Етикет. Школа пані Фреймут
Бумажная книга | Код товара 869110
Yakaboo 4/5
Автор
Ольга Фреймут
Издательство
Snowdrop
Серия книг
Школа пані Фреймут
Язык
Украинский
Год издания
2018
Иллюстратор
Ольга Бартиш-Коломак
Количество страниц
96
Иллюстрации
Черно-белые

Все о книге Етикет. Школа пані Фреймут

Літературна провокація авторки вже наробила чимало галасу, хоч самої книжки ніхто й не бачив. Прокоментувати фрагмент із ще не виданої книжки заходилися колеги по цеху, художники, психологи, політики, письменники й багато інших вибагливих читачів.

«Моя книжка, як і телешоу, має викликати емоції, сильні і суперечливі, – розповідає Оля Фреймут. – І щоб можна було і повчитися, і розважитися, наче у грі. Проте, крім забави, у цьому подарунковому виданні ви знайдете і серйозні поради від експерта з етикету Наталі Адаменко».

У хуліганському етикеті, що вийшов друком у видавництві SNOWDROP, головна героїня, наче персонаж п’єси «Пігмаліон» Б. Шоу, змінює себе і своє життя та розказує, як вона це робить. Щоб читачі не нудьгували, авторка змішує під однією обкладинкою веселе, сумне, правду й фантазії. Вона шукає контраверсійні відповіді на питання про те, як тамувати емоції, хворіти, плакати, вийти заміж і гарно виглядати, а водночас полюбити себе і ближнього.

«Ця книжка написана як для себе. Бо існує етикет для всіх, а це – особисті правила, які вигадую і порушую я. Тож даруйте за екстравагантність, але те, що ви прочитаєте – буквально не повторюйте у домашніх умовах, – застерігає авторка. – Читайте так, як дивитеся на картини Дега, щоб після споглядання його «Танцкласу» хотілося займатися не балетом, а коханням».

Тематика

Коучинг, психологія стосунків, аутотренінг.

Про книгу

Книжка є версією іронічних правил гарних манер від Ольги Фреймут. Дарма що з досвіду етики, етикету й деяких неписаних законів, гарні манери, з огляду на історію культури, часто різні для жінок і чоловіків, жінки пропонують «свої правила гри» у житті: особистому, професійному й загалом соціальному. Це не гра в бісер, не гра у класики, але й не коучинг для малят. Книжка – аж ніяк не виправна колонія, тут нікого не примушують робити «так і не інакше». Тож насправді немає жодних комільфо, та й поняття краси – це окрема ритуалогія. Можливо, ви вийдете на новий рівень гри, якщо непомітно й красиво порушите правила comme il faut. Як заповідав Байрон: колись манери створювали люди, тепер манери створюють людей. Правда цієї книги й у тому, що була святою жінка, яка першою вбралася не в спідницю, а в штани, скинула з себе страхи виглядати пришелепуватою й обдарувала правом інших жінок робити так, як вона. Видання ілюстроване репринтами сторінок підручника «Подруга» для учениць закладів, де виховували шляхетних панянок в Україні ХІХ століття.

Для кого книга

Для широкого кола панянок і паничів із почуттям гумору та самоіронії.

Перчинка книги

Своєю книжкою О. Фреймут відповідає на риторичне питання: леді народжуються чи ними стають? Авторка «Етикету» – людина смілива, як науковець, що експериментує в лабораторії, експериментує і над собою. Не лише мистецтву й науці важко миритися з недосконалістю людської природи і світу цього. Персонажі «Школи пані Фреймут» не є настільки серйозними, як поважні експериментатори із сюжету Бернарда Шоу, проте якщо класик описав ритуали перетворення продавчині квітів у герцогиню, то недарма. Класична історія Елізи Дуліттл – вічна, якою б літературнуватою вона комусь не видавалася. І триває дотепер. 

Цитати з книги

"У дитинстві я так хотіла, щоб із нами жило козенятко – і бабуся погодилася одразу ж. Вона поселила його в своїй квартирі в затишній кухні біля креденсу з китайською порцеляною. Вона, як і я, була кар’єристкою, виходила заміж тричі, любила, а на календарях у неї чомусь завжди був березень".

***

"Усе починається з дитинства і сім’ї. Якщо ви, перш ніж зайти до «дитячої» кімнати своєї дитини, постукаєте, то й ваша дитина не зайде до вашої кімнати без дозволу. Найкращий спосіб виховання – це любов і власний приклад".

***

"Поставте мету. Напишіть покроковий план. Наприклад, стати графинею Лемківщини. Перший крок: позбавтеся того, що вам заважає почуватися графинею. Продепілюйте ноги. Коли танцюватимете полонез, кудлатість стане перешкодою. Далі – спитайте друзів, сусідів, посла Великобританії, чи вони, бува, не мають номера телефону графа Кентського чи Йоркширського? Коли матимете контакти, домовтеся з аристократом про зустріч. Закохайте його в себе. І запросіть жити до Стрия".

***

"Влаштуйте собі вихідний. Не йдіть у душ. Не чистьте зуби. Розпатлайте волосся. Одягніть на піжаму пальто і йдіть на прогулянку. Взуватися не обов’язково. Зайдіть на чай до того, кого в нормальному стані соромитеся. Начальник, колега, бойфренд, Святослав Вакарчук – до кого босі ноги заведуть".

***

"Попросіть рідну людину послухати, як ви їсте. Іноді так смачно буває, що зуби трощать їжу, як більшовики подільські святині. Пережовуйте плавно. Беззвучно. Не сьорбайте. Одна моя родичка – гарна жінка – але нагадує за чаювання буревій. Так гучно та завзято вона п’є".

***

"Поєднуйте мільйони справ одночасно. Учітеся в університеті, слухайте лекції в неті, качайте звивини і прес. Якщо хочеться, працюйте президентом країни і сміливо вагітнійте. Маєте на все одне життя. Єдине. Ви ж не хочете на старості залишитися з котом на колінах…"

Видавництво «Snowdrop» засноване Ольгою Фреймут у 2018 році. «Школа пані Фреймут: ЕТИКЕТ» – друга книжка, яка вийшла друком у її видавництві. Першим підсніжником стала казка для дітей «Кажан Жан».

