№1. Роман-вибух
Електронна книга | Код товару 751542
Yakaboo 4.4/5 15 отзывов
Автор
Остап Дроздов
Видавництво
Видавництво Анетти Антоненко
Мова
Українська
Рік видання
2016
ISBN
978-617-7192-52-6
Тип
Електронна
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Сучасна література

Все про електронну книгу  №1. Роман-вибух

Роман Остапа Дроздова «№1» — це більше, ніж просто роман, затиснутий жанровими рамками. Це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю — відстояти свою ідентичність. Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Це життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном. Це плач і сміх. Це саме життя. Таким, яким його бачить і відчуває автор. Відомий український журналіст, політичний оглядач, незмінний автор та ведучий політичної програми «Прямим текстом» та авторського хард-ток-шоу Drozdov на телеканалі ZIK. Піонер суб’єктивної журналістики в Україні, один із найуспішніших та найупізнаваніших журналістів Західної України. У професійній журналістиці — з 1998 року. Починав у легендарній газеті «Поступ» (відділ інформації, згодом – відділ політики). З 2003 року — заступник головного редактора західноукраїнського тижневика «Аргумент-Газета», співавтор концепції «жовтого» видання. За лічені місяці наклад «Аргумент-Газети» зріс із 4 тисяч примірників до 30 тисяч. У 2005 році очолив перший аналітичний тижневик Львова «Аргумент Влада». Як головний редактор видання у 2006 році отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики - «Золоте перо» (номінація «Відкриття року»). У 2007 році заснував політичну телевізійну програми «Прямим текстом» (Львівська облдержтелерадіокомпанія). Програма стала явищем в інформаційному просторі завдяки нестандартній манері автора, яка базувалася на невимушеній манері ведення, гостроті й несподіваності запитань, широкому вжиткові аргонізмів, діалектизмів та розмовної лексики. Своєю програмою Остап Дроздов започаткував жанр імпровізаційного, безсценарного інтерв’ю.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Остап Дроздов
Видавництво
Видавництво Анетти Антоненко
Мова
Українська
Рік видання
2016
ISBN
978-617-7192-52-6
Тип
Електронна
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Сучасна література
Рецензії
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чудова книги, написана про те що ти вже знав... Зразу ж і прочитала Роман №2, а він ще кращий... Рекомендую)
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  На жаль книга не дотягує до 5 зірок, але в загальному доволі непоганий роман.
Купити - №1. Роман-вибух
№1. Роман-вибух
50 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії  №1. Роман-вибух

4.4/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чудова книги, написана про те що ти вже знав... Зразу ж і прочитала Роман №2, а він ще кращий... Рекомендую)
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  На жаль книга не дотягує до 5 зірок, але в загальному доволі непоганий роман.
 •  
  Про те, що не всім журналістам дається... 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Коли тебе називають чи призначають «Людиною-відкриттям» і «Людиною-брендом», звісно, це передбачає певну якість усього, що ти продукуєш і створюєш. Звичайно, коли читаєш на обкладинці претензійне «роман-вибух» - очікуєш чогось насправді непересічного, неординарного й захопливого.
  Натомість маємо розхристаний текст «про все, що самраз тепер авторові до голови назбігалося». Причому більша частина із «отого всього» – комусь і виявиться, можливо, цікавою, але книга настільки перенасичена додатковими й дріб’язковими подробицями, що перші 100 сторінок доводилося просто змушувати себе до читання. Цілком можливо, що тексти «суб’єктивної журналістики» так і створюються: із надміром емоцій, із браком даних, із відсутністю перевірки фактажу. Художні тексти (а вони – виключно суб’єктивні) потребують ретельної дообробки, це не гарячі, щойно із печі, пиріжки, котрі треба спродати, інакше – геть зіпсуються.
  Наразі виглядає так, що автор тримав у власних руках безліч гіпотетично цікавих «історій у зародку», проте йому не поталанило захопливо розвинути їх усі або ж бодай котрусь із них. Цікаво можуть сприйматися алюзійні поєднання смислів при розповіданні історій, відділених у часі, проте загальне враження про книгу складається все ж як про заслабкий і сируватий текст…
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Дуже цікаво! Побільше б книг у електронному форматі)
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Проза щира, відверта і я б сказала міцна. Роман вартий уваги, оскільки спонукає переосмислювати своє життя і робити все нові і нові висновки. Заставляє думати, а читається на одному диханні. Однозначно рекомендую до прочитання! І цей, і №2. Байдужими не залишитеся точно!
 •  
  Отзыв 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Чудова розповідь із глибокою ідеєю! Жодних мінусів стосовно сюжету не бачу, написано справді по-новому та натхненно.
 •  
  Вибух? 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Журналістика в нашій країні явище унікальне, і його ще буде вивчати, як феномен, не одне покоління науковців. Якщо брати до уваги ситуацію у світі, то журналісти - це той прошарок суспільства, який викриває неправду та доносить істину пересічним громадянам. В нашій країні журналістика немає впливу на зміни в суспільстві, скільки б журналісти-розслідувачі не викривали хабарників та корупціонерів, це не заважає їм залишатися на своїх посадах та продовжувати власне збагачення. Мабуть саме через це журналісти в нашій країні замість публічного висловлювання своїх думок починають писати книги.
  Остап Дроздов відомий журналіст, і вихід його дебютної книги не те щоб логічний, але не зовсім несподіваний крок. Перш за все це людина, яка досягла успіху завдяки своєму таланту, наполегливості та важкій праці, в тому числі над собою. Книга є по-суті своїй автобіографічною, і тому автор дозволяє собі певну пафосність та не цурається писати, як то кажуть "правду в очі". О.Дроздов оповідає історію своєї родини, і це в нього виходить досить цікаво та пізнавально, адже у книзі описується ціла епоха, яку багато з нас пам'ятає з власного досвіду.
 •  
  Отзыв
  Очень откровенная и интересная книга. Зашла на одном дыхании. Много интересных мыслей.
 •  
  Отзыв
  Спасибо большое за акцию! Скачала, читаю...нравится! Сюжет очень захватывающий.
 •  
  Отзыв
  Дебютна книга відомого українського журналіста, політичного оглядача, автора та ведучого політичної програми "Прямим текстом" та хард-ток-шоу Drozdov на телеканалі ZIK Остапа Дроздова.
  Книга розповідає про долю цілої родини, з акцентом на кожній особистості.
 •  
  Отзыв
  Хороша книга. Читається на одному диханні. Рекомендую прочитати)
 •  
  Отзыв 50% користувачів вважають цей відгук корисним
  Розчарована. Мимо.
 •  
  Публіцистично
  Роман відомого українського журналіста Остапа Дроздова не лишив мене байдужою, хоча спочатку я думала, що це буде дуже посереднім чтивом.
  Проте автор здивував майстерністю і цікавим стилем, а також вийшов зі мною на одну хвилю.

