Етикет. Школа пані Фреймут
Бумажная книга | Код товара 869110
Yakaboo 4.3/5 55.9 13 13 рецензий
Автор
Ольга Фреймут
Издательство
Snowdrop
Серия книг
Школа пані Фреймут
Язык
Украинский
Год издания
2018
Иллюстратор
Ольга Бартиш-Коломак
Количество страниц
96
Иллюстрации
Черно-белые

Все о книге  Етикет. Школа пані Фреймут

Літературна провокація авторки вже наробила чимало галасу, хоч самої книжки ніхто й не бачив. Прокоментувати фрагмент із ще не виданої книжки заходилися колеги по цеху, художники, психологи, політики, письменники й багато інших вибагливих читачів.

«Моя книжка, як і телешоу, має викликати емоції, сильні і суперечливі, – розповідає Оля Фреймут. – І щоб можна було і повчитися, і розважитися, наче у грі. Проте, крім забави, у цьому подарунковому виданні ви знайдете і серйозні поради від експерта з етикету Наталі Адаменко».

У хуліганському етикеті, що вийшов друком у видавництві SNOWDROP, головна героїня, наче персонаж п’єси «Пігмаліон» Б. Шоу, змінює себе і своє життя та розказує, як вона це робить. Щоб читачі не нудьгували, авторка змішує під однією обкладинкою веселе, сумне, правду й фантазії. Вона шукає контраверсійні відповіді на питання про те, як тамувати емоції, хворіти, плакати, вийти заміж і гарно виглядати, а водночас полюбити себе і ближнього.

«Ця книжка написана як для себе. Бо існує етикет для всіх, а це – особисті правила, які вигадую і порушую я. Тож даруйте за екстравагантність, але те, що ви прочитаєте – буквально не повторюйте у домашніх умовах, – застерігає авторка. – Читайте так, як дивитеся на картини Дега, щоб після споглядання його «Танцкласу» хотілося займатися не балетом, а коханням».

Тематика

Коучинг, психологія стосунків, аутотренінг.

Про книгу

Книжка є версією іронічних правил гарних манер від Ольги Фреймут. Дарма що з досвіду етики, етикету й деяких неписаних законів, гарні манери, з огляду на історію культури, часто різні для жінок і чоловіків, жінки пропонують «свої правила гри» у житті: особистому, професійному й загалом соціальному. Це не гра в бісер, не гра у класики, але й не коучинг для малят. Книжка – аж ніяк не виправна колонія, тут нікого не примушують робити «так і не інакше». Тож насправді немає жодних комільфо, та й поняття краси – це окрема ритуалогія. Можливо, ви вийдете на новий рівень гри, якщо непомітно й красиво порушите правила comme il faut. Як заповідав Байрон: колись манери створювали люди, тепер манери створюють людей. Правда цієї книги й у тому, що була святою жінка, яка першою вбралася не в спідницю, а в штани, скинула з себе страхи виглядати пришелепуватою й обдарувала правом інших жінок робити так, як вона. Видання ілюстроване репринтами сторінок підручника «Подруга» для учениць закладів, де виховували шляхетних панянок в Україні ХІХ століття.

Для кого книга

Для широкого кола панянок і паничів із почуттям гумору та самоіронії.

Перчинка книги

Своєю книжкою О. Фреймут відповідає на риторичне питання: леді народжуються чи ними стають? Авторка «Етикету» – людина смілива, як науковець, що експериментує в лабораторії, експериментує і над собою. Не лише мистецтву й науці важко миритися з недосконалістю людської природи і світу цього. Персонажі «Школи пані Фреймут» не є настільки серйозними, як поважні експериментатори із сюжету Бернарда Шоу, проте якщо класик описав ритуали перетворення продавчині квітів у герцогиню, то недарма. Класична історія Елізи Дуліттл – вічна, якою б літературнуватою вона комусь не видавалася. І триває дотепер. 

Цитати з книги

"У дитинстві я так хотіла, щоб із нами жило козенятко – і бабуся погодилася одразу ж. Вона поселила його в своїй квартирі в затишній кухні біля креденсу з китайською порцеляною. Вона, як і я, була кар’єристкою, виходила заміж тричі, любила, а на календарях у неї чомусь завжди був березень".

