Очистити
Електронна
1 товар
icon Електронна
A Voice from the South. Illustrated
Анна Дж. Купер Анна Дж. Купер
22 грн
icon Електронна книга

Історія Африки дуже яскрава та неординарна. Цей спекотний та таємничий континент приваблював до себе численних завойовників та купців-авантюристів. Великі запаси золота, цінної слонової кістки, дешевої сили рабів — Африка манила та притягувала!

В історії Європи також є згадки про походи цілих військ на спекотний континент. В даний час в центрі уваги знаходяться нафта, алмази та інші рідкісноземельні мінерали.

Багато авторів простежують:

  • злети та падіння стародавніх королівств та імперій;
  • поширення релігії;
  • тривалий пошук золота та інших багатств;
  • подвиги дослідників та місіонерів;
  • вплив європейської колонізації.

Вони ж досліджують долю сучасних африканських держав та дають уявлення про майбутнє континенту. Замовити екземпляри в твердій або м'якій палітурці можна на найбільшій книжковій платформі України Yakaboo. Купити товар, що сподобався, можна в кілька кліків. Якщо виникли питання щодо вартості або доставки по Києву та інших містах — телефонуйте або пишіть працівникам інтернет-магазину.

Чому варто купити книги з історії Африки

Енциклопедії надають велику інформацію та досить докладні статті, написані експертами з різних штатів, переміщення населення і історичних подій, і часто посилаються на свої джерела для більш глибокого занурення в тему. Згадуваний континент тісно пов'язаний з іншими державами. Наприклад, в історії Азії неодноразово позначалася взаємодія сусідів, які розділялися Суецьким каналом. Африка вважається першим континентом, де народилися люди. Вона таїть у собі безліч нерозгаданих досі таємниць. Ознайомитись з величною історією цього континенту, який відіграв найважливішу роль у розвитку та становленні цивілізацій, ви можете за допомогою цієї добірки літератури.

Переваги замовлення книг про історію Африки на Yakaboo.ua

Задля того, щоб ви читали більше, ми зробили процес покупки максимально простим. Щоб замовити товар, достатньо натиснути кнопку «Купити». У фільтрах магазину легко побудувати необхідні параметри, щоб створити прийнятний діапазон цін. Залишились питання? Зв'яжіться із працівниками найбільшої книжкової платформи України. Вони вас зорієнтують з питань вартості та доставки. Для мешканців Києва можливе самовивезення.

Замовлення може здійснюватися за контактним номером телефону інтернет магазину. Менеджери компанії готові допомогти з вибором відповідної продукції, крім того, на сайті представлені відгуки клієнтів. Ціна товарів залежить від індивідуальних характеристик вибраного твору.