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Ольга Фреймут
Издательство
Snowdrop
Серия книг
Школа пані Фреймут
Язык
Украинский
Год издания
2018
Иллюстратор
Ольга Бартиш-Коломак
Количество страниц
96
Иллюстрации
Черно-белые
Рецензии
 •  
  Контраст внешности и содержания 90% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ольга Фреймут очень нравилась мне в роли ведущей телепередачи Ревизор. Смотрела с удовольствием все выпуски благодаря искрометному юмору, очарованию и чувству стиля ведущей. Поэтому и книгу купила не раздумывая. К сожалению, книга разочаровала меня чуть более чем полностью. Она красива и элегантна: приятная кремовая бумага, пастельно-голубая обложка, милая ленточка-закладка. Такую книгу приятно достать из сумочки, но... не более. Наполнение совершенно не соответствует ни обложке, ни моим ожиданиям. Все советы и рекомендации, которые адекватны и разумны, уже давно были известны до того, как я распрощалась со ста пятидесятью гривнами - это прописные истины, писать о том, что неприлично жевать с открытым ртом равносильно утверждению, что Земля круглая - она то круглая, не подумайте, но это уже несколько веков как не новость. Те же постулаты, что авторские, от Фреймут, ничего, кроме недоумения не вызывают. Если живая Оля с телеэкрана всегда стимулировала лично меня следить за питанием, не тянуть каку в рот, то Оля на бумаге вызывает опасение и отторжение, что-то есть нездоровое в этой борьбе с едой.
  Неприятное послевкусие оставляет зацикленность автора на социальном статусе, который на Украине отнюдь не является показателем ни ума, ни интеллигентности, ни моральных качеств человека. "Мужчинчик в трениках из плацкарта" скорее может вести себя как джентльмен, чем быдло на джипе, в чем я сама не раз убеждалась - сколько таких "мужчинчиков в трениках" помогали мне поднести/опустить/поднять чемодан, не дожидаясь даже просьбы с моей стороны, обычные заробитчане в плацкарте, да. Смешно рекомендовать женщинам не экономить на себе. Если женщина поставлена в условия, в которых она вынуждена экономить, неужели она станет экономить на детях? Думаю, и сама Ольга не стала бы. Другое дело, что ей не нужно, и гордость, переполняющая ее за свою self-madeness, периодически выплескивается на читателя.
  Ну, и наконец, разбилась моя надежда донести до дочери-подростка мысль о том, как это важно, быть леди. Я так надеялась, что книга ее вдохновит. Но ее вердикт был таков: "Лучше быть гопником, чем такой пафосной фальшивкой". Пришлось срочно реанимировать ситуацию изучением биографии Великой Княгини Елизаветы Федоровны. С этим справились.
  Немного скучаю по ста пятидесяти гривнам - нам было хорошо вместе.
 •  
  Ну почитали и забыли 88% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга действительно внешне красивая, скажем так, вся такая этикетная, но по содержанию мне не понравилась, особенно, если учесть то, что перед ней я читала Булгакова. Знаете ли, для меня это было сравнение профессионала и дилетанта.

  Годится для прочтения в качестве журнальной статьи о предложенном образе жизни (как в журналах по поводу одежды: что надо надеть и с чем), но ни в коем случае не воспринимать серьезно. Всё, что можно принять в качестве совета - это умение быть сдержанной леди, а в остальном - одни пафосные советы, требующие нифигасебе сколько денег для их воплощение в жизнь (к примеру, истинной леди рожать только в платной клинике, нечего ей делать в городских роддомах - неплохой совет, но не у всех же есть от 4000 евро на роды, а детей родить хотят семьи и со скромным достатком). Ярко выражена материальная сторона, духовная составляющая практически не рассмотрена. Соглашусь с предыдущим комментарием по поводу того, что ничего прям уж такого нового в книге не описано. Лично я люблю, когда после прочтения такого рода литературы, думаешь: "Ого! Вот это да, надо бы запомнить или записать!"

  Ожидала большего, даже жаль, что за неё отдала сто пятьдесят гривен. Даже в институте по методичке мне преподавали этикет гораздо интереснее.
  По моему субъективному мнению книга особого внимания не стоит. Полагаю, что на эту тематику существуют более достойные источники.
Купить - Етикет. Школа пані Фреймут
Етикет. Школа пані Фреймут
150 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Ольга Михайловна Фреймут (Конык) - яркая и харизматичная украинская телеведущая, журналист, писатель, модель, актриса. Известна как «главный ревизор» страны - по одноименному названию телепроекта, в котором Ольга осуществляла «проверки на совесть» общепита и гостиниц различных стран, а также украинских супермаркетов, детских садов и «закрытых зон», в частности -...

Подробнее

Рецензии Етикет. Школа пані Фреймут

4/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Контраст внешности и содержания 90% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ольга Фреймут очень нравилась мне в роли ведущей телепередачи Ревизор. Смотрела с удовольствием все выпуски благодаря искрометному юмору, очарованию и чувству стиля ведущей. Поэтому и книгу купила не раздумывая. К сожалению, книга разочаровала меня чуть более чем полностью. Она красива и элегантна: приятная кремовая бумага, пастельно-голубая обложка, милая ленточка-закладка. Такую книгу приятно достать из сумочки, но... не более. Наполнение совершенно не соответствует ни обложке, ни моим ожиданиям. Все советы и рекомендации, которые адекватны и разумны, уже давно были известны до того, как я распрощалась со ста пятидесятью гривнами - это прописные истины, писать о том, что неприлично жевать с открытым ртом равносильно утверждению, что Земля круглая - она то круглая, не подумайте, но это уже несколько веков как не новость. Те же постулаты, что авторские, от Фреймут, ничего, кроме недоумения не вызывают. Если живая Оля с телеэкрана всегда стимулировала лично меня следить за питанием, не тянуть каку в рот, то Оля на бумаге вызывает опасение и отторжение, что-то есть нездоровое в этой борьбе с едой.
  Неприятное послевкусие оставляет зацикленность автора на социальном статусе, который на Украине отнюдь не является показателем ни ума, ни интеллигентности, ни моральных качеств человека. "Мужчинчик в трениках из плацкарта" скорее может вести себя как джентльмен, чем быдло на джипе, в чем я сама не раз убеждалась - сколько таких "мужчинчиков в трениках" помогали мне поднести/опустить/поднять чемодан, не дожидаясь даже просьбы с моей стороны, обычные заробитчане в плацкарте, да. Смешно рекомендовать женщинам не экономить на себе. Если женщина поставлена в условия, в которых она вынуждена экономить, неужели она станет экономить на детях? Думаю, и сама Ольга не стала бы. Другое дело, что ей не нужно, и гордость, переполняющая ее за свою self-madeness, периодически выплескивается на читателя.
  Ну, и наконец, разбилась моя надежда донести до дочери-подростка мысль о том, как это важно, быть леди. Я так надеялась, что книга ее вдохновит. Но ее вердикт был таков: "Лучше быть гопником, чем такой пафосной фальшивкой". Пришлось срочно реанимировать ситуацию изучением биографии Великой Княгини Елизаветы Федоровны. С этим справились.
  Немного скучаю по ста пятидесяти гривнам - нам было хорошо вместе.
 •  
  Ну почитали и забыли 88% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга действительно внешне красивая, скажем так, вся такая этикетная, но по содержанию мне не понравилась, особенно, если учесть то, что перед ней я читала Булгакова. Знаете ли, для меня это было сравнение профессионала и дилетанта.