***

"Усе починається з дитинства і сім’ї. Якщо ви, перш ніж зайти до «дитячої» кімнати своєї дитини, постукаєте, то й ваша дитина не зайде до вашої кімнати без дозволу. Найкращий спосіб виховання – це любов і власний приклад".

***

"Поставте мету. Напишіть покроковий план. Наприклад, стати графинею Лемківщини. Перший крок: позбавтеся того, що вам заважає почуватися графинею. Продепілюйте ноги. Коли танцюватимете полонез, кудлатість стане перешкодою. Далі – спитайте друзів, сусідів, посла Великобританії, чи вони, бува, не мають номера телефону графа Кентського чи Йоркширського? Коли матимете контакти, домовтеся з аристократом про зустріч. Закохайте його в себе. І запросіть жити до Стрия".

***

"Влаштуйте собі вихідний. Не йдіть у душ. Не чистьте зуби. Розпатлайте волосся. Одягніть на піжаму пальто і йдіть на прогулянку. Взуватися не обов’язково. Зайдіть на чай до того, кого в нормальному стані соромитеся. Начальник, колега, бойфренд, Святослав Вакарчук – до кого босі ноги заведуть".

***

"Попросіть рідну людину послухати, як ви їсте. Іноді так смачно буває, що зуби трощать їжу, як більшовики подільські святині. Пережовуйте плавно. Беззвучно. Не сьорбайте. Одна моя родичка – гарна жінка – але нагадує за чаювання буревій. Так гучно та завзято вона п’є".

***

"Поєднуйте мільйони справ одночасно. Учітеся в університеті, слухайте лекції в неті, качайте звивини і прес. Якщо хочеться, працюйте президентом країни і сміливо вагітнійте. Маєте на все одне життя. Єдине. Ви ж не хочете на старості залишитися з котом на колінах…"

Видавництво «Snowdrop» засноване Ольгою Фреймут у 2018 році. «Школа пані Фреймут: ЕТИКЕТ» – друга книжка, яка вийшла друком у її видавництві. Першим підсніжником стала казка для дітей «Кажан Жан».

