дізнається про те, що її сім’я є частиною її Батьківщини; про вчинки та настанови, які зміцнюють родину і Батьківщину, про те, що в такому зміцненні полягає один із сенсів її життя та інше.

У розділі «Твої друзі, патріоте!» дитина познайомиться з кращими друзями патріота: Чесністю, Щедрістю, Повагою, Самокритикою, Уважністю, Працьовитістю, Терпінням, Оптимізмом та Любов’ю до світу.

У розділі «Знай своїх ворогів!» дитина дізнається як боротися з Брехливістю, Жадібністю, Зневагою, Самовпевненістю, Неуважністю, Лінощами, Песимізмом, Нетерпінням та Заздрістю.

У розділі «Мапа твоєї Батьківщини» дитина матиме можливість розповісти власні історії про рідну вулицю, школу, друзів, своє селище чи місто, намалювати рідні краєвиди, дізнатися про видатних людей та історичні події свого краю та навчитися бачити цінність того, що її оточує.

У розділі «Твій етикет, культура особистості» дитина дізнається про те, що таке етикет та навіщо він потрібен; навчатиметься культурі прояву своїх почуттів, культурі спілкування, поведінки та інше.

У розділі «Твоя совість, патріоте!» дитина дізнається, навіщо патріотам потрібна совість та чому у деяких людей вона «хворіє»; а також про те, що від докорів сумління людина страждає, а, маючи чисту совість, почуває спокій і радість на душі та інше.

У розділі «Символи твого роду» дитина почне формувати власну «Книгу роду», за допомогою якої дізнаватиметься більше про своїх предків – про пісні, які вони співали, про одяг, який носили, про те, що вони любили і за що любили та поважали їх та інше.

У розділі «Гімнастика, фізкультура» дитина познайомиться з цікавими та корисними вправами для зміцнення м’язів рук, пресу, стегон, а також комплексними ігровими вправами, які можна виконувати разом з друзями, отримуючи задоволення та здоров’я.

У розділі «Твої навички господаря» дитина дізнається, навіщо потрібно тримати речі на своїх місцях; навіщо чистити взуття та дбати про одяг; навіщо прибирати бур’яни зі свого городу; як дбати про домашніх тварин та інше.

У розділі «Корисні страви» дитина познайомиться з традиційними українськими стравами та вчитиметься їх готувати.

Після кожних трьох тем у посібнику розміщено чисті аркуші для нотаток, які дитина може заповнювати на власний розсуд. Це персоналізує навчальний посібник, перетворюючи його на особистий щоденник, за допомогою якого дитина вчитиметься життю і зможе занотовувати свої власні життєві уроки.


Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Максим Колесніченко
Видавництво
Креативна група 64
Мова
Українська
Рік видання
2015
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
528
Ілюстрації
Кольорові
Формат
170x240 мм
Купити - Курс юного патріота (комплект із 3 книг)
Курс юного патріота (комплект із 3 книг)
317 грн
Немає в наявності
 
Характеристики Курс юного патріота (комплект із 3 книг)
Автор
Максим Колесніченко
Видавництво
Креативна група 64
Мова
Українська
Рік видання
2015
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
528
Ілюстрації
Кольорові
Формат
170x240 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
Тираж
1000
ISBN
978-617-7258-03-1, 978-617-7258-00-0, 978-617-7258-01-7, 978-617-7258-02-4
Вага
690 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Клас
1-й клас, 2-й клас, 3-й клас, 4-й клас, 5-й клас