  Годится для прочтения в качестве журнальной статьи о предложенном образе жизни (как в журналах по поводу одежды: что надо надеть и с чем), но ни в коем случае не воспринимать серьезно. Всё, что можно принять в качестве совета - это умение быть сдержанной леди, а в остальном - одни пафосные советы, требующие нифигасебе сколько денег для их воплощение в жизнь (к примеру, истинной леди рожать только в платной клинике, нечего ей делать в городских роддомах - неплохой совет, но не у всех же есть от 4000 евро на роды, а детей родить хотят семьи и со скромным достатком). Ярко выражена материальная сторона, духовная составляющая практически не рассмотрена. Соглашусь с предыдущим комментарием по поводу того, что ничего прям уж такого нового в книге не описано. Лично я люблю, когда после прочтения такого рода литературы, думаешь: "Ого! Вот это да, надо бы запомнить или записать!"

  Ожидала большего, даже жаль, что за неё отдала сто пятьдесят гривен. Даже в институте по методичке мне преподавали этикет гораздо интереснее.
  По моему субъективному мнению книга особого внимания не стоит. Полагаю, что на эту тематику существуют более достойные источники.
 •  
  Пафосна і дещо шкідлива книга 85% пользователей считают этот отзыв полезным
  Я не надто люблю та поважаю Ольгу Фреймут як особистість, проте мені стало цікаво, які поради вона опише у своїй книзі "Етикет". Для початку скажу, що книга невеличка (менш ніж сто сторінок разом з ілюстраціями) зі стриманою тканиневою обкладинкою і якісним цупким папером всередині. Так, авторка дає іноді непогані поради і навіть час від часу доречно жартує, проте мінусів у цієї книги значно більше (як на мене).
  Перше, що мене неприємно вразило, це постійне згадування бога, церкви та іншого, пов’язаного з релігією. Мене від цього ледь не нудило і кожного разу хотілось закрити книгу раз і назавжди. Далі хотілось би зауважити, що далеко не всі жартики були вдалими; час від часу я здивовано вигинала брову і запитувала себе "Чи справді авторка цих слів може називатися панянкою"? Також я помітила, що пані Фреймут занадто часто згадує про гроші в тому чи іншому вигляді та зневажливо ставиться до не надто заможних людей (чого тільки вартує її думка, що гідний чоловік обов’язково має заробляти багато грошей, та й й зраду багатому легше пробачити). А від зневажання феміністичних цінностей мені трохи стало зле (Ольга ж наче освічена та сучасна жінка!).
  Отож, зважаючи на все вище сказане постає логічне запитання чи варто витрачати гроші на книгу із сумнівними порадами, що читається менш ніж за годину. Особисто мені книга не сподобалася і видається навіть шкідливою для жінок.
 •  
  Книга "Етикет" - моє розчарування? 60% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ольга Фреймут - неймовірна жінка, яка встигла підкорити всю Україну непідробною харизмою, щирістю, професіоналізмом та витонченим смаком. Тому не дивує той факт, що вона стала взірцем для багатьох панянок нашої країни, та і не тільки.
  Книга "Етикет" Ольги Фреймут відразу привернула шалену увагу її прихильників та мене в тому числі. Вона манила до себе якісним оформленням та чарівним за красою виданням, до того ж і своїм наповненням теж, що приправлений особливим за стилем гумором авторки.
  Проте, втамувавши свою цікавість та прочитавши книгу за проміжок часу, який охопив менше години я вже тверезо оцінила дану роботу і в мене сформувалась наступна суб'єктивна думка: як на мене, то за таку ціну я могла б купити книгу, що принесла б мені більше емоцій та користі від прочитання, загалом. Можливо в мені говорить моя заощадливість та раціоналізм, але нічого з собою зробити я не можу. Я розумію, що формат даної книги був обумовлений з самого початку, і це теж зацікавлювало, проте... щось в мене не склалося з тим, що очікувалось, і тим враженням, що я отримала в результаті. На жаль.
 •  
  Оксана 66% пользователей считают этот отзыв полезным
  На жаль, ця книга не вартує ані витрачених на неї коштів, ані часу. Як писали в попередніх коментарях, нічого нового в цій книзі Ви не знайдете. Всі поради розраховані на дам з великим достатком, а це далеко не кожна жінка в нашій державі (і навіть не кожна 10-та). Більшість рекомендацій Ви будете знати ще з дитинства завдяки маминому вихованню, тому не чекайте від книги фурору. Шкода грошей, за які можна було придбати справді цікаву та потрібну книгу. Цю ж можна сміливо списувати з рахунків та відкладати далеко вбік. Багато жінок вказали перевагою гарний дизайн, а для мене особисто дизайн цієї та інших книг видавництва Snowdrop - це повне дно і совдепія. Банальна однотонна обкладинка в стилі радянських видань - серйозно? Олю, Ви справді хотіли цим здивувати? Для прикладу, в мене не виникло бажання мати цю книгу у своїй бібліотеці. Мій вердикт простий - не вмієш писати, не берись. Жалюгідне видання що ззовні, що всередині. Взагалі, діяльність Ольги після "Ревізора" є просто смішною. Окрім цієї передачі вся її діяльність на телебаченні є просто нікчемною, шкода.
 •  
  Точно не про етикет 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Від етикету тут лише назва.

  Ох, і не очікувала я ж такого розчарування! Книга гарна лише по оформленню. Естетична обкладинка, з приємним для ока кольором обкладинки, цупкі, якісні сторінки, а приємний бонус - ляссе, яке так пасує до книги! Таке поєднання хочеться тримати на полиці, але користі від самого читання, на жаль, нуль.

  В книзі пані Фреймут, описує або ж елементарні речі, такі як: не чавкати ротом в публічному місці, які нікому, я думаю, не здадуться новими, або ж пише про такі речі, які до етикету ну зовсім нічого не мають! А деякі порівняння, поради мене взагалі обурювали. Не знаю, як для авторки, але для мене вихованість не характеризується по матеріальному становищу. І більше скажу: людей, які порівнюють інших за кількість папірчиків в гаманцю - я взагалі обходжу стороною в житті. А більшість порад, що надає Фреймут - простим людям «не по карману».