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Ольга Фреймут
Издательство
Snowdrop
Серия книг
Школа пані Фреймут
Язык
Украинский
Год издания
2018
Иллюстратор
Ольга Бартиш-Коломак
Количество страниц
96
Иллюстрации
Черно-белые
Рецензии
 • Оксана
  27 августа 2018 г.
  Контраст внешности и содержания 86% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ольга Фреймут очень нравилась мне в роли ведущей телепередачи Ревизор. Смотрела с удовольствием все выпуски благодаря искрометному юмору, очарованию и чувству стиля ведущей. Поэтому и книгу купила не раздумывая. К сожалению, книга разочаровала меня чуть более чем полностью. Она красива и элегантна: приятная кремовая бумага, пастельно-голубая обложка, милая ленточка-закладка. Такую книгу приятно достать из сумочки, но... не более. Наполнение совершенно не соответствует ни обложке, ни моим ожиданиям. Все советы и рекомендации, которые адекватны и разумны, уже давно были известны до того, как я распрощалась со ста пятидесятью гривнами - это прописные истины, писать о том, что неприлично жевать с открытым ртом равносильно утверждению, что Земля круглая - она то круглая, не подумайте, но это уже несколько веков как не новость. Те же постулаты, что авторские, от Фреймут, ничего, кроме недоумения не вызывают. Если живая Оля с телеэкрана всегда стимулировала лично меня следить за питанием, не тянуть каку в рот, то Оля на бумаге вызывает опасение и отторжение, что-то есть нездоровое в этой борьбе с едой.
  Неприятное послевкусие оставляет зацикленность автора на социальном статусе, который на Украине отнюдь не является показателем ни ума, ни интеллигентности, ни моральных качеств человека. "Мужчинчик в трениках из плацкарта" скорее может вести себя как джентльмен, чем быдло на джипе, в чем я сама не раз убеждалась - сколько таких "мужчинчиков в трениках" помогали мне поднести/опустить/поднять чемодан, не дожидаясь даже просьбы с моей стороны, обычные заробитчане в плацкарте, да. Смешно рекомендовать женщинам не экономить на себе. Если женщина поставлена в условия, в которых она вынуждена экономить, неужели она станет экономить на детях? Думаю, и сама Ольга не стала бы. Другое дело, что ей не нужно, и гордость, переполняющая ее за свою self-madeness, периодически выплескивается на читателя.
  Ну, и наконец, разбилась моя надежда донести до дочери-подростка мысль о том, как это важно, быть леди. Я так надеялась, что книга ее вдохновит. Но ее вердикт был таков: "Лучше быть гопником, чем такой пафосной фальшивкой". Пришлось срочно реанимировать ситуацию изучением биографии Великой Княгини Елизаветы Федоровны. С этим справились.
  Немного скучаю по ста пятидесяти гривнам - нам было хорошо вместе.
 • Profunnya
  27 августа 2018 г.
  Варта читання 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  Насправді від книжки "Школа пані Фреймут" очікувала зовсім іншого. Очікувала, що там має бути якийсь чіткий сухий набір правил поводження, рекомендації як триматися за столом, як привально "плямкати" і т.д. - як не дивно, але таке захотілося почитати, бо авторкою є Оля Фреймут (талановита, цілеспрямована та яскрава персона). Книжка виявилася не такою, але те що там виявилося не розчарувало. Книжка поділена на тематичні розділи, що відповідають сферам життя. У кожному розділі набір тез з лаконічними порадами, іноді підкріпленими прикладами з життя. Книжка просякнена іронією і гумором. Після того як прочитав цю книжку, розумієш, що усі стикаються з однаковими проблемами, от тіки відносяться і вирішують їх по різному.
  Стиль написання дуже жвавий, починаючи читати неможливо відірватися. За рахунок того, що книжка не дуже велика - легко прочитати за один вечір. Ще сподобалося, що вона написана українською мовою (з львівським присмаком).
  Можливо вона мені гарно потрапила під настрій, можливо справа в подачі і атмосфері яку створила книжка.
  Кілька корисних порад собі занотувала.
Купить - Етикет. Школа пані Фреймут
Етикет. Школа пані Фреймут
150 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Ольга Фреймут - украинская телеведущая, актриса, журналист. Родилась в городе Новый Роздол Львовской области. Имеет музыкальное образование, с детства училась игре на фортепиано, с которым не расстается по сей день. Маг

