Der, Die, Das. Erstlesen 1 Schuljahr. Poster
Книга «Der, Die, Das. Erstlesen 1 Schuljahr. Poster», автора Біргіт Беле-Сауре – фото №1
Паперова книга | Код товару 304090
Автор
Біргіт Беле-Сауре
Видавництво
Cornelsen
Мова
Німецька
Рік видання
2009
Кількість сторінок
10 с.
Палітурка
М'яка
ISBN
978-3-06-082797-8
Тип
Паперова

Усе про книжку Der, Die, Das. Erstlesen 1 Schuljahr. Poster

От издателя:

Пам`ятаєте Ваші відчуття в першому класі? Згадайте ці перші враження! Напевно було цікаво, незвичайно, а можливо страшно і незрозуміло. Вам хотілось повернутись до Ваших улюблених іграшок, до веселих друзів, але вчителі запевняли Вас, що Ви вже дорослі і маєте працювати: навчання – це тепер Ваша робота. Чи завжди Вам вдавалося порозумітися з вчителем та відчути його підтримку? Але пройшов час і сьогодні Ви – вчитель, але Вам знову потрібна підтримка! Тому що Ви розпочинаєте найважливішу справу, відкриваєте для малечі німецьку мову – а це дійсно відповідально.

Новий сучасний курс для молодшої школи der,die,das- це Ваша справжня підтримка. Він допоможе зробити уроки німецької яскравими, веселими та пізнавальними. Ви відчуєте, що навчання - це захоплююча гра! Відпрацювання мовного матеріалу з учнями за посібниками цього курсу стане Вашим спільним задоволенням.

Підручник містить десять тематичних розділів, які відповідають вимогам шкільної програми в молодшій школі та сприяють формуванню німецькомовної компетенції у дітей цієї вікової категорії. Матеріал посібника укладено з урахуванням мовної підтримки, яка ґрунтується на відповідній лексиці для дітей і систематично надає різні моделі мовлення. Лексичний матеріал забезпечує формування у дітей базового словникового запасу й практичне застосування мови у відповідних мовленнєвих ситуаціях.

Запропонований навчальний матеріал знайомить дітей з цікавими пригодами кота Лео та мишки Ліни, які протягом всього курсу, завдяки мовним іграм, створюють на уроці атмосферу співпраці, взаємодії та творчості. Активне застосування ігрової методики допомагає дітям з легкістю оволодіти мовними навичками та найпростішими граматичними структурами. Вправи спрямовані на розвиток сприймання, уваги, пам’яті та мислення.

Послідовно, за умови використання кольорових відмінностей (чоловічій рід – синій (der), жіночій рід – червоний (die), середній рід – зелений (das)) за родами та артиклями пропонується підтримка у вивченні мовного матеріалу та лексичних одиниць, яка є невід’ємною складовою для формування в молодших школярів базових елементарних комунікативних умінь та навичок.

Компоненти курсу: підручник, два різнокольорових зошита в комплекті з абеткою, прописи, комплект копіювальних матеріалів для вчителя Rom, відривний блокнот з додатковими завданнями для підсумкових робіт, інтерактивний CD-Rom, картки для вчителя з описом перебігу уроку відповідно до кожної сторінки підручника.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Біргіт Беле-Сауре
Видавництво
Cornelsen
Мова
Німецька
Рік видання
2009
Кількість сторінок
10 с.
Палітурка
М'яка
ISBN
978-3-06-082797-8
Тип
Паперова
Купити - Der, Die, Das. Erstlesen 1 Schuljahr. Poster
Der, Die, Das. Erstlesen 1 Schuljahr. Poster
198 грн
Немає в наявності
 
Характеристики Der, Die, Das. Erstlesen 1 Schuljahr. Poster
Автор
Біргіт Беле-Сауре
Видавництво
Cornelsen
Мова
Німецька
Рік видання
2009
Кількість сторінок
10 с.
Палітурка
М'яка
ISBN
978-3-06-082797-8
Тип
Паперова
Клас
1-й клас