  Загалом, книгу не раджу, адже вважаю, що є набагато по змісту глибші та дійсно достойніші праці. А авторці ж, на мою скромну думку, краще бути ведучою, вона в цьому набагато краща, ніж в письмі.
 •  
  Этикет от Фреймут 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Посмотрела не одну передачу с Ольгой Фреймут на тв, поэтому покупая эту книгу, была готова к тому, что это скорее развлекательная литература, чем поучительная. Ведь Фреймут может нести такую глупость с умным видом, что это просто вызывает улыбку. Вместе с тем мне было интересно прочитать её первую книгу для взрослых и как оказалось она посвящена этикету, тому, в чем автор разбирается больше всего. Ведь в своих передачах она показала, что знает, как одеваться и как себя вести, чтобы выглядеть как леди. Но вот с высказываниями дела обстоят несколько иначе.
  Прочитав книгу, сразу скажу, что она действительно писала её как для себя самой. Во-первых, некоторые советы рассчитаны только на очень богатых леди. Во-вторых, в книге перемешаны реальные советы по этикету, которые известны всем и каждому и вымышленные, которые вряд ли умный человек в здравом уме будет использовать на практике.
  Могу сказать, что данная книга подойдет больше не как учебник по этикету, хотя о классических советах и прописных истинах вы все-таки узнаете из книги, а как развлекательная литература. Я отдыхала с этой книгой, а некоторые главы вызывали улыбку и смех, настолько госпожа Фреймут далека от реального мира.
 •  
  Етикет. Школа пані Фреймут
  Дуже приємна на дотик тканинна обкладинка. Папір приємного жовтуватого відтінку з синім текстом. Текст книги написаний з галицьким діалектом, Ольга Фреймут з цього приводу пише ( "Авторка цілком усвідомлено зловживає галицькими діалектизмами, бо справжня пані не цурається свого походження. А інші справжні пані вміють ґуґлити." ) На сторінках можна знайти записи із старовинного видання шляхетних дівиць. Дуже мила, проста книга в стилі Ольги Фреймут. Написано в гумористичному стилі, де авторка ділиться своїм досвідом, попутно розповідаючи моменти зі свого життя. Ділиться порадами про те як правильно запізнюватися, про дієти, як виховувати дітей, як відвідувати гостей, і т. ін. Описує прості побутові ситуації, яких не варто боятися.
  Останній параграф написаний пані Адаменко та присвячений традиційному етикету. Із цього параграфу читачка дізнається про те як правильно позіхати, народжувати чи як справити гарне враження на майбутню свекруху.
  Втім до тексту треба ставитися так, як рекомендує сама Ольга ( "Для широкого кола панянок Із почуттям гумору та самоіронії")
  Від читання цієї книги отримала масу задоволення.
 •  
  Книга, которой всегда мало 50% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга прекрасна во всех отношениях. Сама мысль о том, что вот сейчас я продолжу читать и насыщаться Олиными перлами, поднимала мне настроение и настраивала на позитивный лад. Книга, конечно, маленькая, и прочесть ее можно за один день, но в силу усталости я лишь могла разделять ее на небольшие присесты, хотя и прочла ее довольно быстро. Ярче и и сильнее эмоции остались у меня только после прочтения ее первой книги, которую их всех существующих на данный момент, я считаю самой сильной и интересной. "Этикет" я поставила бы на второе место. Она насыщена хорошим настроением и прекрасно развлечет и разгрузит голову, особенно имеющим чувство юмора девушкам. Я поначалу думала еще до выхода книги, что это будет серьезная книга по этикету, какие-то жизненные советы от Ольги по правилам поведения..а оказалась инструкция как быть легче, проще относиться к себе и жизни. В общем, мне очень понравилось, только хотелось бы читать и читать еще, чтобы книга не заканчивалась..Будет очень здорово, если Ольга выпустит что-то более увесистое, чтобы можно было растягивать удовольствие на подольше..:)
 •  
  Читать только тем, у кого есть чувство юмора и понимание иронии
  Очень восхищаюсь Ольгой Фреймут! Ее манера речи, чувство стиля, поведение, ну прям настоящая леди.
  Увидев, что Ольга написала книгу, связанную с этикетом, я без раздумий купила данную книгу. Сразу скажу, ожидала большего. А именно: конкретных правил поведения, базовые правила этики, правила общения в обществе. Но, к сожалению, нового из книги ничего не узнала.
  Поданы классические правила (а-ля, не разговаривайте по телефону, когда кто-то рядом) не более.
  В данной книге предоставлены даже не правила хорошего тона, а советы.
  Но как писала сама Ольга Фреймут, буквально не повторять эти советы в домашних условиях.
  Почему? Оо, все эти рекомендации и правила прям кипят перенасыщением иронии, сарказма.
  Просто не всем зайдет такой юмор.
  Книга очень легко читается. Будьте уверенны, что через час-два книга "Этикет.Школа пани Фреймут" уже будет стоять прочтенной на вашей книжной полке.
  В книге всего лишь 92 страницы.

  А теперь насчет оформления книги.
  О, она прекрасна! Красивая,небольшая книга, которая поместиться в женскую сумочку. Минимальная надпись. А цвет обложки- цвета Тиффани. Нежно голубая закладка, и очень качественная бумага.
  К сожалению, это единственный большой плюс данной книги.
  Итак, подведем итог.
  Красивая книжечка, с обычными советами этикета, где автор добавила свою иронию. Всё.
  Кому читать?
  Нового из этой книги вряд-ли узнаете, так как все эти правила- классика из классики.
  Но если вы хотите посмотреть на правила хорошего тона взглядом Ольги - почитайте. Если хотите отвлечься, и посмотреть, как обращены правила этикета в юмор и иронии - почитайте.
 •  
  Смешанные чувства. 50% пользователей считают этот отзыв полезным
  Неоднозначное у меня отношение как к самой госпоже Фреймут, так и к её книге «Этикет». С одной стороны очень много правильных мыслей декларируется, а с другой стороны, такое же количество устаревшего маразма, смешанного со стереотипами. В каком веке живёт Ольга Фреймут? В шестнадцатом? Или в восемнадцатом? Ну никак не в двадцать первом. А ведь когда-то мне она нравилась, в ипостаси ведущей некогда одних из самых рейтинговых шоу страны. Но в какой-то момент её явно понесли не в ту степь...

  Ставлю три балла, не учитывая всех погрешностей. В целом книга достойна вашего внимания, ознакомления, прочтения. Необязательно соглашаться со всем там написанным, достаточно лишь просто узнать о чём же книга.