Подробнее

Рецензии  Етикет. Школа пані Фреймут

4.3/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • Оксана
  27 августа 2018 г.
  Контраст внешности и содержания 86% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ольга Фреймут очень нравилась мне в роли ведущей телепередачи Ревизор. Смотрела с удовольствием все выпуски благодаря искрометному юмору, очарованию и чувству стиля ведущей. Поэтому и книгу купила не раздумывая. К сожалению, книга разочаровала меня чуть более чем полностью. Она красива и элегантна: приятная кремовая бумага, пастельно-голубая обложка, милая ленточка-закладка. Такую книгу приятно достать из сумочки, но... не более. Наполнение совершенно не соответствует ни обложке, ни моим ожиданиям. Все советы и рекомендации, которые адекватны и разумны, уже давно были известны до того, как я распрощалась со ста пятидесятью гривнами - это прописные истины, писать о том, что неприлично жевать с открытым ртом равносильно утверждению, что Земля круглая - она то круглая, не подумайте, но это уже несколько веков как не новость. Те же постулаты, что авторские, от Фреймут, ничего, кроме недоумения не вызывают. Если живая Оля с телеэкрана всегда стимулировала лично меня следить за питанием, не тянуть каку в рот, то Оля на бумаге вызывает опасение и отторжение, что-то есть нездоровое в этой борьбе с едой.
  Неприятное послевкусие оставляет зацикленность автора на социальном статусе, который на Украине отнюдь не является показателем ни ума, ни интеллигентности, ни моральных качеств человека. "Мужчинчик в трениках из плацкарта" скорее может вести себя как джентльмен, чем быдло на джипе, в чем я сама не раз убеждалась - сколько таких "мужчинчиков в трениках" помогали мне поднести/опустить/поднять чемодан, не дожидаясь даже просьбы с моей стороны, обычные заробитчане в плацкарте, да. Смешно рекомендовать женщинам не экономить на себе. Если женщина поставлена в условия, в которых она вынуждена экономить, неужели она станет экономить на детях? Думаю, и сама Ольга не стала бы. Другое дело, что ей не нужно, и гордость, переполняющая ее за свою self-madeness, периодически выплескивается на читателя.
  Ну, и наконец, разбилась моя надежда донести до дочери-подростка мысль о том, как это важно, быть леди. Я так надеялась, что книга ее вдохновит. Но ее вердикт был таков: "Лучше быть гопником, чем такой пафосной фальшивкой". Пришлось срочно реанимировать ситуацию изучением биографии Великой Княгини Елизаветы Федоровны. С этим справились.
  Немного скучаю по ста пятидесяти гривнам - нам было хорошо вместе.
 • Profunnya
  27 августа 2018 г.
  Варта читання 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  Насправді від книжки "Школа пані Фреймут" очікувала зовсім іншого. Очікувала, що там має бути якийсь чіткий сухий набір правил поводження, рекомендації як триматися за столом, як привально "плямкати" і т.д. - як не дивно, але таке захотілося почитати, бо авторкою є Оля Фреймут (талановита, цілеспрямована та яскрава персона). Книжка виявилася не такою, але те що там виявилося не розчарувало. Книжка поділена на тематичні розділи, що відповідають сферам життя. У кожному розділі набір тез з лаконічними порадами, іноді підкріпленими прикладами з життя. Книжка просякнена іронією і гумором. Після того як прочитав цю книжку, розумієш, що усі стикаються з однаковими проблемами, от тіки відносяться і вирішують їх по різному.
  Стиль написання дуже жвавий, починаючи читати неможливо відірватися. За рахунок того, що книжка не дуже велика - легко прочитати за один вечір. Ще сподобалося, що вона написана українською мовою (з львівським присмаком).
  Можливо вона мені гарно потрапила під настрій, можливо справа в подачі і атмосфері яку створила книжка.
  Кілька корисних порад собі занотувала.
 • Анастасия
  18 июля 2018 г.
  Гідна книга 60% пользователей считают этот отзыв полезным
  Етикет - це тема дуже глибока та широка. Різні країни, різні правила, але щось лишається незмінним. Етикет в книзі Ольги Фреймут розглядається, як універсальні правила, які допомагають зберігати гідність по життю.
  "Етикет. Школа пані Фреймут" - це доступна книга з доступними порадами. На моє здивування тут не було жодних пафосних цитат, не було води на купу сторінок. Була лише красива іронія. Книга читабельна, книга корисна. Особисто я виписувала багато порад і фрагментів книги. Деякі навіть повісила собі на робочому столі. Бо розглядаю їх як мотивацію по покращенню себе.
  Я раджу читати цю книгу і подібні, бо це крок на зустріч новому, вдосконаленому життю, яке створити дуже легко.
  Особливий бонус книги - це почуття гамору авторки! Мені подобається, яку міру самоіронії, самокритики вона описує. Вважаю, що така відвертість та чесність і зробила книгу цінною. На мій погляд, це не рекламна книга, а книга з глибоким сенсом та внутрішньою глибиною. Щиро вдячна долі, що наштовхнулась на цю книгу тут, на сайті. І вирішила замовити. Не пошкодувала жодної секунди.
 • Алла Кияшко
  23 ноября 2018 г.
  Ну почитали и забыли 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга действительно внешне красивая, скажем так, вся такая этикетная, но по содержанию мне не понравилась, особенно, если учесть то, что перед ней я читала Булгакова. Знаете ли, для меня это было сравнение профессионала и дилетанта.