  Роман Дроздова найбільше підходить під категорію мемуарів, адже в ньому можна прослідкувати становлення автора. Крім того, дуже ніжно і щемливо описано історію його родини.

  Перестрибуючи у своїй розповіді з теперішнього в минуле, і навпаки, Остап Дроздов зумів створити певний зв'язок, який робить роман завершеним, хоча композиційно цю книгу взагалі важко назвати романом і якогось логічного фіналу (а також і зав'язки з кульмінацією) там немає.

  Я б назвала стиль Дроздова публіцистичним... Уявляється, що читаєш не роман, а статтю.

  Автор розповів про своє життя, про свої мрії та бажання, про свої провали... Мені здалося, що він зробив це щиро. Якщо ж ні, то я аплодую його таланту, завдяки якому він зміг виглядати щирим.

  Роман написаний дуже якісно, соковито. Дроздов не гребує міцним слівцем, використовує діалекти, суржик, де це доцільно. Особиста ж мова автора дуже вишукана, також автор має неймовірно високий словниковий запас. Я розуміла майже все, але от ні в житті, ні на письмі такими словами ніколи не послуговуюся. Навіть не очікувала, що цей роман буде таким якісно-інтелектуальним.
 •  
  Гарний роман 1.
  Дуже сподобався роман № 1. Життєвий, актуальний, вражаючий.... Особливо вразило життєписання предків, сенсове наповнення їх життєвого контексту та перепетій долі тощо... Вражає мовна метафорика, як завжди саме у цього автора...
  Інтригує початок роману, цитую: Мені було 10. Того дня я почав старіти. Усе моє життя складається із цих залізобетонних рубіконів, які ділять його на до і після, на було і стало. Рубікон за рубіконом ти прощаєшся з попереднім собою. Кожен рубікон наближає тебе до власної волі, пробуджує в тобі особистість навіть тоді, коли ти не знаєш значення цього слова. Інколи цих непримітних рубіконних днів я навіть не помічав. Але не того дня....", здається ми всі, народжені в окупації радянським минулим, були переважно малими-стариками, оскільки булінг в ті часи вітався шаленими швидкостями та неперевершеним цинізмом...

  Наразі прочитую роман №2, дуже зацікавила доля Євфросинії, особливо в контексті того, що й мою бабусю було забрано в остарбайтери свого часу в Німеччину... Дух захоплює, оце так вплив історичного контексту на долі людей....
 •  
  Отзыв 0% користувачів вважають цей відгук корисним
  через таких людей, яким є автор, розпалюються громадянські війни.
  Він самозакоханий, категоричний, з купою особистих комплексів. Людяності - нуль. Всі навколо погані. Пише якісно, інтелект присутній.
 
Характеристики  №1. Роман-вибух
Автор
Остап Дроздов
Видавництво
Видавництво Анетти Антоненко
Мова
Українська
Рік видання
2016
ISBN
978-617-7192-52-6
Тип
Електронна
Література країн світу
Українська література
Література за періодами
Сучасна література