  Издание великолепное, особенно выделяемся обложка. Пафосность налицо, однако в этом тоже присутствует определенная изюминка как-никак. Страниц немного, чуть меньше сотни, а как по мне, это вообще чепуха. И читать-то практически нечего, не так ли? Страницы толстые, сразу видно качество. Но содержание - такое себе.
 •  
  Эстетично про этикет
  Книга, при чтении которой лицо приобретает загадочно-улыбчатое выражение. Бодро-юмористичный настрой повествования может и развеселить, и поднять настроение, и обнадежить. Помимо всего, очень классно напечатана - красивая, стильная, приятно брать в руки, синий цвет шрифта, обложка, ленточка... Ну в общем, книжка "справжньої панi"!

  Книга про этикет, но и об эстетике. О манерах поведения в современном мире, где присутствуют больше социальные сети, а не балы. Изыскано и достойно.
  Всем девочкам от 14 до 94 читать обязательно! "Вуйкам" - насколько воспитание позволяет ))

  Правда, послесловие неизвестного авторства явно лишняя, сумбурный поток мысли. Лучше не читать, чтобы не портить послевкусие. Но Все, что написано Ольгой Фреймут - все хорошо, даже несмотря на львовский вариант украинского языка. Как советовала Ольга: "Авторка цiлком усвiдомлено зловживає дiалектизмами, бо справжня панi не цурається свого походження. А iншi справжнi панi вмiють гуглити" (с).

  Очень хорошо и с юмором, и со стилем!
 •  
  Етикет
  Открыла для себя Ольгу Фреймут как писательницу совсем недавно. Долго решала стоит или нет покупать её книги. Сейчас же рекомендую её всем свои подругам, которые спрашивают: "Как думаешь, что почитать?". Очень приятно было читать книгу, интересно, она очень вдохновляет. Большим плюсом выступает то, что все мы прекрасно знаем голос Оли, и проводя глазами по строчкам написанных ею страниц, в моей голове звучит именно её интонация. Данная книга является художественным произведением, которое подтолкнёт любую амбициозную женщину на покорение намеченных вершин. Помню когда я ещё в школу ходила, то утром собиралась именно под Новый канал, по которому в то время показывали "Подъем", меня Оля уже тогда чем-то цепляла. Кто же знал, что сейчас, мне уже двадцать, в учусь в двух университетах и зачитываюсь книгами Фреймут, в которых нахожу советы и подсказки, которые помогают мне как в карьере, так и в личной жизни. Рекомендую всем девушкам приобрести эту книгу, возможно даже в качестве подарка себе любимой на Новый год. Спасибо.
 •  
  Рекомендую)
  Довгий час я була фанаткою Ольги Фреймут, якщо можна так сказати.
  Я не пропустила ні одного випуску її програми "Ревізор".
  Я була в захваті від її чудової літературної мови, її цитат та глибоких познань майже у всіх сферах життя.
  Треба віддати належне, яка це розумна і високо освідчена жінка з особливим поглядом на життя.
  Підсумовуючи все вище описане не важко здогадатись, як сильно я чекала виходу цієї книжки.
  Хочу відзначити, це перша книжка, яку я придбала в авторстві Ольги Фреймут, хоча і раніше зустрічала в крамницях написані нею книжки.
  Отримала книгу.
  Одне тільки слово - захват!
  Захват від обгортки, а ще і закладка в тон обгортки, це так мило! Книжка неймовірно красива!
  Про книгу хочу сказати те, що я прочитала за 1 вечір.
  Причин цьому є декілька.
  По- перше, вона надзвичайно легко читається, очі самі несуться прочитуючи рядок за рядком голосом Ольги Фреймут.
  В книзі Ольга притаманним їй стилем дає поради, прописні істини, виконуючи які справжня леді завжди буде знати як вести себе в тій чи іншій ситуації на світському рауті.Є поради і для одружених жінок, які Ольга дає з притаманним лише їй кокетством, що робити щоб сімейне життя було цікавим і з "перчинкою".
  По-друге, книга написана в гумористичному стилі, що надає їй особливого шарму, проте всі поради актуальні і на всі часи.
  З мінусів можу відмітити лише те, що вона дуже швидко прочиталася, а хотілося ще і ще вбирати знання в такому незвичному стилі.
  Рекомендую!
 •  
  Розчарування
  Люблю паперові книги за відчуття, що вони несуть із собою, електронні чомусь здаються якимись несправжніми. З цієї точки зору - книга дуже приємна ззовні і на дотик. Блакитна обкладинка буде гарно виглядати на вашій книжковій полиці.
  Але наповнення - на годину чи дві читання. Як зазначає сама авторка, це набір її особистих правил життя.
  Ця книга не навчить вас, як бути пані, але трохи повеселить місцями. Здалось, що писали її неохоче і нашвидкоруч, аби щось видати. Якби уважно прочитала відгуки до покупки - не придбала б.
  Сам текст місцями викликає відразу через зверхнє ставлення авторки до людей, що не входять у список Форбс.
  Щоб віддати належне авторці, книга містить і корисні практичні поради і написана у фірмовому стилі телеведучої, тому бажаючим почитати я б радила читати саме україномовну версію.
  Очікувала від книги більшого і мої очікування не справдились. Може палким прихильницям гумору і стилю поведінки пані Фреймут вона більше сподобається. Думаю, книгу варто було б назвати не "Етикет", а "Правила життя пані Ольги Фреймут"
 •  
  Ну такое...
  Раньше очень нравилась Фреймут, ещё со времён первых сезонов «Ревизора», но постепенно она теряла свою популярность и все о ней стали забывать. И вот Ольга Фреймут решила написать несколько книг: и о этикете, и для детей.
  Начну с дизайна. Книга действительно красивая, выполнена со вкусом. Страницы плотные, а текст хорошо пропечатан. Но дальше преимущества этой работы заканчиваются.
  Книга написана простым языком и дотягивает до уровня постов в Инстаграмм. Видно, что Оля Фреймут не профессиональный писатель, а лишь любитель. В книге дано очень много «дорогих» советов. Как бы, что нужно тратить на себя все самое лучшее: начинать от роддомов и заканчивая одеждой. Все это, конечно, прекрасно, но для бОльшей половины населения Украины, такие советы просто не актуальны. Единственное, что из написанного в этой работе можно применять в наших реалиях, так это быть сдержанной леди))
  Книгу оцениваю в 3 из 5. Я бы не рекомендовала ее к прочтению, есть множество более профессиональных работ, но стоит отметить, что на книжной полке она смотрится красиво:)
 •  
  Нове амплуа
  Ольга Фреймут була для мене іконою стилю і виваженості, поки я споглядала її з екрану телебачення, після прочитання книги «Етикет», вона стала ще й ставленням гарних манер і етикету.