  Годится для прочтения в качестве журнальной статьи о предложенном образе жизни (как в журналах по поводу одежды: что надо надеть и с чем), но ни в коем случае не воспринимать серьезно. Всё, что можно принять в качестве совета - это умение быть сдержанной леди, а в остальном - одни пафосные советы, требующие нифигасебе сколько денег для их воплощение в жизнь (к примеру, истинной леди рожать только в платной клинике, нечего ей делать в городских роддомах - неплохой совет, но не у всех же есть от 4000 евро на роды, а детей родить хотят семьи и со скромным достатком). Ярко выражена материальная сторона, духовная составляющая практически не рассмотрена. Соглашусь с предыдущим комментарием по поводу того, что ничего прям уж такого нового в книге не описано. Лично я люблю, когда после прочтения такого рода литературы, думаешь: "Ого! Вот это да, надо бы запомнить или записать!"

  Ожидала большего, даже жаль, что за неё отдала сто пятьдесят гривен. Даже в институте по методичке мне преподавали этикет гораздо интереснее.
  По моему субъективному мнению книга особого внимания не стоит. Полагаю, что на эту тематику существуют более достойные источники.
 • Даша Карайко
  5 сентября 2018 г.
  Пані Фреймут 60% пользователей считают этот отзыв полезным
  Моя рецензія буде дуже позитивною. Книга мені сподобалося бо вона своєрідний еталон серед подібних книг.
  Не можу сказати нічого поганого про роботу пані Фреймут. Вона з іронією описує базові поняття етикету. Єдине зауваження щодо того, що книга адресовано виключно жінками. Не вистачило цієї краплини універсальності. Мені повезло, що я жінка і тому сприйняла цю книгу дуже адресно. Більше ніж впевнена, що авторка дуже традиційно налаштована жіночка, яка в хорошому сенсі займається пропагандою культури, етикету та правильного виховання. Недарма кажу про виховання. Думаю, цей посібник може стати хорошою книгою для молодої леді. Точно стане в нагоді в процесі виховання гідної людини. Сподобалось також те, що процес подачі інформації в цій книзі в ігровому форматі. Нема сухого тексту, нема непродуманих абзаців, нема абстрактних формулювань. Все дуже живо та реалістично. Саме з ці переваги, я змогла оцінити книгу дуже позитивно та сміливо раджу її всім, хто не забуває про норми виховання, а також про важливість етики в нашому світі.
 • Наталия Носаченко
  14 августа 2018 г.
  Книга "Етикет" - моє розчарування? 54% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ольга Фреймут - неймовірна жінка, яка встигла підкорити всю Україну непідробною харизмою, щирістю, професіоналізмом та витонченим смаком. Тому не дивує той факт, що вона стала взірцем для багатьох панянок нашої країни, та і не тільки.
  Книга "Етикет" Ольги Фреймут відразу привернула шалену увагу її прихильників та мене в тому числі. Вона манила до себе якісним оформленням та чарівним за красою виданням, до того ж і своїм наповненням теж, що приправлений особливим за стилем гумором авторки.
  Проте, втамувавши свою цікавість та прочитавши книгу за проміжок часу, який охопив менше години я вже тверезо оцінила дану роботу і в мене сформувалась наступна суб'єктивна думка: як на мене, то за таку ціну я могла б купити книгу, що принесла б мені більше емоцій та користі від прочитання, загалом. Можливо в мені говорить моя заощадливість та раціоналізм, але нічого з собою зробити я не можу. Я розумію, що формат даної книги був обумовлений з самого початку, і це теж зацікавлювало, проте... щось в мене не склалося з тим, що очікувалось, і тим враженням, що я отримала в результаті. На жаль.
 • Роксолана
  13 декабря 2018 г.
  Оля, така Оля...
  В цій книзі ви побачите зовсім іншу Ольгу Фреймут. Тут багато гумору, але багато і власне, порад.
  Поради згодяться і старшим і молодим і підліткам. Кожен з розділів має свою назву, чіткі пункти і чіткі поради, щедро присипані приправами з гумору і нотками іронії.
  Також в книзі є приклади і розповіді з життя головної героїні, які актуальні кожній жінці- це про любов, про зраду, про емоції і почуття.
  Не можу сказати, що ця книга стала для мене бестселером, чи хоча б настільною книгою на щодень, ні. Але вона варта уваги. Це книга на один вечір. Маленький формат, декілька рядків на аркуші, розбавлена замальовками з силуетами Ольги. Я «проковтнула» її за один вечір. Прочитати ще раз книгу- навряд чи виникне бажання. Але, однозначно, не шкодую що придбала.
  Нічого нового не дізналася, прості істини, але написано легко, цікаво і з гумором.
  Книга буде чудовим подарунком подрузі чи доньці- підлітку. Оформлення можна сказати подарункове, вишукана тканева палітурка, яку приємно тримати в руках не залишить байдужим нікого)
 • Владимир Л
  14 ноября 2018 г.
  Мужикам тоже стоит прочитать
  Яркое чтение. Много интересного, например про выбор клиники для родов и об этикете отношений между женщинами, которые делят одного мужчину. Книга объясняет почему наши женщины самые лучшие и как они умудряются держать спину и красиво лавировать на высоченных каблуках между ям в дороге и при этом оставаться "панi" и выглядеть на миллион, когда денег нет.
  Книга о том, как можно гармонично сочетать себя, карьеру и семью. Заслуживают внимание интересные советы по «экстремальному этикету» - как вести себя со свекровью, с мужем, который изменяет и пр. Особенно порадовал раздел как правильно болеть, защищаться и конфликтовать – спокойно и утонченно.
  В книжке есть вставки из ОлдСкульной книжки по этикету 1913 года – много забавных и полезных абзацев про первую медицинскую помощь, и о том как родить мальчика.
  Резюме: приятное и лёгкое интеллектуальное чтение с нотками сарказма и юмора. Можно брать.

