Інформатика 6 клас
Паперова книга | Код товару 1109328
Автор
Йосиф Ривкінд
Видавництво
Генеза
Мова
Українська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
128
Ілюстрації
Кольорові
Формат
168х243 мм
Палітурка
Тверда

Усе про книжку Інформатика 6 клас

Інформатика - це наука про інформацію та інформаційні процеси, про комп’ютери та їх використання.

Інформація відіграє в сучасному суспільстві значну й важливу роль, таку важливу, що часто його називають інформаційним.

Наше життя неможливо уявити без комп’ютерів. їх використовують на виробництві, у навчанні, побуті, розвагах тощо. Тому вміння працювати з комп’ютером, використовувати його в різних сферах життя є важливою ознакою сучасної людини.

На уроках інформатики в 6-му класі ви згадаєте, що таке об’єкти, властивості об’єктів, розглянете поняття програмного об’єкта та програмної події. Ви ознайомитеся з основними поняттями комп’ютерної графіки, дізнаєтеся, чим растрова графіка відрізняється від векторної, навчитеся створювати векторні графічні зображення у векторних графічних редакторах. Також продовжите опрацьовувати дані різних типів під час створення комп’ютерних презентацій і складати алгоритми в середовищі Scratch 2. Опановані знання та навички застосовуватимете під час виконання навчальних проектів. І в цьому вам допоможе наш підручник.

Навчальний матеріал підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання для повторення вивченого. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового
матеріалу. Ці запитання позначено.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Звертайте особливу увагу на основні поняття та терміни, які потрібно запам’ятати, їх виділено в тексті напівжирним шрифтом або курсивом. Головне зібрано в окремій рубриці «Найважливіше в цьому пункті» у кінці кожного пункту. Тренувальні вправи для відпрацювання основних практичних навичок наведено в рубриці «Працюємо з комп’ютером».

Для кращого сприйняття й розуміння навчального матеріалу підручник містить багато малюнків, таблиць, зображень екрана монітора тощо.

Наприкінці кожного пункту розміщено запитання для самоконтролю «Дайте відповіді на запитання». Рекомендуємо вам після вивчення навчального матеріалу пункту відповісти на них. Якщо при цьому виникатимуть труднощі, прочитайте текст пункту ще раз - і знайдете там відповіді. Біля кожного з питань є позначка, яка вказує, що воно відповідає:

  • початковому й середньому рівням навчальних досягнень;
  • достатньому рівню навчальних досягнень;
  •  високому рівню навчальних досягнень.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Йосиф Ривкінд
Видавництво
Генеза
Мова
Українська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
128
Ілюстрації
Кольорові
Формат
168х243 мм
Палітурка
Тверда
Рецензії
Купити - Інформатика 6 клас
Інформатика 6 клас
438 грн
Є в наявності
 

Рецензії Інформатика 6 клас

 
Характеристики Інформатика 6 клас
Автор
Йосиф Ривкінд
Видавництво
Генеза
Мова
Українська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
128
Ілюстрації
Кольорові
Формат
168х243 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Тираж
3023
ISBN
978-966-11-0976-5
Тип
Паперова
Клас
6-й клас