  Варто почати з того, що сама книга оформлена дуже зі смаком і в певному мінімалізмі, який мені особисто дуже до душі, але ці критерії додають книзі свого шарму і неповторності.

  Обкладинка обтягнута тканиною, а надписом виконані з допомогою тиснення і з ефектом переливу кольору.

  Що стосовно змісту фоліанту - на перший погляд здається, що всі ті правила поведінки в громадських місцях і із самим собою, які викладені авторкою, всім і давно відомі, не думаю, що для вихованої людини поради Ольги Фреймут стануть відкриттям Америки, але ж! в нашому цьому швидкоплинному і сумбурному світі зайвий раз присісти і перечитати ці чудові нагадування - чи ж то не щастя!) тим паче, коли текст виконаний такою чудовою мовою і з такими приємними прикладами, наведеними через призму сучасності, адже із розвитком світу і правила поводження теж мають тенденцію динамічно трансформуватися за своєю природою і нагальністю.

  Говорячи мовою автора, можу сказати, що провести вечір за читанням такої файної (в усіх значеннях) книги, то досить непогані плани, а читання гарних книг завжди є запорукою росту і виховання особистості!
 •  
  Життєві правила "по Фреймут"
  Книжкове оформлення

  Просто grande! (фр.) Тканнина обкладинка аристократичного небесного відтінку, папір кольору свіжого вершкового масла з мінімалістичними ілюстраціями з зображенням худих та витончених леді.

  Книжка оснащена стрічкою-закладкою правильної довжини і обробки!!

  Правильної довжини, це коли ти хочеш зробити нею закладку, то не треба докладати зусиль і стискати її кінчиками пальців так, наче боїшся, що вона вислизне.

  А правильної обробки, значить, що кінчик присмалений чи якось оброблений, щоби не розпускався.

  Ця замітка для паперових маніяків-книголюбів, вони мене зрозуміли, а іншим мабуть ця інформація й ні до чого.

  Зміст

  Не зачепило, і ось чому.

  Немає в цих правилах, - власне Ольги, її особистих переживань, вистражданих висновків з огляду на персональний життєвий досвід. Якось ті правила здались мені поверхневі, більш орієнтовані на зовнішнє, ніж на внутрішнє.

  Увесь час під час читання крутилась думка: «Ольго, рідненька, ну мало цих прикладів сторонніх людей, ну дорозгорни хоч трошки, додай себе …». Адже, я певна, що маючи таке насичене подіями життя, Ользі вже точно є чим поділитися.

  Короче, пролетіли ці етичні правила пані Ольги повз мене як «Ластівка на Паризькими ставками» - шалено швидко, а згадати нічого.

  І не можу тут не відмітити однієї речі, яка мене .... кхм, кхм... вразила і розвеселила. Виявляється, пані Ольга забобонна. Всі ми різні і це така собі ізюминка для жінки. Та все ж для панянки, котра живе у сучасному світі в європейській країні, вважаю це, в якомусь сенсі, відсталим (прим. - Готова забрати всі стиглі помідори на салат).

  Звідси вивела для себе своє правило:
  Істинна пані має тримати свої забобонні переконання при собі і ні в якому разі не виказувати їх у товаристві, і особливо, в культурному.

  Підсумовуючи треба визнати, що правила ці 1) дуже суб’єктивні, про що власне пані Ольга відверто написала у своїй Пояснювальній записці на початку книги, і 2) на мою думку, будуть корисні дівчаткам років до 15-ти максимум, з деякими купюрами від мудрої мами або тата.

  Натхнення

  Втім, маю визнати, що деякий поштовх ця книга для мене зробила, бо захтілось передивитися Vogue-етикет з Тетяною Поляковою та Етикет з Олександром Добровинським.

  Моя загальна оцінка

  5 - за оформлення
  2 - за зміст

  Друзі, а що Ви цікаве можете порадити на тему етикету (книгу або відеоролик)? Дякую.
 •  
  Гідна книга 46% пользователей считают этот отзыв полезным
  Етикет - це тема дуже глибока та широка. Різні країни, різні правила, але щось лишається незмінним. Етикет в книзі Ольги Фреймут розглядається, як універсальні правила, які допомагають зберігати гідність по життю.
  "Етикет. Школа пані Фреймут" - це доступна книга з доступними порадами. На моє здивування тут не було жодних пафосних цитат, не було води на купу сторінок. Була лише красива іронія. Книга читабельна, книга корисна. Особисто я виписувала багато порад і фрагментів книги. Деякі навіть повісила собі на робочому столі. Бо розглядаю їх як мотивацію по покращенню себе.
  Я раджу читати цю книгу і подібні, бо це крок на зустріч новому, вдосконаленому життю, яке створити дуже легко.
  Особливий бонус книги - це почуття гамору авторки! Мені подобається, яку міру самоіронії, самокритики вона описує. Вважаю, що така відвертість та чесність і зробила книгу цінною. На мій погляд, це не рекламна книга, а книга з глибоким сенсом та внутрішньою глибиною. Щиро вдячна долі, що наштовхнулась на цю книгу тут, на сайті. І вирішила замовити. Не пошкодувала жодної секунди.
 •  
  Варта читання 44% пользователей считают этот отзыв полезным
  Насправді від книжки "Школа пані Фреймут" очікувала зовсім іншого. Очікувала, що там має бути якийсь чіткий сухий набір правил поводження, рекомендації як триматися за столом, як привально "плямкати" і т.д. - як не дивно, але таке захотілося почитати, бо авторкою є Оля Фреймут (талановита, цілеспрямована та яскрава персона). Книжка виявилася не такою, але те що там виявилося не розчарувало. Книжка поділена на тематичні розділи, що відповідають сферам життя. У кожному розділі набір тез з лаконічними порадами, іноді підкріпленими прикладами з життя. Книжка просякнена іронією і гумором. Після того як прочитав цю книжку, розумієш, що усі стикаються з однаковими проблемами, от тіки відносяться і вирішують їх по різному.
  Стиль написання дуже жвавий, починаючи читати неможливо відірватися. За рахунок того, що книжка не дуже велика - легко прочитати за один вечір. Ще сподобалося, що вона написана українською мовою (з львівським присмаком).
  Можливо вона мені гарно потрапила під настрій, можливо справа в подачі і атмосфері яку створила книжка.
  Кілька корисних порад собі занотувала.
 •  
  Пані Фреймут 42% пользователей считают этот отзыв полезным
  Моя рецензія буде дуже позитивною. Книга мені сподобалося бо вона своєрідний еталон серед подібних книг.
  Не можу сказати нічого поганого про роботу пані Фреймут. Вона з іронією описує базові поняття етикету. Єдине зауваження щодо того, що книга адресовано виключно жінками. Не вистачило цієї краплини універсальності. Мені повезло, що я жінка і тому сприйняла цю книгу дуже адресно. Більше ніж впевнена, що авторка дуже традиційно налаштована жіночка, яка в хорошому сенсі займається пропагандою культури, етикету та правильного виховання. Недарма кажу про виховання. Думаю, цей посібник може стати хорошою книгою для молодої леді. Точно стане в нагоді в процесі виховання гідної людини. Сподобалось також те, що процес подачі інформації в цій книзі в ігровому форматі. Нема сухого тексту, нема непродуманих абзаців, нема абстрактних формулювань. Все дуже живо та реалістично. Саме з ці переваги, я змогла оцінити книгу дуже позитивно та сміливо раджу її всім, хто не забуває про норми виховання, а також про важливість етики в нашому світі.
 •  
  Індивідуальний рецепт до власного життя 37% пользователей считают этот отзыв полезным
  Пані Фреймут привернула мою увагу, коли ревізувала - прискіпливо та назагал - ресторани, каварні, готелі та ін. Мені подобалась її елегантна манера виявляння правди та відкривання очей потенційних відвідувальників та споживальників.