  P.s.: Радует качественное исполнение полиграфии - текстура бумаги и обложки. Можно смело покупать на подарок.
 • volkovaellen
  4 ноября 2018 г.
  Про те, як завжди лишатися жінкою.
  Хто не знає Олю Фреймут? Напевно немає такої людини в Україні. Телеведуча, ревізор, інспектор, директорка школи панянок, і от тепер ще й письменниця. Зізнаюсь чесно, мене приваблювала саме перспектива познайомитись с тим, що могла написати пані Фреймут. Цікаво що з того вийшло?
  Перше, що хочеться відмітити, оформлення книги та якість. Надзвичайно приємно тримати в руках таке видання. Чудова обкладинка, папір хорошої якості, гарні ілюстрації, ляссе. Тож процес читання перетворюється в особливе задоволення.
  Про внутрішнє наповнення. Починаючи читати. Я була попереджена про іронічний характер книги. Тож ставилася до цього з розумінням і не очікувала суворих правил етикету. Поради пані Фреймут викликали посмішку, а іноді, навіть сміх. Але деякі речі, про котрі говорила авторка, є досить правильними і заслуговують на увагу. Текст розподілений на абзаци, ніякої «води» та пустих слів. Лише чітко сформовані пронумеровані поради. Для любителів списків та перфекціоністів, те що треба.
  Мені здається, книжка не стільки про етикет, скільки про те, що жінка завжди має лишатися жінкою. Тією, кому дозволено трішечки більше, хто завжди має тримати обличчя та не опускатися в очах інших та, в першу чергу, своїх. І не важливо хто ви за походженням чи фахом. Хоч герцогиня, хоч донька двірника, хоч професорка, хоч жіночка з Привозу. Ви жінка і ваші гордість, гідність та жіночність завжди мають лишатися з вами.
  Прочитати можна за декілька годин. Тож у пошуках книжки на вечір, зверніть увагу на «Етикет». І кумедно, і корисно.
 • Л Д
  16 августа 2018 г.
  Індивідуальний рецепт до власного життя 50% пользователей считают этот отзыв полезным
  Пані Фреймут привернула мою увагу, коли ревізувала - прискіпливо та назагал - ресторани, каварні, готелі та ін. Мені подобалась її елегантна манера виявляння правди та відкривання очей потенційних відвідувальників та споживальників.

  Новина про ще один бік - творчий - пані Фреймут мене спершу спантеличив, проте згодом зацікавив. Але мова не про першу книжку (дитячу про вампіренятка) її видавництва SNOWDROP, а про цілком серйозну та дорослу. Назва її проста - ЕТИКЕТ. Налаштовує читальників на "розмову про правила та їх непорушне дотримання", проте ще з обкладинки книжка змінює очікуване враження.

  Обкладинка цупка і тканинна: небесного кольору. Береш у руки і відразу поринаєш у затишок. Папір цупкий, кремового кольору, літери блакитні. Галицькі діалектизми прикрашають сам текст та надихають не тільки читати далі, але й розширювати власний лексикон (так мову необхідно застосувувати щомиті!). У тексті 7 параграфів, авторками яких є Ольга Фреймут (1-5), експерт з етикету Наталя Адаменко (6), упорядник тексту Інна Корнелюк (7). Окремого слова подяки варті ілюстрації від Ольги Бартиш-Коломак. Текст написаний легко та іронічно-правдиво про життєві ситуації, кожну з яких необхідно подолати та лишитися при здоровому глузді. Це не феміністичний заклик, а надзвичайно тонка спроба заохотити бути собою: пані має дотримуватися норм, проте іноді у кожне правило можна додати свого власного присмаку (§2/Образ. Панянка та апетити: 6); пані знає міру у всьому; пані скромна та ін. Ожіночнішання необхідне, оскільки на роботі ми вимушено перетворені на пацанок, які постійно тримають удар і готові до усього. Але...

  Можна ж інакше: по-домашньому - тепло та елегантно. Сукня і розум ("Що найсексуальніше в жінці? 1. Розум. І все."), вечеря у колі родичів, самоконтроль та посмішка. Іронія та спокій - єдине допоміжне у будь-якій ситуації (і коли спізнюєшся, і коли панчоха раптово продірявилася, і коли очікуване справдилося, і коли щось згубилося - все не просто так).

  Післясмак: хочу бути інакшою - тендітнішою, жіночнішою, панянкою.

  Чи варто читати? Так!

  Кому порадити? 1) Пацанкам-трудоголікам, котрі мають орієнтири "я сама усе зроблю за усіх" та "особисте - це не для мене"; 2) емоційним паніям; 3) розгубленим; 4) кожній дівчині та жінці, аби бути самою собою. Будьте найліпшою і зустрінете омріяне.

  Дякую за можливість прочитати та здійснювати перетворення.
 

Характеристики  Етикет. Школа пані Фреймут

Автор
Ольга Фреймут
Издательство
Snowdrop
Серия книг
Школа пані Фреймут
Язык
Украинский
Год издания
2018
Иллюстратор
Ольга Бартиш-Коломак
Количество страниц
96
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
130х190 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-97793-0-4
Вес
220 гр.
Тип
Бумажная
 
Об авторе  Етикет. Школа пані Фреймут
Статьи о книге  Етикет. Школа пані Фреймут
Чтение на выходных: 10 книг черешнегого лета
Конец июня - время, когда в отпуск хочется просто невыносимо. Поэтому, пока я под звуки мелодичного металла, представляю себя где-то среди гор со стаканом ароматного маккиато и какой-то из красавиц из этого списка, держите подборку новинок, которые и...
20 книг, которые меняют жизнь
Талантливый писатель оперирует словом, как искусный маг-чародей, передавая мощный заряд энергии читательской аудитории. Его увлекательное чтиво побуждает к размышлениям над собственным бытием, изменением себя и окружаю...
В чем секрет популярности книги Фреймут: рецензия на «Етикет»
Книга «Школа пані Фреймут» бьет рекорды по продажам. Причем интерес к книге не проходит, несмотря на то, что прошло уже более двух месяцев с тех пор она была представлена. Автор Yakaboo Светлана Олексийчук рассказыв...
Какие книги разбирали на Yakaboo в Черную пятницу: ТОП-35 по продажам
Черная пятница в Yakaboo продолжалась с четверга по воскресенье. Украинцы разбирали книги, как горячие пирожки - мы едва успевали отправить все заказы! Интересно, какие книги вызвали наибольший ажиотаж у читателей? Блог Yakaboo публикует ТОП-35 по...
«У меня мужская душа»: блиц-интервью с Ольгой Фреймут о ее новой книге
В издательстве Snowdrop вышла новая книга Оли Фреймут «Про любов». Это вторая книга серии «Школа пані Фреймут», сборник, в котором избраны неизвестные произведения известных авторов о любви - к любимому, к ребенку, к Родине и к себе. В книге вперв...