  Новина про ще один бік - творчий - пані Фреймут мене спершу спантеличив, проте згодом зацікавив. Але мова не про першу книжку (дитячу про вампіренятка) її видавництва SNOWDROP, а про цілком серйозну та дорослу. Назва її проста - ЕТИКЕТ. Налаштовує читальників на "розмову про правила та їх непорушне дотримання", проте ще з обкладинки книжка змінює очікуване враження.

  Обкладинка цупка і тканинна: небесного кольору. Береш у руки і відразу поринаєш у затишок. Папір цупкий, кремового кольору, літери блакитні. Галицькі діалектизми прикрашають сам текст та надихають не тільки читати далі, але й розширювати власний лексикон (так мову необхідно застосувувати щомиті!). У тексті 7 параграфів, авторками яких є Ольга Фреймут (1-5), експерт з етикету Наталя Адаменко (6), упорядник тексту Інна Корнелюк (7). Окремого слова подяки варті ілюстрації від Ольги Бартиш-Коломак. Текст написаний легко та іронічно-правдиво про життєві ситуації, кожну з яких необхідно подолати та лишитися при здоровому глузді. Це не феміністичний заклик, а надзвичайно тонка спроба заохотити бути собою: пані має дотримуватися норм, проте іноді у кожне правило можна додати свого власного присмаку (§2/Образ. Панянка та апетити: 6); пані знає міру у всьому; пані скромна та ін. Ожіночнішання необхідне, оскільки на роботі ми вимушено перетворені на пацанок, які постійно тримають удар і готові до усього. Але...

  Можна ж інакше: по-домашньому - тепло та елегантно. Сукня і розум ("Що найсексуальніше в жінці? 1. Розум. І все."), вечеря у колі родичів, самоконтроль та посмішка. Іронія та спокій - єдине допоміжне у будь-якій ситуації (і коли спізнюєшся, і коли панчоха раптово продірявилася, і коли очікуване справдилося, і коли щось згубилося - все не просто так).

  Післясмак: хочу бути інакшою - тендітнішою, жіночнішою, панянкою.

  Чи варто читати? Так!

  Кому порадити? 1) Пацанкам-трудоголікам, котрі мають орієнтири "я сама усе зроблю за усіх" та "особисте - це не для мене"; 2) емоційним паніям; 3) розгубленим; 4) кожній дівчині та жінці, аби бути самою собою. Будьте найліпшою і зустрінете омріяне.

  Дякую за можливість прочитати та здійснювати перетворення.
 •  
  Оля, така Оля... 25% пользователей считают этот отзыв полезным
  В цій книзі ви побачите зовсім іншу Ольгу Фреймут. Тут багато гумору, але багато і власне, порад.
  Поради згодяться і старшим і молодим і підліткам. Кожен з розділів має свою назву, чіткі пункти і чіткі поради, щедро присипані приправами з гумору і нотками іронії.
  Також в книзі є приклади і розповіді з життя головної героїні, які актуальні кожній жінці- це про любов, про зраду, про емоції і почуття.
  Не можу сказати, що ця книга стала для мене бестселером, чи хоча б настільною книгою на щодень, ні. Але вона варта уваги. Це книга на один вечір. Маленький формат, декілька рядків на аркуші, розбавлена замальовками з силуетами Ольги. Я «проковтнула» її за один вечір. Прочитати ще раз книгу- навряд чи виникне бажання. Але, однозначно, не шкодую що придбала.
  Нічого нового не дізналася, прості істини, але написано легко, цікаво і з гумором.
  Книга буде чудовим подарунком подрузі чи доньці- підлітку. Оформлення можна сказати подарункове, вишукана тканева палітурка, яку приємно тримати в руках не залишить байдужим нікого)
 •  
  Про те, як завжди лишатися жінкою. 0% пользователей считают этот отзыв полезным
  Хто не знає Олю Фреймут? Напевно немає такої людини в Україні. Телеведуча, ревізор, інспектор, директорка школи панянок, і от тепер ще й письменниця. Зізнаюсь чесно, мене приваблювала саме перспектива познайомитись с тим, що могла написати пані Фреймут. Цікаво що з того вийшло?
  Перше, що хочеться відмітити, оформлення книги та якість. Надзвичайно приємно тримати в руках таке видання. Чудова обкладинка, папір хорошої якості, гарні ілюстрації, ляссе. Тож процес читання перетворюється в особливе задоволення.
  Про внутрішнє наповнення. Починаючи читати. Я була попереджена про іронічний характер книги. Тож ставилася до цього з розумінням і не очікувала суворих правил етикету. Поради пані Фреймут викликали посмішку, а іноді, навіть сміх. Але деякі речі, про котрі говорила авторка, є досить правильними і заслуговують на увагу. Текст розподілений на абзаци, ніякої «води» та пустих слів. Лише чітко сформовані пронумеровані поради. Для любителів списків та перфекціоністів, те що треба.
  Мені здається, книжка не стільки про етикет, скільки про те, що жінка завжди має лишатися жінкою. Тією, кому дозволено трішечки більше, хто завжди має тримати обличчя та не опускатися в очах інших та, в першу чергу, своїх. І не важливо хто ви за походженням чи фахом. Хоч герцогиня, хоч донька двірника, хоч професорка, хоч жіночка з Привозу. Ви жінка і ваші гордість, гідність та жіночність завжди мають лишатися з вами.
  Прочитати можна за декілька годин. Тож у пошуках книжки на вечір, зверніть увагу на «Етикет». І кумедно, і корисно.
 •  
  Мужикам тоже стоит прочитать 0% пользователей считают этот отзыв полезным
  Яркое чтение. Много интересного, например про выбор клиники для родов и об этикете отношений между женщинами, которые делят одного мужчину. Книга объясняет почему наши женщины самые лучшие и как они умудряются держать спину и красиво лавировать на высоченных каблуках между ям в дороге и при этом оставаться "панi" и выглядеть на миллион, когда денег нет.
  Книга о том, как можно гармонично сочетать себя, карьеру и семью. Заслуживают внимание интересные советы по «экстремальному этикету» - как вести себя со свекровью, с мужем, который изменяет и пр. Особенно порадовал раздел как правильно болеть, защищаться и конфликтовать – спокойно и утонченно.
  В книжке есть вставки из ОлдСкульной книжки по этикету 1913 года – много забавных и полезных абзацев про первую медицинскую помощь, и о том как родить мальчика.
  Резюме: приятное и лёгкое интеллектуальное чтение с нотками сарказма и юмора. Можно брать.

  P.s.: Радует качественное исполнение полиграфии - текстура бумаги и обложки. Можно смело покупать на подарок.
 •  
  Етикет. Школа пані Фреймут 37% пользователей считают этот отзыв полезным
  Нова книжка Ольги Фреймут стала справжнім хітом на Книжковому арсеналі. Легка до прочитання, сповнена гумористичних висловів та влучних висловлювань щодо життєвої позиції. Багато порад можуть стати новими для читача, хоча більшість правил етикету відомі переважній кількості. Поради від Наталі Адаменко надають змогу по-новому поглянути на "застарілі" правила поведінки. Варто відзначити розділ, що акцентує увагу на зовнішньому вигляді жінки в сучасному світі, особливо момент описання ситуації, що ж саме відрізняє жінку від пацанки. Також використано багато діалектизмів, які прикрашають текст своєю неповторністю.
  "Поєднуйте мільйони справ одночасно. Учитеся в університеті, слухайте лекції в неті, качайте звивини і прес. Якщо хочеться, працюйте президентом країни і сміливо вагітнійте. Маєте на все одне життя. Єдине. Ви ж не хочете на старості залишитися з котом на колінах…"
  Цитата чітко окреслює позицію авторки щодо того, як варто жити: треба займатися собою, завжди, у будь-якій ситуації ставати краще, але ніколи не забувати про родину, своїх рідних та близьких і в жодному разі не віддавати їх, як жертву.
 •  
  Бути Жінкою! 37% пользователей считают этот отзыв полезным
  На мій погляд, нічого провокаційного книга пані Фреймут не містить. Чи то проблема у тому, що багато жінок просто забувають, що значить бути жінкою? Одні, забувають, приховують Богом дану жіночу чарівність та силу за діловим костюмом, інші - за домашнім халатом та приготуванням борщу. Може тому, що таких забувкуватих жінок з кожним роком стає більше, а разом з ними, чи то ледачих, чи то жіноподібних чоловіків стає все більше, милу книгу про те, як не забувати бути жінкою, бути панною, і називають провокаційною? Для мене, це питання залишається відкритим.

  Разом з тим, книга видалася чудовою. Я не фанатка пані Фреймут, не дивлюсь її шоу, проте мене захоплює її стиль, її працьовитість, її жіночність. Це все надихає, як і її книга про етикет. Книга містить позиції авторки щодо того, як поводитися у різних життєвих ситуаціях, наприклад: як правильно депресувати, плакати, подорожувати, якою бути в стосунках з дітьми, як гарно виглядати та приховати невеликі статки, та навіть, поради про те, як вийти заміж. Все це в притаманній їй іронічній, жартівливій манері. Також книга містить Урок традиційного етикету від пані Адаменко. На мій погляд, це книга, яка має на меті достукатися до сучасних жінок, нагадати їм, що значить бути панянкою, оточувати себе приємними не тільки речами, а й дуками.

  Є в мене й одне застереження, книга містить декілька рекламних посилань, наприклад, на приватний пологовий будинок. Розумію, що це було з добрих намірів. Однак, застерегти вибагливу аудиторію, необхідно. Як і наголосити, що книгою треба надихатися, для того їх, книжки, і пишуть, а не слідувати невідступно, як інструкцією з користування... життям.

  З приводу оформлення - воно чудове! Тверда тканинна палітурка, якісні щільні аркуші кольору слонової кістки (не білосніжні), а тест та ілюстрації блакитного кольору. Текст приємного для читання розміру. До речі, книга взагалі легко читається і може стати дуже приємним подарунком, особливо для прихильників пані Фреймут.
 •  
  Читати всім! 28% пользователей считают этот отзыв полезным
  Книга "Етикет. Школа пані Фреймут" однозначно варта уваги! Вона розриває шаблони. Тож її і "розривають" на цитати.
  Книгарні нині просто завалені різноманітними творами про правила поведінки та справжню жіночність і вказівками, як не зганьбитись у пристойному товаристві. Це вже нікого не дивує. Навіть сучасних дітей змалку привчають їсти ножем і виделкою.... А от самоіронії і здоровому гумору не вчать, на жаль, ніде. Ну хіба що тепер у цій книзі. Вона ж бо написана як для себе. "Існує етикет для всіх, а це – особисті правила, які вигадує і порушує Фреймут... Читайте так, як дивитеся на картини Дега, щоб після споглядання його "Танцкласу" хотілося займатися не балетом, а коханням",- не даремно наголошує ведуча.
  + укотре маємо змогу переконатися, що вишукане і водночас стримане оформлення у небесно-блакитному кольорі виглядає гідно і аж ніяк не поступається строкатим різнобарвним колегам на полиці.
  Цей "Етикет" не залишить байдужим жодного читача, що якнайкраще свідчить про письменницьку майстерність і актуальність літературного творіння. Тож насолоджуйтесь!
  П.С. Краще прочитати одну книгу, ніж купу рецензій;)
 
Характеристики Етикет. Школа пані Фреймут
Автор
Ольга Фреймут
Издательство
Snowdrop
Серия книг
Школа пані Фреймут
Язык
Украинский
Год издания
2018
Иллюстратор
Ольга Бартиш-Коломак
Количество страниц
96
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
130х190 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-97793-0-4
Вес
220 гр.
Тип
Бумажная
 

Об авторе Етикет. Школа пані Фреймут